Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, spadam poleżeć po obiedzie. Jak zrobi się większa ekipa na tego spota dajcie znać. Bo jak narazie 3 osoby są :decayed:

4 :P z tobą 5 :D

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

Dobra, spadam poleżeć po obiedzie. Jak zrobi się większa ekipa na tego spota dajcie znać. Bo jak narazie 3 osoby są :decayed:

4 :P z tobą 5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Ja odpadam jestem w robocie :kwasny:

Myślałem że czarna seria się skończyła w zeszłym tygodniu, kumpel umarł, a wczoraj następny dobry kumpel od dziecięcych lat , obaj chodzili do tej samej klasy :wallbash::wallbash::wallbash::cry::cry::cry: czyżby 46 lat to był wiek graniczny :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja też odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo orientujesz się do której czynna jest myjnia bezdotykowa na 6-tce? Tam koło garaży, koło bliskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyjedzcie do mnie na cole :grin:

a ona bedzie z rumem czy z wódką ?

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

To przyjedzcie do mnie na cole :grin:

a ona bedzie z rumem czy z wódką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa z tym grillem szkoda ze znow nie wyszło :kwasny:

mnie jeszcze choróbsko meczy ale za pare dni powienen juz byc jak nastolatek :decayed:

co do środków to ja osobiście nie trawię tych zielonych :facepalm: i wg mnie to totalna porażka..

za to dla mnie przede wszystkim czarne :kox: potem niebieskie - znajomy miał w a6 96r na serio ładnie mu tam się ta niebieska skóra komponowała :wink: a potem banan.. w ciemnych autkach nawet ladnie wyglada.. tak limuzyniasto :grin:

ale jeśli chodzi o mnie i dla mnie.. tylko czarne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa z tym grillem szkoda ze znow nie wyszło :kwasny:

mnie jeszcze choróbsko meczy ale za pare dni powienen juz byc jak nastolatek :decayed:

co do środków to ja osobiście nie trawię tych zielonych :facepalm: i wg mnie to totalna porażka..

za to dla mnie przede wszystkim czarne :kox: potem niebieskie - znajomy miał w a6 96r na serio ładnie mu tam się ta niebieska skóra komponowała :wink: a potem banan.. w ciemnych autkach nawet ladnie wyglada.. tak limuzyniasto :grin:

ale jeśli chodzi o mnie i dla mnie.. tylko czarne :kox:

Brakuje tu opcji "Lubię To"

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Ale u mnie leje masakra. Miałem jechać do Katowic na dyskotekę z koleżanką. Ale masakra, Już widzę jak bym autobusem jechał :grin:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Ale u mnie leje masakra. Miałem jechać do Katowic na dyskotekę z koleżanką. Ale masakra, Już widzę jak bym autobusem jechał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przelotnie przeszło raz dwa.. z 5min dosłownie trwało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, ale w Polsce nawet nie ma prawdziwego sline :grin::facepalm: Na sprzedaż oczywiście mówię.

ale bzdury opowiadasz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cofam :P lekko pada w sumie ciagle a teraz burza wróciła :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Robert, ale w Polsce nawet nie ma prawdziwego sline :grin::facepalm: Na sprzedaż oczywiście mówię.

ale bzdury opowiadasz.....

Arek ciężko pełnego s-line'a b6 kupić.. większość tylko tak się nazywa i mają gałkę np.. czy trójramienną kierę :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Robert, ale w Polsce nawet nie ma prawdziwego sline :grin::facepalm: Na sprzedaż oczywiście mówię.

ale bzdury opowiadasz.....

Arek ciężko pełnego s-line'a b6 kupić.. większość tylko tak się nazywa i mają gałkę np.. czy trójramienną kierę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to niech nie pisze , że nie ma prawdziwych Sline w PL ... są ale też kosztują ( a jak już pisałem każdy by chciał Sline i to z 50 kkm przebiegu na dodatek za 20 k polskich dukatów ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to niech nie pisze , że nie ma prawdziwych Sline w PL ... są ale też kosztują ( a jak już pisałem każdy by chciał Sline i to z 50 kkm przebiegu na dodatek za 20 k polskich dukatów ) :wink:

A Ty byś nie chciał :decayed: niestety takich niema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co gadka typu ... "szału nie ma" itp. ...

Po drugie są ... ale takich w PL nie kupisz , tylko gdzieś u naszych sąsiadów no i nie "okazyjnie" np. u Turka , Rusa czy Polaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Arturo orientujesz się do której czynna jest myjnia bezdotykowa na 6-tce? Tam koło garaży, koło bliskiej

24h:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...