Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne szyby elektryczne od A do Z


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

blokada dziala tylko na tylne, zeby pasazer nie mogl otwierac jak ja wlaczysz na panelu kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jeden i drugi by nie mogl otwierac a u mnie tyl lewe sie otwieraja a prawe tylne drzwi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie wiązki drzwi, którą wiązkę lepiej zakładać taką co ma wszystkie wypełnione piny w kostce do silniczka czy taką co brakuje 2 lub jednego pinu, dotyczy wiązki tylnych drzwi prawych i lewych.

Obecnie Z przodu mam w kostkach wszystkie piny zajęte.( foto kostka z lewej strony)

W wiązce którą zakupiłem z lewej strony z przodu w kostce od silniczka ( 8 pinów )jest jeden pin wolny ( foto, kostka z prawej )

dsc03547x.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 15:55_________________________________________________jest ktoś kto odpowie?

dsc03559j.th.jpg gdzie się znajduje przekaźnik od elek. szyb czy ta kostka właśnie powinna iść do niego?

[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 12:31_________________________________________________

ale to jeden i drugi by nie mogl otwierac a u mnie tyl lewe sie otwieraja a prawe tylne drzwi nie

a przednie pasażera dobrze działają? może pomyliłeś przewody i niechcący zamieniłeś przód z tyłem[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 12:34_________________________________________________dsc03562s.th.jpg

dsc03561yel.th.jpg

mam takie przekaźniki który jest od szyb?[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 13:00_________________________________________________JUŻ NIE AKTUALNE MOJE PROŚBY SAM SE PORADZIŁEM Z TYM PROBLEMEM, beżowa kostka chyba jest od elektrycznego szyberdachu

szybki śmigają jak ta lala a mianowicie mam otwieranie i domykanie wszystkich szyb z kluczyka jak i pilota (po przytrzymaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wlasnie doomyukanie nie chodzi :disgust: tylko szyba kierowcy sie zamyka :gwizdanie: cos jest nawalone z ta elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pamiętacie może która kostka do której :mysli: Musieliscie któreś piny przekładać w tych kostkach czy było to P&P :mysli: bo u mnie na pierwszy rzut oka te piny nie pokrywają sie ze sobą, wiem ze to co widać na fotce to wtyczka do tych kostek z drugiej fotki

kostkih.jpg

kostki2.jpg

Które kostki odpowiadaja w polifcie za szyby :mysli:

Te bezpieczniki gdzie mam zamontować :mysli:

kostki3.jpg

Dzisiaj rozkładalismy na próbe tą wiazke, jest z przedlifta z poczatku produkcji, którędy lepiej ją położyć :mysli:

przy progu na tył czy po środku auta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki montujesz kolo przekaźników odkręć półkę pod kiera i będziesz mial miejsce na nie u góry. przeciagnij z drzwi kierowcy do kabiny wtyczki od sterowania 4 szybami i kostki ci sie pokryja :cool1: [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 19:52_________________________________________________u mnie wszystko pasowalo P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli wypinam kostki o tych samych kolorach i wpinam te nowe nic nie przerabiam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli wypinam kostki o tych samych kolorach i wpinam te nowe nic nie przerabiam :mysli:

Tak wszystko tam gdzie było stare kładziesz i podłączasz i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co to jest za kabel brązowy uciety na 3 fotce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie masa to brazowy, dwa czerwone plus podlaczasz gdzies do czerwonych :tongue4: kostki takich samych kolorow musza byc i będzie hulać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta te czerwone z oczkiem podlaczasz gdzies do plusa w tym szeregu co sa plusy podciagniete, taki ala szereg koło przekażników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u was, ale u mnie jest wiecej kabli w kostkach nizw tych co mam podłączyć, dodam że mam fabryczny alarm :disgust: nic nie podłaczylismy, nie wiem czy nie sprzedam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u was, ale u mnie jest wiecej kabli w kostkach nizw tych co mam podłączyć, dodam że mam fabryczny alarm :disgust: nic nie podłaczylismy, nie wiem czy nie sprzedam tego

Będę 12-15 w Garbatce wpadnij to ci pokaże co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u was, ale u mnie jest wiecej kabli w kostkach nizw tych co mam podłączyć, dodam że mam fabryczny alarm :disgust: nic nie podłaczylismy, nie wiem czy nie sprzedam tego

Będę 12-15 w Garbatce wpadnij to ci pokaże co i jak ;)

hmm szkoda że teraz nie jestes :confused4: , bo akurat bez podłogi jeżdze, dzisiaj poszła do prania :wink4: jutro jeszcze do elektryka podskocze niech zerknie okiem, jesli nic nie wymyśli to oczekam do tego 12 :good: no chyba ze mnie wkarwi juz to rozwalone auto w środku :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz wersję instalacji 4 elektrycznych szyb z wyjściem na szyberdach. Ja u siebie posiadam szyberdach i musiałem przerobić trochę wiązkę, którą zakupiłem. W mojej oryginalnej wiązce była dodatkowa kostka (kolor ala kość słoniowa, kawa z mlekiem), którą musiałem podłączyć do ostatniego gniazda z kostkami/przekaźnikami. Do tej dodatkowej kostki dochodzą 3 przewody - gruby plus i jakieś dwa mniejsze ( z tego co pamiętam). Dodatkowe kable wychodziły z dwóch kostek. Z jednej gruby plus z drugiej te dwa mniejsze i szły do tej kostki od szyberdachu. Jakby co to mogę zerknąć na kolory tych kabelków - ale pod koniec tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie daje spokój temu wynalazkowi, jak sie trafi u mnie angol pod 4 prady poliftowy to łykne, a to co mam sprzedaje właśnie, mam juz dosć rozbebeszonego auta ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...