Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co gdy nie będę miał halogenów? Niebiescy się nie przyczepią?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 230,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A co gdy nie będę miał halogenów? Niebiescy się nie przyczepią?

Nie będziesz miał PRZECIWMGŁOWYCH, ale przednie nie są obowiązkowe.

Opublikowano

szkoda że te ledy dokładane nie świecą jak halo łatwiejszy byłby montaż :kox::polew:

Opublikowano

Tylko one nie mają zastosowania jako przeciwmgłowe, lecz jako dzienne.

Opublikowano

Wiem, wiem :)

Opublikowano
Opublikowano

prawie 700zl.... pisz do qwertego to bedziesz mial za ta kase bixenon na nowych lampach depo....

Opublikowano
prawie 700zl.... pisz do qwertego to bedziesz mial za ta kase bixenon na nowych lampach depo....

Możesz podać jakieś szczegóły?

Opublikowano

jakie szczegoly? szukasz użytkownika Gwerty wysylas mu pw z zapytaniem o bixa co jak i za ile i sie dogadujecie albo nie....

Opublikowano

A tu wątek o przepięciu kabelka, zeby drogowe świeciły razem z mijania: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-swiatla-drogowe-przekladce-lamp-h4-soczewke-xenon-19226/

zrobiłem według instruktarzu kolegi mcm chwila roboty a efekt widoczny nawet w dzień nie mówiąc w nocy

Dzięki za pomoc:hi:

Opublikowano

dropsone ja tam chyba wolę ori z S4 i nie chciał bym ciąć błotników dlatego lampa dzielona wskazana

Opublikowano

wedlug mnie zakladajas te z s4 to tylko po to zeby miec soczewke, wedlug mnie zadna dzielona lampa nie da takiego efektu jak zespolona.... no ale dużym plusem jest to tak jak piszesz ze nie trzeba ciac blotnikow...

Opublikowano

ja ciołem błotnik i setki innych osób i problemu nie ma.:kox:

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

a efekt jest nie porównywalny :naughty:

Opublikowano

Nie jestem przeciwnikiem takiej modyfikacji ale jakoś bardziej mnie przekonują te ori xenony niż zamienniki do których muszę dokupić przetwornice i żarniki a w tej aukcji jest wszystko. Muszę to dobrze przemyśleć bo prawdą jest że zespolak wymiata ale z 2 strony to wszyscy mają zespolaka a ja mogę mieć dzielony oryginał z S4 :naughty:

Opublikowano

wszystko zalezy czy chcesz zachowac badz co badz oryginalny wyglad, czy odmlodzic auto zakladajac zespolone polifty, ja wybralem jak wielu innych forumowiczow druga opcje i nie zaluje bo efekt jest naprawde super

Opublikowano

Na pewno fajnie było by zobaczyć 2 stojące obok siebie auta jedno z zespolakiem a drugie z dzieloną lampą. Wtedy łatwiej wybrać

Opublikowano

siostrzenica w Passacie b5 zapodała dzielone z soczewka chyba depo nie jest źle jak będę u niej to zrobię fote

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można wrócić do dzielonych lamp po wyrezaniu poliftu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.