Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanko do kolegów z okolic.Brakuje mi jeszcze tych kostek.Nie wiem gdzie moge dostac te cholery od szyb(próbowałem na szrotach ale niiii mają).Strasznie sie pale do rezania więc pomóżcie.Jak ktoś ma zbędne to chętnie odkupie.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare fotek kabelkow, bylbym wdzieczny jakby mi ktos opisal jak to ze soba polaczyc ??

da4db34cb9e73bf.jpg

Kabelki odchodzace od silniczka (brazowy, czarny, niebieski)

adfdf5658e821a6.jpg

Dochodza do kostki, tej zaklejonej i przechodza w kolorki: (zielony, szary i bialy w tej wlasnie kolejnosci)

5b61d7f49a6eaa5.jpg

Z drugiej strony wtyczka od starych lamp, gdzie na jednym z pinow jest plus bo probowka swieci, a na reszcie ciemnosci egipskie na probowce :kwasny:

Jesli to konieczne zrobie zdjecia tamtych kabelkow rowniez, chyba ze ktos potrafi to rozgryzc bez fotek...

Mnie to przerasta a nie chce nic zpie.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież masz rozpisane na 1 stronie jakie kable w jakie piny.

Ano fakt :evil: nie zauwazylem :wallbash: dzieki endriuu za wskazowke :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na te lampy?Mam model B5 rocznik 1995 przed liftem.Będą pasować bez żadnych przeróbek?Jak myslicie na jaki kolor będą świecic lampy?Jasnożółto czy bardzo biało?Sorki za głupie pytanie ale to moje pierwsze auto :embarrassed:

Tutaj link:

http://moto.allegro.pl/item742155827_lampy_nowe_audi_a4_94_98_soczewki_ringi_black_fk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na te lampy?Mam model B5 rocznik 1995 przed liftem.Będą pasować bez żadnych przeróbek?Jak myslicie na jaki kolor będą świecic lampy?Jasnożółto czy bardzo biało?Sorki za głupie pytanie ale to moje pierwsze auto :embarrassed:

Tutaj link:

http://moto.allegro.pl/item742155827_lampy_nowe_audi_a4_94_98_soczewki_ringi_black_fk.html

Tak te lampy będą pasować bez zadnych przerobek. To na jaki kolor beda swiecic zalezy od zrodła światła jakie zastosujesz. Jesli chodzi ci o ringi - będą świecic na żółto w FK.

Ja jednak na Twoim meijscu pokusilbym sie o przerobke i montaż zespolonych Valeo lub Depo. Ringi są dobre w Bumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładaj żadnych ringów cz innych dayline'ów :no:

trochę pracy i można na prawdę fajny efekt uzyskać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy z linku są mocno średniej jakości, u znajomego z pracy pojawiły się mini pęknięcia na obudowie po 2 miesiącach użytkowania, pomijam już wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem sobie nowe lampki Depo w miejsce starych Valeo. Jednak musiałem zostawić zaślepki do regulacji bo gdyby silniczek był na miejscu to nie mógłbym zamknąć wieczka. Ktoś miał podobny problem? Może są różne rodzaje tych silniczków (mniejsze lub większe)?

EDIT: Sorry, już doczytałem, Punto II :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz silniczki podpialem, smiga wsio jak powinno. przy okazji zlamalem regulacje odblysnika gora-dol i musialem kleic, ale sie oplacilo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!Pytanko dotyczące podłączenia.W światłach (depo) jest 7 pinów a na schemacie do podłączenia jest 4 kable.Pozostałe są niepotrzebne?Jestem ciemny z elektryki.I jeszcze jedno pytanko.Ze świateł wychodzi 7 pinów "męskich" na to kostka i w kostke piny od iso też "męskie".Jak to będzie stykało??Sorki za laickie pytanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!Pytanko dotyczące podłączenia.W światłach (depo) jest 7 pinów a na schemacie do podłączenia jest 4 kable.Pozostałe są niepotrzebne?Jestem ciemny z elektryki.I jeszcze jedno pytanko.Ze świateł wychodzi 7 pinów "męskich" na to kostka i w kostke piny od iso też "męskie".Jak to będzie stykało??Sorki za laickie pytanko

4 kable podłączasz od światel a 3 od silnika, ktory w starych lampach Boscha ma oosobna wtyczke. Tu jest wspolna.

Ze swiatel wychodzi 7 pinow meskich, a piny od ISO ktore wchodza w kostke powinny byc damskie. albo zle kupiles albo to sa damskie tylko tego nie widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś gadaliśmy na pw i mam valeo.Te piny kupiłem z kostkami do radia i chyba są złe bo są męskie.Koleś w sklepie mówił że są iso a ja nie skumałem że trza żeńskie.Mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakiś patent ma złamane bolce te do stabilizacji lampy od dołu? (znajdujące się pod lampą) :cool1: wczoraj złamałem przy zabawach blacharskich :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...