Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT


clinque

Rekomendowane odpowiedzi

Heh dlugo takiej sztuki szukalem, ale w koncu trafilo mi sie ;) Nie bez wad, bo poprzednik o nia nie zadbal, ale doprowadzilem ja do ladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam fura? mody jakieś? dzieje się coś? filmik fajny, ale ten wózek to jakaś samoróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setup zimowy, nic sie nie dzieje... Na wiosne wejdzie 18', przod leciutko na glebe bo jakos nie pasuje mi to 1be z przodu i bedzie ok mysle. Wozek zmontowany z czesci z castoramy kosztem 100zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor nie pasi ;) heh btw godzine temu widzialem Cie na Armi[br]

206045_212198552164195_100001221561230_661811_4225972_n.jpg

Miały być w polerce, ale jednak są białe :) Jutro trafia na autko, zobaczymy jak będzie wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy stare nie były lepsze ;-)

edit: chociaż Ty je miałeś w 17" to jednak nie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ona jest w 18tce?

nigdy nie widziałem

Dobrze że je pomalowałeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konus ma wyprzedzil mnie bo wziol ja od krychy za smieszna kase ;/

no i przedewszystkim to jest inny wzór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie podoba[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 07:30_________________________________________________tamte lepsze byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tamte ładniejsze, ale RH to plastelina niestety :) Ori to ori i ciezko je 'zalatwic'. Zwracaja na siebie uwage tak czy siak hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na swoje OZ-tki nie narzekam bo chyba są niezniszczalne hehe ;-) ale fakt faktem już mi się przeżyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale RH to plastelina niestety

oj chyba nie wiesz co mówisz :cool1:

swoją drogą skoro są już białe felgi to do całości przydałoby się zmniejszyć balon na kołach i chociaż troszkę zglebić auto bo tak to jest :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RH są plasteliny (nie pierwszy komplet jaki miałem w posiadaniu)... Pół roku użytkowania po Wrocławskich drogach (do tego jeszcze wrócimy) i 3 były do prostowania... Na "balonach" jak to kolega ujął. Niestety jestem zmuszony jeździć na takich a nie innych ze względu dużych przebiegów oraz dróg z jakich muszę korzystać. Tak, wiem że się da (moje poprzednie auto jak widać na 1wszej stronie) jednak było to co najmniej uciążliwe... Poza tym to Potenza a nie jakaś chińska, śliska kupa. Co do gleby czekają springi, żeby troszkę poprawić jego look. Tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...