Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:bry::hi:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 09:04_________________________________________________

Panie Wiesiu powiem Panu że nowe alfy są naprawdę wypaśne, i jak miałbym się zastanowić czy kupić stare używane a4 b8 czy nową alfe kupiłbym alfe, to nie te samochody co kiedyś. Polecam się kiedyś przejechać jak będzie okazja :naughty:

Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec.

A mi się ALFY nic a nic nie podobają , dziwaczne są ( szczególnie o chodzi o przód auta ) :sick3: ... ale o gustach nie dyskutujemy :cool1:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 09:06_________________________________________________

Kurde coś Roberta nie widać :confused4:

Jestem :przebiegly: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 09:09_________________________________________________

Ja jakbym uderzał w Japońca to tylko Honda ACCORD lub Mazda 6

np.

http://motoallegro.pl/jedyna-tak-wyposazona-skora-xenon-navi-dotyko-i1984934776.html

http://motoallegro.pl/mazda-6-czarna-climatronik-1-wlasciciel-alufelgi-i1982716073.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 09:35_________________________________________________

Panie Wiesiu powiem Panu że nowe alfy są naprawdę wypaśne, i jak miałbym się zastanowić czy kupić stare używane a4 b8 czy nową alfe kupiłbym alfe, to nie te samochody co kiedyś. Polecam się kiedyś przejechać jak będzie okazja :naughty:

Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec.

No tak chociaż powiem Panu że ciężko powiedzieć czy nowe audi też są tak mało awaryjne. Wiem jedno żadnego nowszego audi niż to co stoi u mnie w garażu (a6 c6) nie będzie bo nie ukrywam że to nie jest już ta niezniszczalna a6 co była kiedyś. A boje się pomyśleć jak będzie się sprawowała ta nowa za 2-3 lata. Kiedyś audi było całe w ocynku teraz są tylko fragmenty... :wallbash:

A widziałeś B8 z oznakami korozji? Ja nie, wszyscy mówią o ocynku ale nikt nie powie że auta mają inną powłokę lakierniczą niż miało B6/B7, dużo mocniejszy lakier. Poza tym zanim Ciebie będzie stać na B8 to to auto będzie mieć 8-10lat i pójdzie już kupić B11. Zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci którch nie stać na takie auto. Jak Ci tyle przeszkadza w nowych audi to pozostań przy "niezniszczalnej" 80tce.... ale znowu byś chciał szybciej pojechać po A1 niż 160km/h więc musisz kupić coś młodszego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś B8 z oznakami korozji?

Za "młode" jeszcze są :cool1:

Co do lakieru jak najbardziej masz rację , ale taki lakier stosuje teraz większość producentów

B6/B7 nie ma nawet co porównywać do "pancernej" 80 ( chodzi mi oczywiście przede wszystkim o blacharkę i jej zabezpieczenie antykorozyjne ) :wink4:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 10:54_________________________________________________Zajebiste http://technowinki.onet.pl/inne/multimedia/niesamowite-zdjecia-z-google-maps,4964654,10959415,foto-male.html#photo10959415

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś B8 z oznakami korozji?

Za "młode" jeszcze są :cool1:

Co do lakieru jak najbardziej masz rację , ale taki lakier stosuje teraz większość producentów

B6/B7 nie ma nawet co porównywać do "pancernej" 80 ( chodzi mi oczywiście przede wszystkim o blacharkę i jej zabezpieczenie antykorozyjne ) :wink4:

No właśnie a twierdzenie że audi bez ocynku zgnije jest żałosne... poczekajmy i zobaczymy. A nie z góry zakładać i siać panikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja jakbym uderzał w Japońca to tylko Honda ACCORD lub Mazda 6

W Mazdach gniją nadkola tylne, są słabo zabezpieczone zostaje Honda i Mitsubishi bo Toyota robi paździerz teraz.

Zastanawiałem się nad Accordem ale po co mi takie wielkie auto, w Civic jest wielki bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Lancerze to konsola brzydsza jak w b5 przed liftem haha no ale jak tu juz powiedziane o gustach sie nie dyskutuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Lancerze to konsola brzydsza jak w b5 przed liftem haha no ale jak tu juz powiedziane o gustach sie nie dyskutuje :D

Lancer zawsze miał taką surową deskę, mi się podoba żadnych wodotrysków, oglądałem go i auto jest proste konstrukcyjnie - mniej do zepsucia -japońce tak mają. :wink4:

Daniel Grzegorz kupił to Polo. :cool1:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 12:03_________________________________________________Spadam do SJZ ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer a co ty myślisz że 80-tki są takie słabe że 160km/h nie pojedzie :D 160 mam na 4 biegu :polew: hehe

Po za tym Dzień dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden plus nie bedzie już samochodów robionych z przystanków. I chyba szpachla do aluminium się czepiać nie będzie :decayed:

EDIT: Lancer ta Honda jest paskudna :no:

Polak potrafi :decayed::wink4:

Honda lepiej wygląda ale jest składana w europie a ja chcę japońca, a żona OOOO. :gwizdanie:

Żonka wie co dobre :cool1: a Ty tu z jakimiś skośnookowcami wylatujesz :tongue4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:05_________________________________________________jeśli japońskie, to tylko sportowe :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:06_________________________________________________Gut'n tag :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel Grzegorz kupił to Polo.

To było pewne, nie wiem po co mu ten miernik, on jechal z nastawieniem ze kupi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad Accordem ale po co mi takie wielkie auto, w Civic jest wielki bagażnik.

