Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bixenon Xenon od A do Z


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

Xenony podejdą p&p ale żeby wszystko było legalne musisz zamontować samopoziom i spryski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie nie wiem czy to dobry dział ale może ktoś mi pomoże :decayed: Jadę sobie i zapaliła mi się kontrolka samopoziomowania wtf ?Nie wiem co z tym zrobić bo nie miałem z tym do czynienia :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie nie wiem czy to dobry dział ale może ktoś mi pomoże :decayed: Jadę sobie i zapaliła mi się kontrolka samopoziomowania wtf ?Nie wiem co z tym zrobić bo nie miałem z tym do czynienia :kwasny:

Vagiem przetrzep. Któryś czujnik wyrzucił blad. Czyli albo się kończy albo przekroczył zakres:wink: wiesz gdzie są?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czujnik ? Mów gdzie są :wink: mów mi po polsku, jaki zakres przekroczył?

Łopatologicznie bo się na tym nie znam :facepalm::beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czujnik ? Mów gdzie są :wink: mów mi po polsku, jaki zakres przekroczył?

Łopatologicznie bo się na tym nie znam :facepalm::beksa:

czujniki masz na wachaczach ,jeden z przodu (lewy dolny wachacz) i jeden z tyłu ,może przymarzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki czujnik ? Mów gdzie są :wink: mów mi po polsku, jaki zakres przekroczył?

Łopatologicznie bo się na tym nie znam :facepalm::beksa:

Nie znam się na tym ale one mają jakiś zakres ruchu i odpowiednio do położenia jest inne napięcie. Jeżeli napięcie przekroczy jakas tam wartość wywala blad. Czasem poprostu siadają i wywalaja bledy:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak macie foty jak swiecą na ścianie xenony i bixy i na jakich soczewkach to pokażcie, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękować, już się trochę wdrążyłem w temat :wink: vag pokazuje błąd czujnika przedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz dwa razy wywalilo blad poziomowania, wchodze w vag xenon kasuje błąd i znowu dziala :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kasowanie błędu nic nie pomogło :kwasny:

A jaki blad w ogole miałeś?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyznam sie ze brak czasu na przeszukanie tego watka a wyszukiwarka nie znajduje frazy DRL wiec pytanie. Posiadam lampe bixenon w B6 przerobiona przez Gwerty oraz MCE z B7. Chce w miejsce swiatel drogowych zrobic swiatla do jazdy dziennej DRL. W orginale B7 przy bixenonie w tym miejscu jest zarowka P21W a u mnie gniazdo na H7. Czy po wlozeniu i podlaczeniu zarowki H7 bede mogl zmniejszyc moc tej zarowki w Vagu? bo jak nic nie zmienie to bedzie swiecic pelna moca a co za tym idzie bedzie innnych oslepiac. Czy moze zarowke LED CREE w oprawce H7 ale one maja 11W wiec pewnie FIS wywali blad zarowki. Co zrobic by bylo dobrze a ladnie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyznam sie ze brak czasu na przeszukanie tego watka a wyszukiwarka nie znajduje frazy DRL wiec pytanie. Posiadam lampe bixenon w B6 przerobiona przez Gwerty oraz MCE z B7. Chce w miejsce swiatel drogowych zrobic swiatla do jazdy dziennej DRL. W orginale B7 przy bixenonie w tym miejscu jest zarowka P21W a u mnie gniazdo na H7. Czy po wlozeniu i podlaczeniu zarowki H7 bede mogl zmniejszyc moc tej zarowki w Vagu? bo jak nic nie zmienie to bedzie swiecic pelna moca a co za tym idzie bedzie innnych oslepiac. Czy moze zarowke LED CREE w oprawce H7 ale one maja 11W wiec pewnie FIS wywali blad zarowki. Co zrobic by bylo dobrze a ladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie interesuję mnie wymiana soczewek B6 z H7 na B8, i mam jedno pytanie. Po wymianie na bi xenon, jak odbywa się mruganie długimi. Czy mrugnie xenon czy tradycyjnie żarówka obok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...