Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kupował już ktoś z tej aukcji http://moto.allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-chrom-clear-soczewka-tyc-i1530819823.html mam już wszystko co potrzebne koleś miał mi załatwić za 300 zł komplet lamp firmy tyc a teraz chce 400 zł a na allegro jest taniej :>

TYC to to samo co Depo tylko na inne rynki - mozesz spokojnie brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powinny. jesli po zmianie na zespolone - gasna- na 1 stronie watku masz link do tematu naprawiajacego ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Powinny, a jeżeli masz hida to nawet jest wskazane. Czy będą świecić razem czy nie zależy jakie miałeś lampy w oryginale ( czy valeo czy bosch) jeżeli valeo to należy jeszcze przełożyć jeden kabel przy manetce od świateł, który to dokładnie nie pamiętam ale jest to opisane w tym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Powinny, a jeżeli masz hida to nawet jest wskazane. Czy będą świecić razem czy nie zależy jakie miałeś lampy w oryginale ( czy valeo czy bosch) jeżeli valeo to należy jeszcze przełożyć jeden kabel przy manetce od świateł, który to dokładnie nie pamiętam ale jest to opisane w tym wątku...

kolego - nie dublujemy postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?

Powinny, a jeżeli masz hida to nawet jest wskazane. Czy będą świecić razem czy nie zależy jakie miałeś lampy w oryginale ( czy valeo czy bosch) jeżeli valeo to należy jeszcze przełożyć jeden kabel przy manetce od świateł, który to dokładnie nie pamiętam ale jest to opisane w tym wątku...

kolego - nie dublujemy postów.

sry ale widocznie w trakcie pisania ty odpowiedziałeś pierwszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chciałem wsadzic silniczki z ori bosch do zespolonych depo. zauwazyłem że ten bolec co wystaje z silniczka jest za długi zeby to tam wsadzic. czy obcinacie i rzeźbicie zeby na koncu była taka jakby kulka czy jest inny patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chciałem wsadzic silniczki z ori bosch do zespolonych depo. zauwazyłem że ten bolec co wystaje z silniczka jest za długi zeby to tam wsadzic. czy obcinacie i rzeźbicie zeby na koncu była taka jakby kulka czy jest inny patent?

inny patent to kupić silniczki odpowiednie, tzn. albo ori od a4, albo punto II, fabia i wtedy będą pasować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie w pracy jestem i nie bardzo moge przejzec 72 strony tematu. Czy moze mi ktos powiedziec ze mial tak jak ja. Jestem dzisiaj po rezaniu lampek i mam maly klopot bo lewa lampa ladnie sie spasowal na ciasno a prawa jest jakas luzna i lata. Wiemy ze poliftowa trzyma sie tylko na 2 gornych mocowaniach, czy jest mozliwosc jakiegos latwego dorobienia jakiegos trzeciego zeby to sie stabilniej trzymalo?. Jutro jeszcze zagladne czy moze zderzak trzeba na regulacji troche podniesc ale najbardziej chodi mi o sklinowanie jakos tej lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.

w polifcie jest na dwoch srobach i na bolcu od chlodnicy. w przedlifcie jest na 3 srubach ( trzecia od kierunku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm z tego co widzialem dzisiaj w lampach to nie ma tego bolca od strony chlodnicy i nawet nie ma po nim sladu ale jutro jeszcze zagladne

musi byc. Wystajacy uchwyt z otworem i co niego wchodzi taki zaczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w polifcie lampa jest na 3 śrubach, 2 na górze i jedna na dole od strony kierunkowskazu. Dodatkowo jest uchwyt od strony chłodnicy, który wsuwa się w plastikowe ucho. W przedlifcie na dwóch górnych i na tym plastikowym uchwycie od strony chłodnicy i sugeruję, żebyś tam zajrzał.

w polifcie jest na dwoch srobach i na bolcu od chlodnicy. w przedlifcie jest na 3 srubach ( trzecia od kierunku)

Odkręcałem ori xenony z polifta i były na 3 śrubach. Trzecie była na dole od strony kierunku tam co jest ta regulacja z plastikowym dystansem na gwincie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ok obydwie lampy a mocowane na 3 sruby i na bolec do pasa przedniego. problem polega na tym ze lampa poliftowa i przed inaczej maja umiejscowiona 3 srube a na dodatek moja lampa poliftowa nie ma w ogole tego bolca :angry:

cos jak tu

1521907571_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...