Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesiu po co się spinasz :wink: ja rezam bo auto traktuje jak moje hobby i wkładam do auta to co mi się podoba i mnie stać. Część części mam starych na półkach więc zawsze mogę sprzedać np. listwy i kasę odzyskać. Fuszery nie robię, bo staram się żeby wszystko było jak ori. Poza tym Ty też oklejasz listwy folią 3M i wkładasz HIDy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Rezanie środka to jest bardzo kosztowne, ale z zewnątrz też jest nie tanio. W środku można dorezać takie rzeczy jak radio/zmieniarkę/tempomat/pełen fis, bo to są tanie zabiegi. Chociaż znam ludzi co robią fotochromy, albo kolorowe liczniki :decayed:. Co do zewnątrz to faktycznie ceny są niemiłosierne, najbardziej mnie rozwaliła cena lusterek tych w chromie z s4. Ale na przykład wydech "ala 1.8T" to nie jest aż taki wielki koszt, a już tył fajnie wygląda, albo lotka na klapę :wink:. Moim zdaniem wszystko z umiarem, przecież nie będziemy jeździć tymi samochodami do końca życia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu po co się spinasz :wink: ja rezam bo auto traktuje jak moje hobby i wkładam do auta to co mi się podoba i mnie stać. Część części mam starych na półkach więc zawsze mogę sprzedać np. listwy i kasę odzyskać. Fuszery nie robię, bo staram się żeby wszystko było jak ori. Poza tym Ty też oklejasz listwy folią 3M i wkładasz HIDy :whistling:

Ja się nie spinam, tylko piszę jak jest, a prawie robi wielką różnicę.

Folią to okleiłem klamki bo mi się kupować nowych i malować nie chciało, bo mi szkoda kasy, Hidy założyłem bo nic nie widziałem, i jak bym sprzedawał to nic bym za to nie chciał jak ci co sprzedają swoje wyrezane SS- liny.

Pisze potem w ogłoszeniu z wszystkimi modami za :facepalm: 45 tys, a jak powyciągam wszystko i zostanie buda z felgami bez opon i silnik bez turbo to 39 tys.:whistling:

Tak a propo Tomek jestem ciekaw za ile ty swoja będziesz sprzedawał i jaki będzie miała przebieg.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu no jaki może mieć magiczne 170tys :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu po co się spinasz :wink: ja rezam bo auto traktuje jak moje hobby i wkładam do auta to co mi się podoba i mnie stać. Część części mam starych na półkach więc zawsze mogę sprzedać np. listwy i kasę odzyskać. Fuszery nie robię, bo staram się żeby wszystko było jak ori. Poza tym Ty też oklejasz listwy folią 3M i wkładasz HIDy :whistling:

Ja się nie spinam, tylko piszę jak jest, a prawie robi wielką różnicę.

Folią to okleiłem klamki bo mi się kupować nowych i malować nie chciało, bo mi szkoda kasy, Hidy założyłem bo nic nie widziałem, i jak bym sprzedawał to nic bym za to nie chciał jak ci co sprzedają swoje wyrezane SS- liny.

Pisze potem w ogłoszeniu z wszystkimi modami za :facepalm: 45 tys, a jak powyciągam wszystko i zostanie buda z felgami bez opon i silnik bez turbo to 39 tys.:whistling:

Tak a propo Tomek jestem ciekaw za ile ty swoja będziesz sprzedawał i jaki będzie miała przebieg.:naughty:

Wiesiu moja obecnie ma 306tyś i nie będę tego ukrywać ale jak ktoś będzie chciał mniej to mu skręcę, problemu nie widzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To beczka merol by się dopiero docierał :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To beczka merol by się dopiero docierał :grin::decayed:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic trzeba czekać na sprawdzenie vinu. Jestem umówiony o audiczkę albo jutro popołudniu jak mi vin przyjdzie z rana albo rano we wtorek. Już godziny odliczam :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic trzeba czekać na sprawdzenie vinu. Jestem umówiony o audiczkę albo jutro popołudniu jak mi vin przyjdzie z rana albo rano we wtorek. Już godziny odliczam :decayed::grin:

wkoncu :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG trefen u pepicków...zaliczony...było "ładnie":kox::decayed:

...Hammer i jak mogło być moje i braciszka:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie kupiłeś A4 a już alumy ogladasz?! :|

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

jeszcze nie kupiłeś A4 a już alumy ogladasz?! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna tylko 18 :decayed:na 17 jezdza smerfy :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekej az sie Artur pojawi:whistling: bedzie wpi**dol:punish:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekej az sie Artur pojawi:whistling: bedzie wpi**dol:punish:

:polew:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nii mone z 30min

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

jak polizei pojechalo to wszyscy ruszyli:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

jak polizei pojechalo to wszyscy ruszyli:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa...

My i tak potem wylądowali w MC w Wodzisławiu i nie powiem małe "show" było:decayed:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

My jak już wyjeżdzali, to już ich nie było:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...