Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...


RS

Rekomendowane odpowiedzi

No jak na moj gust to tyle co nic, ale do Kwietnia powinnienes miec juz wystarczajaco doswiadczenia, co? :naughty:

Testowales juz V-max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj po takim zabiegu i z lekkim softem robil licznikowe 255...

I tego najbardziej sie balem, bo wiem ze jak mam taka opcje to bede z niej korzytal... :evil::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem żeby wrzucic katalizator ale Aligotor uświadomił mnie że bedzie problem z czujnikami ,także rozciąłem puche dpf i ten wkład wywaliłem, zaspawałem i wrzuciłem spowrotem.W sierpniu wywaliłem jeszcze te wałki balansujące i zastosowałem przepis jaro4444 i powiem Ci ,że teraz to inne auto zobacz rezultat z hamowni: http://imageshack.us/photo/my-images/836/ae4brdpage001.jpg/

a co do spalania ->wracałem z pl na nrw na tempomacie wg fisu 6.8 a zapiete 150km/h bez porównania bo przed tymi zabiegami nie schodziłem ponizej 7.7 przy tej samej predkosci.

Nm to masz slabizna..............................prawie tyle to ja mialem na serii na nowych wtryskach , to orginal BRD czy jakis BPW z turbo od BRD ?

szkoda auta Tygrys :confused4: ale tragedii tez nie ma najwazniejsze ze ty jestes caly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi ty to jakis nieogarnięty jesteś, wez lepiej swoje zhamuj i pokaz ile tam jeszcze ci zostało,albo jak miales brd to wrzuc swoj wykres. nie bylo na forum ani w dynosofcie takiej zdrowej serii jak moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi ty to jakis nieogarnięty jesteś, wez lepiej swoje zhamuj i pokaz ile tam jeszcze ci zostało,albo jak miales brd to wrzuc swoj wykres. nie bylo na forum ani w dynosofcie takiej zdrowej serii jak moja

no to malo jeszcze widziales widac , bo ja mialem finalnie na serii 375 Nm wiec jesli miales lepiej a po programie masz to co masz to chyba c**jnia troche nie uwazasz :polew:

Na forum sa co naj mniej 3 wykresy tego motoru po programie ( w tym moj ) na 420 niutona.Poszukaj sobie bo mi sie nie chce.

..............a jak juz znajdziesz to sobie porownaj i sie przespij , to moze wyciagniesz jakies wnioski zamiast cwaniakowac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ty mieszkasz? Przy Autostradzie? :shocked:

przy tranzycie międzynarodowym E67 łączącym Litwę, Łotwę, Estonię, Białoruś, Finlandię z zachodem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe :polew: to chyab nie jedyny taki na forum tylko na swiecie :polew:

190ps bez programu czyli po uwolnienu spalin bylby bardzo dobrym rezultatem

u mnie w serii bylo ponad 15koni wiecej a nie ruszalem nic z wydechem mysle ze po wycieciu kata by spokojnie mial w serii z 20koni wiecej

tunera i nie dlubac to troche myli sie z celem powinien miec ten brd spokojnie okolo 210 ps jesli seria taka mocna albo juz wczesniej go ktos dlubnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos go wczesniej dlubnal to by ALIGATOR sie kapnal przeciez. Bo ja wiem? 190KM bez DPF na zwyklym przelocie wydaje mi sie wiarygodne w BRD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos go wczesniej dlubnal to by ALIGATOR sie kapnal przeciez. Bo ja wiem? 190KM bez DPF na zwyklym przelocie wydaje mi sie wiarygodne w BRD...

ale nie jest to seria skoro ma odetkany wydech................, w seri jak masz 2 do 5 KM i troche NM wiecej w BRD i to wszystko co w duzej mierze zalezy od stanu pompowtyrskow , wynik na pewno swietny chodz dla mnie troche watpliwy i na pewno nie jest to jakis wyznacznik co naj wyzej wyjetek potwierdzajacy regule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widocznie jakis szczesliwy rok bo jak ja mialem to auto i sie tym interesowalem to zadna nie chciala wypluc wiecej niz 170 z malym groszem a spece mowili ze i tak nie wypluje wiecej w serii bo nie moze.Hamownia tez hamowni nie rowna , moze te o ktorych ja mowie w ECU tez by tyle wypluly , pozostaje sie tylko cieszyc ze sa w tych autach jakies gifty bo wczesniej ich nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...