Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rota robi jeszcze fajne felgi moze tam znajdziesz cos dla siebie,wzory podobne...

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Rota robi jeszcze fajne felgi moze tam znajdziesz cos dla siebie,wzory podobne...

rota robi jeden fajny wzór :

rota.jpg

Opublikowano

a jakbys zalozyl o 1" wezsze felgi na przod to nic to nie pomoze?

Wydaje mi sie, ze naped nie bedzie sprawial problemow, ludzie w USA lataja i nie narzekaja (mowie o B6, nie wiem jak B5, ale pewnie mozna poczytac o tym temacie).

tak, czy siak... mi ta felga w bialym kolorze nie widzi sie u Ciebie, na wizualce srednio to wygladalo :)

Opublikowano

Jak dla mnie to pomylka z tym kolem. To co bylo kosi nowa felge po calej linii.... Nie wiem czemu tak bardzo chcesz cos zmieniac... z doswiadczenia wiem ze potem kroki sa tylko w zlum kierunku...

Opublikowano
  • Autor
a jakbys zalozyl o 1" wezsze felgi na przod to nic to nie pomoze?

Wydaje mi sie, ze naped nie bedzie sprawial problemow, ludzie w USA lataja i nie narzekaja (mowie o B6, nie wiem jak B5, ale pewnie mozna poczytac o tym temacie).

tak, czy siak... mi ta felga w bialym kolorze nie widzi sie u Ciebie, na wizualce srednio to wygladalo :)

Nic by nie zmieniło bo budowa felgi była taka a nie inna :wink: Temat Japan Racing wyczerpany, felg już nie ma :wink:

Jutro kolejna przymiarka tym razem coś, czego w PL chyba nikt na Audi nie miał...

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Jak dla mnie to pomylka z tym kolem. To co bylo kosi nowa felge po calej linii.... Nie wiem czemu tak bardzo chcesz cos zmieniac... z doswiadczenia wiem ze potem kroki sa tylko w zlum kierunku...

Sporteci poszły za dwa razy więcej niż za nie dałem więc głupi bym był jakbym nie sprzedał, poza tym nie można jeździć cały czas na tych samych felgach, człowiek też nie chodzi cały czas w tych samych butach...

Opublikowano
a jakbys zalozyl o 1" wezsze felgi na przod to nic to nie pomoze?

Wydaje mi sie, ze naped nie bedzie sprawial problemow, ludzie w USA lataja i nie narzekaja (mowie o B6, nie wiem jak B5, ale pewnie mozna poczytac o tym temacie).

tak, czy siak... mi ta felga w bialym kolorze nie widzi sie u Ciebie, na wizualce srednio to wygladalo :)

musiałby tak dobrac parametry opon zeby obwód kół był taki sam , wtedy naped nie swiruje

Opublikowano

nie parametry tylko dać takie same opony na obydwu osiach, przy 1 calu różnicy można śmiało jeździć

Opublikowano

2x 19x9,5 2x19x8,5 jakie opony na to, zeby gralo z napedami?

szkoda, ze nie udalo sie upchac... przy okazji dobrze wiedziec :decayed:

to byly 19 czy 18?

Opublikowano
  • Autor
2x 19x9,5 2x19x8,5 jakie opony na to, zeby gralo z napedami?

szkoda, ze nie udalo sie upchac... przy okazji dobrze wiedziec :decayed:

to byly 19 czy 18?

Ogólnie różnica nie może być większa jak 3% licząc po obwodzie... To były 19" :wink:

Opublikowano
2x 19x9,5 2x19x8,5 jakie opony na to, zeby gralo z napedami?

szkoda, ze nie udalo sie upchac... przy okazji dobrze wiedziec :decayed:

to byly 19 czy 18?

Takie same opony na rozne szerokosci

Opublikowano
przy 1 calu różnicy można śmiało jeździć

eee, to spoko :thumbup1:

Opublikowano
CH nie, szalu nie zrobia, nawet jak pomalujesz w wsciekly roz, a napompowanie blotnikow odpada?

Na przód to bym błotniki z rsa potrzebował... tematu nie ma, felgi właśnie zabrać kurier :wink:

i chwała Bogu, bo ciulowe były

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Za 6tyś można powoli trochę dokładając mieć vossena :wink:

takie same w idealnym stanie z gumami za 3 k oddałem

w graficie byłyby miód dla Ciebie

Opublikowano
  • Autor

Koło na sezon... Felga z Tuarega 9Jx19 5x130, dystanse zmieniający rozstaw - Dystom 5x112->5x130, opona 4x Falken FK 452 215/35/19...

6btt8SQ.jpg

FrYQwEI.jpg

v0BwHmx.jpg

vk8lBSS.jpg

MAgnXVz.jpg

Zostało kupić dwie nowe opony, delikatnie przetoczyć przednie dystanse żeby o zacisk nie haczyły, wszystko jeszcze podpicować, wyważyć i można zakładać ;)

Opublikowano

Sory gracek ale spodziewalem sie po Tobie lepszego koła sporteci sie duzo lepiej prezentowały

Opublikowano
Sory gracek ale spodziewalem sie po Tobie lepszego koła sporteci sie duzo lepiej prezentowały

+1

Nie ma tego wow..

Opublikowano

Dokładnie, w porównaniu z sportecami to opcja niestety dużo gorsza:thumbdown: Te koło teraz ma się nijak do klatki i kubłów, jeśli miałbyś wnętrze seryjne to nawet nawet, niestety teraz to jest taki misz masz:whistling:

Opublikowano
Dokładnie, w porównaniu z sportecami to opcja niestety dużo gorsza:thumbdown: Te koło teraz ma się nijak do klatki i kubłów, jeśli miałbyś wnętrze seryjne to nawet nawet, niestety teraz to jest taki misz masz:whistling:

Dokladnie do A4 zwyklej na glebie pasuja ale nie do takiej esy jak Ty masz takie za spokojne sa tu bym widział jakies z rantem albo z wklęśniete z głębia

Opublikowano

jak dla mnie felga kosa ale nie pasując do twojego autka zgodzę się z kolegami wyżej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.