Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

A jak kolega MaxteRR to zrobił??Bo nigdzie nie znalazłem .

Pozdrawiam

Opublikowano

a ja sprawę halogenów rozwiązałem włącznikiem od podgrzewania szyby.

Halogeny wyłączają się automatycznie po 11 minutach.

(Wcale mi to nie przeszkadza nawet jeszcze lepiej. Zawsze zapominałem wyłączać.) jeśli będzie ktoś zainteresowany to zrobię dokumentacje.

Koszt zrobienia jest śmieszny bo jeden włącznik juz mamy ze starego 1 din (np nim załatwimy przeciwmgielne tył)

a drugi identyczny przycisk kupiłem na szrocie z audi a6 c4 za 5 zł :)

Trochę rozbierania i lutowania ale działa tak jak chciałem :notworthy:

Opublikowano

Kolego Krazen podaj ową dokumentację z tego modu.

Pozdro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Macie też tak, że po wymianie klimatronika silniczki wariują? Tzn słychać je, że pracują w czasie gdy nic się nie zmienia na klimatroniku.

Opublikowano

nie.A ktos bledy rozwiazal na climatroniku

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy:

1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej :

podpiolem tak jak opisane

2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek .

ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany ;)

Opublikowano

A na pewno jest to klimatronik??Może przepustnica Ci się nastawia??Gdzieś w tym dziale jest opis jak nastawić klimatronik.

Pozdro

Opublikowano

Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy:

1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej :

podpiolem tak jak opisane

2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek .

ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany ;)

ja mam tak ze przez 5 sekun slychac jak by sie ustawial ale w to nie wnikam uwazam ze tak ma byc
Opublikowano

Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy:

1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej :

podpiolem tak jak opisane

2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek .

ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany ;)

ja mam tak ze przez 5 sekun slychac jak by sie ustawial ale w to nie wnikam uwazam ze tak ma byc

u mnie też się ustawia przez ok 5 sek po włączeniu zapłonu

Opublikowano
  • Autor

witam wreszcie, co do klap to tak ma być, ustawiają się, a że je tak słychać to wina klimatronika bo podaje większe napięcie na silniki klap.[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:01_________________________________________________co do isostatów to napiszcie do mnie na pw kto chce tylko na przeciwmgielne z tyłu, a kto chce na tył i przód.

potem wystawie na allegro, wersja na tył 20 + przesyłka, na przód i tył 30 + przesyłka.

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

:hi: szybkie pytanko mam do kupienia całą konsole komplecik z wtyczkami :)

chodzi o to czy oprócz przełożenia wtyczek na poliftowe to jeszcze muszę ingerować w elektrykę

czy muszę przekładać jakieś kabelki czy po prostu podpinam nowe kostki i wszystko śmiga :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi: szybkie pytanko mam do kupienia całą konsole komplecik z wtyczkami :)

chodzi o to czy oprócz przełożenia wtyczek na poliftowe to jeszcze muszę ingerować w elektrykę

czy muszę przekładać jakieś kabelki czy po prostu podpinam nowe kostki i wszystko śmiga :notworthy: :notworthy:

masz całe 13str o tym :wink4:

Opublikowano

:decayed: czyli muszę rezać w kabelkach i przekaźnikach

wyższa szkoła jady chyba odpuszczę se na razie ;(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Zalanczam roznice kostek ;)

beztytuubeu.jpg

Opublikowano

A jak jest dokładnie z tą przekładką kubka i guzików w wersji ang? Da się bez problemu zrobic?

Opublikowano

A jak jest dokładnie z tą przekładką kubka i guzików w wersji ang? Da się bez problemu zrobic?

da sie przyciski sa tego samego wymiaru co kubek i sa w zwartej obudowie, zamieniasz poprostu stronami

Opublikowano

Tu macie fotki porównawcze części konsoli i scheamt podłaczenia przeciwmgielnych

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/360493-FAQ-B5-A4-S4-Center-Console-Thread

:wink4:

Czy orientujecie sie, czy podlaczenie pokazane na tej stronce klimatronika , awaryjnych jest prawidlowe? Zeby dzialal przycisk awaryjnych to wystarczy przelozyc sam ten plastik czerwony do przedliftowego przycisku i wlozyc w konsole polifotwa?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 01:35_________________________________________________ponawiam pytanie
Opublikowano

tak tylko to trzeba zrobić :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.