Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz szukamy listewek.. :kox:

i progow i grila ( ale tylko w dobrej cenie )

no ladnie ladnie, tylko caly czas te swiatla tylne psuja efekt, ale dobrze znam temat z lampami do Avanta,ale przy Twojej czarnuli skusilbym sie na te co ma Rob, a moze sie cos pojawi niebawem...

swiatla mam upatrzone .... kolega raggaman mi je pokazal

wg mnie to najlepsza opcja do avanta b5

ale cena 2x wieksza niz za inne lampy ( 800zl + przesylka ) wiec troche sporo .... poczekam az stanieja

http://cgi.ebay.de/LED-RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-B5-AVANT-KLARGLAS-ROT-SCHWARZ_W0QQitemZ250256717211QQihZ015QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 17:58 _________________________________________________

Miałeś robic oooo na czarno i co ????

i zostalo na srebrno :decayed: z przodu grill bedzie czarny ale bedzie srebrna obramowka i srebrny znaczek OOOO lub tylko srebrny znaczek a obramowka czarna[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 17:59 _________________________________________________teraz troche mysle czy nie zrobic polerki felg .....

tzn to co jest srebrne przepolerowac na blysk a czarne zostawic czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg znalazlem grilla na ebay.com :wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 18:03 _________________________________________________http://tiny.pl/k2fc

:decayed: na razie 38$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chociaz z przodu zrób czarną obwódke tylko oooo zostaw srebrne , ja juz tez zmieniłem , na początku miałem wszystko czarne ale założyłem z powrotem srebrne kółka i jest git :th: . Przedtem wyglądało tak jakbym znaczek zgubił :)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 18:12 _________________________________________________

Nowak_zg znalazlem grilla na ebay.com :wink4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 18:03 _________________________________________________http://tiny.pl/k2fc

:decayed: na razie 38$

Masz konto na ebayu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no widze plany extra!!!

jak założysz tą glebe to chyba padne :naughty:

normalnie respekt :hi:

no ja bym polecał obramówke grilla na czarno ale znaczek OOOO zostawić w chromie:) sam to planuje zrobić i wiem że to raczej najlepsze rozwiązanie

chyba że całkiem dostałeś manii "czarnego" :naughty:

pozdro i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zostal wlasnie zakupiony nowy wzmacniacz ( drugi ) tym razem monoblok firmy rockford model 1001bd

1ohm - 1400W RMS

2ohm - 1000W RMS

4ohm - 500W RMS

bedzie napedzal dwa emphasery o mocy (2x500WRMS) lub dwa vibe`y black airy II+ ( 2x550W RMS )

:) narazie lezy w domu i czeka na montaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wiater w środku urwie ci klape kufra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowac bede jak uzbieram reszte gratow :) ...... zeby wypelnic bagaznik

tak .. montowac bede u Kuby

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe gdybym mial rs4 to bym nakleil znaczek 1.6 :P ale tak to nie ma sensu

swoja droga po zg jezdzi bmw e36 328i ze znaczkiem 316i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe gdybym mial rs4 to bym nakleil znaczek 1.6 :P ale tak to nie ma sensu

swoja droga po zg jezdzi bmw e36 328i ze znaczkiem 316i

Ten koleś z BMki to pewnie i M-Power ma przyklejone? :decayed:

A Ty Nowak to przyklej sobie 1.4 LPG :polew: i dla picu korek do gazu przyczep pod zderzakiem :polew: Tylko tak po chamsku żeby sterczał a nie w zderzak :polew::kox:

Pinkna ta Twoja S4-TDI :przebiegly::good: Czekamy na tez eSowy grill i nowe zdjęcia z modelką (nie wiem jaką skoro blondi nieaktualna :tongue4: ) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mógłbyś mi kolego powiedzieć jaka jest cena takich foteli jakie montowałeś w swoim audi i czy kanape też wymieniałeś czy tylko fotele ??

wymienilem cale wnetrze

koszt foteli + kanapa + podlokietnik + boczki drzwiowe ( lub nieraz bez podlokietnika i boczkow ) to na allegro miedzy 1500 a 3000zl

ja dalem sporo mniej ;]

Pinkna ta Twoja S4-TDI :przebiegly::good: Czekamy na tez eSowy grill i nowe zdjęcia z modelką (nie wiem jaką skoro blondi nieaktualna :tongue4: ) :kox:

hehe jakas sie znajdzie .... moze tym razem brunetka dla odmiany :polew:

albo murzynka :kox: :kox:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 21:56 _________________________________________________nici z murzynki.... blondynka dalej aktualna :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 02:13 _________________________________________________na pierwszej stronie w pierwszym poscie ( na dole ) wrzucilem filmiki pokazujace car-audio i prawie v-max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki zaraz po kupnie:

2e6163cd16e50ce9m.jpg

Witaj Nowak_zg, no ładnie, ładnie... to auto się przeistoczyło z gąsienicy w pięknego motyla, tak z ciekawości powiedz przy jakim przebiegu tak wyglądała oryginalna gałka zmiany biegów i siedzenie kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nowak_zg, no ładnie, ładnie... to auto się przeistoczyło z gąsienicy w pięknego motyla, tak z ciekawości powiedz przy jakim przebiegu tak wyglądała oryginalna gałka zmiany biegów i siedzenie kierowcy?

No jak ile?! 165 tys. :polew::tongue4:

Nowak gdzie te nowe fotki z modelką? :polew::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

285 000km wtedy auto mialo ( przetarty byl sam material ) hehe

przynajmniej iwem ze to przebieg prawdziwy tego auta

a nie 160 000km jak wszystkie a4 i passaty b5fl w polsce :P

hehe nowe fotki z Ania beda .... niedlugo pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie zrobione auto, moim zdaniem wygląda ok, tylko na twoim miejscu troche bym silnik podkręcił albo włożył coś mocniejszego bo to seryjne 1.9TDI 110 kM troche padaka do tego jak wygląda samochód wewnątrz i na zewnątrz, chyba że już to zrobiłeś, bo nie czytałem wszystkich wątków... pzdr

ps. pewnie naraziłem się na ataki ze strony wszystkich posiadaczy TDI 110 kM, nie uważam tego silnika za zły, ale nie do S4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...