Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

może poduszki pod silnikiem , skrzynią? sprawdzałeś?

ja niestety nie dotre na spot, znów musze wyjeżdzać do DE :rolleyes:

poduszkę pod silnikiem i pod skrzynią biegów miałem niedawno wymienianą.. więc raczej na bank sprzęgło :kwasny:

Johny choinki na początek nas zadowolą.. drugi mod w naszych autach może się wydarzyć jak postawisz po buteleczce.. po wypiciu jej robiąc rundkę po mieście możemy zmodzic nawet całe autko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może poduszki pod silnikiem , skrzynią? sprawdzałeś?

ja niestety nie dotre na spot, znów musze wyjeżdzać do DE :rolleyes:

poduszkę pod silnikiem i pod skrzynią biegów miałem niedawno wymienianą.. więc raczej na bank sprzęgło :kwasny:

Johny choinki na początek nas zadowolą.. drugi mod w naszych autach może się wydarzyć jak postawisz po buteleczce.. po wypiciu jej robiąc rundkę po mieście możemy zmodzic nawet całe autko :polew:

spooko loko co do flaszeczki trzeba będzie jakiegoś spota zrobić w jakimś barze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w barze za drogo :polew: na jakiejś polance najlepiej :kox:

chłopy weźmie ktoś na jutro VAGa?? mam do usunięcia poduszkę i inspekcja się odpaliła :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załuje juz, ze nie bede mogł bys w suwałkach. ;(

żałuj żałuj :) jest czego.. pogoda wysmienita na spota :polew: tyle ciemnych chmur na niebie i te słońce które prawie się przez nie przebija :polew:

kiedy będziesz teraz w suwałkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :hi:

do następnego gays :)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________

Dzieki za spotka :cool1:

MMJ7r.jpg

MMT60.jpg

Marcinos co te foty takie jasne :cool1: nie przypominam se żeby aż takie słońce było podczas spota :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :hi:

do następnego gays :)[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 22:05_________________________________________________

Dzieki za spotka :cool1:

MMJ7r.jpg

MMT60.jpg

Marcinos co te foty takie jasne :cool1: nie przypominam se żeby aż takie słońce było podczas spota :polew:

Ale nie widać za to że samochody brudne były :tongue4: Marcinos wie co robi :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakoś tak wyszło... :embarrassed:

:bicz: lepiej żeby to się więcej nie powtórzyło :naughty:

co tam chłopy słychać? słyszeliście że w przyszłym tygodniu mają być mrozy :gwizdanie: będzie trzeba chyba niedługo zimówki zakładać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to przymrozki. :wink4:Ja z zimówkami się nie spieszę, letnie mam jeszcze super, po nocach nie latam więc lajtowo - nie ma co się spieszyć.

Ja zazwyczaj zakładam zimówki pod koniec października, chyba, że pogoda jest jeszcze fajna to później (nawet w połowie listopada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zazwyczaj zakładam zawsze jak przyjeżdżam na święta zmarłych ale jak już będą nocami przymrozki to pewnie będę musiał założyć przed wyjazdem na studia bo za dużo nocami jeżdżę a lepiej się nie wysypać na jakimś zakręcie :)

Sylwek Ty nie mieszkasz gdzieś na północy?? wczoraj widziałem Twoje auto przy moim bloku ale chyba Twoja żona jechała a nie Ty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na północy a dokładnie to na Kowalskiego 1A. Możliwe, że widziałeś moją żonę, teraz ona więcej jeździ niż ja. :confused4: Ja musiałem się przesiąść na firmowy transport do pracy. Ale ma to też swoje plusy - dzięki temu zimą też mam kierowcę w razie czego. :tongue4:

Znikam oglądać :paker: KSW 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej, żeby w tym roku wcale zimy nie było, to może nie trzeba byłoby zakładać zimówek :decayed:...... ja na zimę mam niezbyt piękne alufelgi 16" :no:

powiem Wam, że dziś się trochę pobawiłem z polerką auta , wosk w płynie + szmatka i całkiem fajny efekt spowodował banana na buzi :good: tyle, że nie skończyłem całego auta bo deszcz mnie przegonił :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chłopaków. ja zimóweczki założe najwczesniej jak wróce do suwałk , a bedzie to na pierwszego listopada.

może wtedy byśmy zrobili spota ja po raz pierwszy pojawił by sie na nim. z moja nunią i niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...