Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Nie wiem czy dobrze zrobię pokazując wam nowego parcha ale trudno :decayed: . :polew:

Audi posiada pełną historię z niemieckiego ASO i pełną niemiecką gwarancję producenta, niestety nie honorowaną w naszym kraju , tak jak mi Pan z Kulczyk Tradex powiedział: Audi niemieckie to nie Audi polskie. :wallbash: :wallbash: :kwasny:

Produkcja 03.2007.

Rozważałem plusy i minusy silnika 2, 0. Miał to być któryś ze 140 konnych ale trafił się ten no i jest :tongue4:. Już zarejestrowany, opłacony. ( rejestracja auta w Polsce to istny cyrk ale nie o tym miałem pisać) :wink4:

Z wyposażenia:

-QUATTRO

-silnik BRD 170 PS

-Bi-xenon skrętny

-fele 235/40/18 - jeżdżąc po Polsce muszę zaciskać szczękę, by mi zęby nie wypadły :polew:

-system BOSE ( jak dla mnie to zaraz po sportowych fotelach jeden z większych plusów tego auta)

-RNS-E

-pakiet chrom

-pakiet oświetlenie

-pakiet schowek

-pakiet biznes

-kompas

-czujnik zmierzchu

-czujnik deszczu

-S-LINE zewnętrzny

-WEBASTO

-alcantara

-wysuwane podnóżki

-elektrycznie składane, podgrzewane lusterka

- wykończenie drewnem (namiastka AUDI A8) :polew:

-zmieniarka CD

-podgrzewane stołki

-2x podłokietnik

-uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku

-zawiecha S-LINE

-coming/leaving home

-tempomat

-ori przyciemniane szyby

-parktronic tył

-rolety w tylnych drzwiach

-światła do jazdy dziennej

-multifunkcyjna kiera

..............

i jeszcze pewnie jakieś inne, ale na szybkiego tylko to pamiętam.

Ogólnie to z autem mam pewien problem, bo nie umiem niektórych rzeczy jeszcze obsłużyć. :decayed:

Za wsparcie duchowe :decayed: i pomoc w podjęciu decyzji o zakupie jestem wdzięczny koledze turdzi . :notworthy:

Poniżej foty. Miłego oglądania i komentowania.

Tylko powstrzymajcie się od komentarzy nt. drewna - nie jest takie złe. :tongue4:

p5290855.jpg

p5290845.jpg

p5290783.jpg

p5290781.jpg

Nastąpił pierwszy mod:

ramki klubowe :decayed:

69246229.jpg

Uploaded with ImageShack.us

12157985.jpg

Opublikowano

Witam serdecznie. Nie wiem czy dobrze zrobię pokazując wam nowego parcha ale trudno :decayed: .

No to pokaz go, tzn. fotki jakies :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to poka , bo na razie nic nie widac :decayed:

Opublikowano

wyposazenie masz 1 klasa :good:

chyba wiesz jaki bedzie Twoj pierwszy mod chyba ze jestes lesniczym :polew:

Opublikowano

piękne auto z jednym "ale" :decayed:

chyba wiesz jaki bedzie Twoj pierwszy mod chyba ze jestes lesniczym :polew:

:polew::good:

Opublikowano

Witam kolege z okolic :decayed:

Fajna landara. :decayed:

Wypasik powala z nóg :naughty:

To se w czwartek ją pomacam na żywo :naughty:

Oby słuzyła bezawaryjnie :gwizdanie:

Opublikowano

Ładna sztuka. :good: Dobrze doposażona. Pierwsze co to prosi się o wirusik. Nad listwami też można się zastanowić. OLO_GDA ma dobry gust w tej kwestii :wink4: Pasują jeszcze w karbonie lub szczotkowane aluminium.

Opublikowano

Drewno do pieca chromik na miejsce i autko :kox:

Opublikowano

No w koncu bo auto konkret :cool1: a wyposazenie to juz wogole przywraca o bol glowy :cool1: Teraz wiesz gdzie sie masz pierwsze udac ( na Mineralna :wink4: )

Opublikowano

2.0 BRD Quattro - to jest to :kox: :kox: :kox::decayed:

Furacz konkretny zrób pierwsze to co koledzy wyżej napisali czyli pakiet drewna sprzedaj komuś kto ma A8 :decayed:

Opublikowano

Fura kox :> Ale drewn jedynie nadaje się na opał :wink4: Fakt złe nie jest jest tragiczne :rolleyes:

Opublikowano

no no - śliczniutka - wypasik konkretny trzeba przyznać :good:

Opublikowano

gratuluję zakupu! piękne auto z pięknymi felgami :P to drewno... no cóż... :decayed: bezawaryjnej jazdy życzę! a na PW pisałeś mi o 1.9 ;P

Opublikowano

świetny naprawde!!!!!!!!!!!!1

gratulacje;]

hmm a drewno wymienisz;]

Opublikowano
  • Autor

no no - śliczniutka - wypasik konkretny trzeba przyznać :good:

Prawie taka jak Twoja :decayed::bag:

Pierwsza rzecz przy tym aucie to najprawdopodobniej będzie wizyta na mineralnej w stolicy. Mam nadzieję, że auto nabierze wigoru. :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 22:42_________________________________________________

na PW pisałeś mi o 1.9 ;P

W ostatniej chwili nadarzyła się okazja , faktycznie miała być 1,9.

Opublikowano

Co do drewna to się powstrzymam...;)

Ale auto bardzo ładne, a wypasik... rewelacja.

Oby służyło.

Opublikowano

cacy maszynka :oklaski:

oby służyła :hi:

Opublikowano

takiego regału jeszcze w A4 nie widziałem :shocked:

ale za to wyposażenie i napęd konkret :good:

Opublikowano

Konkretny wypas, ale Websto chyba nie ori?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.