Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sprawę halogenów rozwiązałem włącznikiem od podgrzewania szyby.

Halogeny wyłączają się automatycznie po 11 minutach.

(Wcale mi to nie przeszkadza nawet jeszcze lepiej. Zawsze zapominałem wyłączać.) jeśli będzie ktoś zainteresowany to zrobię dokumentacje.

Koszt zrobienia jest śmieszny bo jeden włącznik juz mamy ze starego 1 din (np nim załatwimy przeciwmgielne tył)

a drugi identyczny przycisk kupiłem na szrocie z audi a6 c4 za 5 zł :)

Trochę rozbierania i lutowania ale działa tak jak chciałem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie też tak, że po wymianie klimatronika silniczki wariują? Tzn słychać je, że pracują w czasie gdy nic się nie zmienia na klimatroniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy:

1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej :

podpiolem tak jak opisane

2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek .

ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno jest to klimatronik??Może przepustnica Ci się nastawia??Gdzieś w tym dziale jest opis jak nastawić klimatronik.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy:

1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej :

podpiolem tak jak opisane

2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek .

ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany ;)

ja mam tak ze przez 5 sekun slychac jak by sie ustawial ale w to nie wnikam uwazam ze tak ma byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy:

1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej :

podpiolem tak jak opisane

2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek .

ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany ;)

ja mam tak ze przez 5 sekun slychac jak by sie ustawial ale w to nie wnikam uwazam ze tak ma byc

u mnie też się ustawia przez ok 5 sek po włączeniu zapłonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wreszcie, co do klap to tak ma być, ustawiają się, a że je tak słychać to wina klimatronika bo podaje większe napięcie na silniki klap.[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 22:01_________________________________________________co do isostatów to napiszcie do mnie na pw kto chce tylko na przeciwmgielne z tyłu, a kto chce na tył i przód.

potem wystawie na allegro, wersja na tył 20 + przesyłka, na przód i tył 30 + przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie fotki porównawcze części konsoli i scheamt podłaczenia przeciwmgielnych

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/360493-FAQ-B5-A4-S4-Center-Console-Thread

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: szybkie pytanko mam do kupienia całą konsole komplecik z wtyczkami :)

chodzi o to czy oprócz przełożenia wtyczek na poliftowe to jeszcze muszę ingerować w elektrykę

czy muszę przekładać jakieś kabelki czy po prostu podpinam nowe kostki i wszystko śmiga :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: szybkie pytanko mam do kupienia całą konsole komplecik z wtyczkami :)

chodzi o to czy oprócz przełożenia wtyczek na poliftowe to jeszcze muszę ingerować w elektrykę

czy muszę przekładać jakieś kabelki czy po prostu podpinam nowe kostki i wszystko śmiga :notworthy: :notworthy:

masz całe 13str o tym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest dokładnie z tą przekładką kubka i guzików w wersji ang? Da się bez problemu zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest dokładnie z tą przekładką kubka i guzików w wersji ang? Da się bez problemu zrobic?

da sie przyciski sa tego samego wymiaru co kubek i sa w zwartej obudowie, zamieniasz poprostu stronami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie fotki porównawcze części konsoli i scheamt podłaczenia przeciwmgielnych

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/360493-FAQ-B5-A4-S4-Center-Console-Thread

:wink4:

Czy orientujecie sie, czy podlaczenie pokazane na tej stronce klimatronika , awaryjnych jest prawidlowe? Zeby dzialal przycisk awaryjnych to wystarczy przelozyc sam ten plastik czerwony do przedliftowego przycisku i wlozyc w konsole polifotwa?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 01:35_________________________________________________ponawiam pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...