Sąsiad ma taką Civic'e od nowości , wg. paździerz straszny i z wyglądu i z wyposażenia i z wnętrza ... niedawno wymieniał sondy lambda bo klękły ( przebieg symboliczny ) i zapłacił coś koło 2 tysi bo nie szło dostać innych niż w ASO Kucza :wink4: ... aha i 1.8 ( teraz nie pamiętam czy V-tec czy nie ) w benzynie ma :wink4:

Idę skasować inspekcję olejową itp. bo nówka oliwa ( Liqui Moly ) i kpl. filtrów Knecht'a jest zapodany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robocie :hi:

seves jeden gościu pojechał go oglądać bo widnieje temat na zakup kontrolowany, podobno coś z tyłem robione. Czekam aż powie co obejrzał :naughty:

wiesz co gościu pisze że bezwypadkowe a jednak lewy wydech troche niżej wisi niż prawy ;) ale to trzeba zawsze zobaczyć bo przyczyna mogła być różna.. Trzeba sprawdzić..

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________

Zastanawiałem się nad Accordem ale po co mi takie wielkie auto, w Civic jest wielki bagażnik.

Sąsiad ma taką Civic'e od nowości , wg. paździerz straszny i z wyglądu i z wyposażenia i z wnętrza ... niedawno wymieniał sondy lambda bo klękły ( przebieg symboliczny ) i zapłacił coś koło 2 tysi bo nie szło dostać innych niż w ASO Kucza :wink4: ... aha i 1.8 ( teraz nie pamiętam czy V-tec czy nie ) w benzynie ma :wink4:

Idę skasować inspekcję olejową itp. bo nówka oliwa ( Liqui Moly ) i kpl. filtrów Knecht'a jest zapodany :wink4:

i ja już mam nowy olej zalany :)

na zimę motula zalałem w zeszłym roku kupowałem jeszcze do starego i wziąłem na zapas :decayed:

0w30 z czyszczeniem smoka i wczoraj potestowane na ajeden :gwizdanie: burza jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves ale wiesz jak nie ma szpachli i jest w miare ok zrobione to nie widzę problemu. Przeglądając klubowe b6 to wszyscy wychwalają ze maja idealne bezwypadkowe i od dziadków z przebiegiem 150 tys... A taka prawda że 85% samochodów nie różni się od tego na allegro widnieje :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W tym Lancerze to konsola brzydsza jak w b5 przed liftem haha no ale jak tu juz powiedziane o gustach sie nie dyskutuje :D

Lancer zawsze miał taką surową deskę, mi się podoba żadnych wodotrysków, oglądałem go i auto jest proste konstrukcyjnie - mniej do zepsucia -japońce tak mają. :wink4:

Daniel Grzegorz kupił to Polo. :cool1:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 12:03_________________________________________________Spadam do SJZ ;(

a tak kupiłem...ma parę mankamentów, ale...na 2000r i stojące pod blokiem :gwizdanie: ....

Daniel Grzegorz kupił to Polo.

To było pewne, nie wiem po co mu ten miernik, on jechal z nastawieniem ze kupi :P

.... a po to, żeby zbić porządnie z ceny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves ale wiesz jak nie ma szpachli i jest w miare ok zrobione to nie widzę problemu. Przeglądając klubowe b6 to wszyscy wychwalają ze maja idealne bezwypadkowe i od dziadków z przebiegiem 150 tys... A taka prawda że 85% samochodów nie różni się od tego na allegro widnieje :decayed: :gwizdanie:

no ja jestem jednym z nich :decayed:

sam się zdziwiłem że moja tak fajnie na fotkach wyszła :P bo felgi letnie mam ściachane jak ja pierd :P

na prawym boku na drzwiach przednich i tylnich majster jakiś próbował coś poprawić i kolor już w tych miejsach nie jest tak czarny jak był.. to załatwiam na razie "chwilowo" pastą koloryzującą a ogólnie na wiosnę furka idzie na polerkę :gwizdanie:

poza tym przede wszystkim anglik :decayed: czym ogólnie to się nie chwalę.. ale jak ktoś pyta też nie ukrywam bo po co.. Ci którzy mnie na pw pytają skąd taką furę i za ile wyczaiłem piszę jak jest.. że z Anglii i za 30tysi ale w wątku specjalnie o tym nie pisałem :tongue4:

poza tym autko kupowałem okiem i kompem.. widziałem że i na lewych przednich i tylnich drzwiach coś było i na prawym tylnym błotniku też (wszystko tylko część elementów) i jak ja się zdziwiłem jak miałem tą przygodę z kamieniem z asfaltu i rzeczoznawca wyciągnął miernik i mi mówi że musi całe auto sprawdzić :rolleyes: sprawdził i wyszło że na całym aucie mam ORI lakier :kox: więc widocznie tylko drobne jakieś przytarcia poprawiali i nie malowali całych elementów..

W każdym bądź razie przy zakupie akceptuję takie drobne niedomagania bo nie szukam ideałów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angli idzie fajne kupić auto, ale tak jak piszesz zawsze to angol będzie. Nie wierzę w a4 sprowadzone z niemcowni lub z angli za 6-7tys euro z przebiegami 170 i czyste ideały. Nikt dobrego samochodu nie sprzeda tanio, a jak już ktoś ma dobry to zostaje w rodzinie lub znajomi kupują.

Nic trzeba iść do sklepu kupić energetyka i zakuwam prawo dalej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze mną nie masz szans :gwizdanie: :decayed:

:polew::tongue4:

się wie :wink4:

Robert sprawe zajś mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...