Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Robert weźmiesz mi elsę na następnego spota??? albo mozesz jakoś uploadnąć ??? kupie Ci najwyżej płytę dvd :wink4: z góry jestem wdzięczny :decayed:

no chyba że można gdzieś na necie dorwać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

filtr Knecht (zwykły - bez wkładu węgla aktywnego) , odgrzybiacz kup firmy CRC >>> http://moto.allegro.pl/odgrzybiacz-klimy-crc-airco-cleaner400ml-pewny-skl-i1275304873.html

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________

Robert uporałem się z tym tylko na razie ściągam setup trwa to i trwa :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:58_________________________________________________po kolei vw seat skoda i audi tak to trza robić ?

to Ci się udało :good:

musisz je zaktualizować do 830 AUDI , 830 VW , 358 SEAT i 364 SKODA :wink4:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________

Robert weźmiesz mi elsę na następnego spota??? albo mozesz jakoś uploadnąć ??? kupie Ci najwyżej płytę dvd :wink4: z góry jestem wdzięczny :decayed:

no chyba że można gdzieś na necie dorwać???

wejź na następnego spota Pendi (jakieś 8 - 10 G) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr Knecht (zwykły - bez wkładu węgla aktywnego) , odgrzybiacz kup firmy CRC >>> http://moto.allegro.pl/odgrzybiacz-klimy-crc-airco-cleaner400ml-pewny-skl-i1275304873.html

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:03_________________________________________________

Robert uporałem się z tym tylko na razie ściągam setup trwa to i trwa :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:58_________________________________________________po kolei vw seat skoda i audi tak to trza robić ?

to Ci się udało :good:

musisz je zaktualizować do 830 AUDI , 830 VW , 358 SEAT i 364 SKODA :wink4:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:05_________________________________________________

Robert weźmiesz mi elsę na następnego spota??? albo mozesz jakoś uploadnąć ??? kupie Ci najwyżej płytę dvd :wink4: z góry jestem wdzięczny :decayed:

no chyba że można gdzieś na necie dorwać???

wejź na następnego spota Pendi (jakieś 8 - 10 G) :wink4:

kurde niestety mam pena 4 GB :kwasny:

masz to jakoś spakowane w partach żeby weszło na 2 DVD ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadaj do Tomka , on mi to przywiózł na pendi :wink4:

ja ewentualnie mogę Ci wtedy zapodać na pendi wersję 3.6 ( zassałem ją z PEB'a ) która jest potrzebna do instalacji 3.7 którą zapodał mi Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert mógłbyś mi sprawdzić w Etce co to za nr czego się tyczą:

1HO 919 506 A ???

to Golf III :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________okey to sterownik/przekaźnik wentylatora :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to 1H0 919 506 A ( zero "0" a nie "O" jak Ola ) :cool1:

Jest to jakiś sterownik który wycofano w 2008 r. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to 1H0 919 506 A ( zero "0" a nie "O" jak Ola ) :cool1:

Jest to jakiś sterownik który wycofano w 2008 r. :wink4:

na samym sterowniku to 0 wygląda po prostu jak O-la :) bo jest szerokie :wink4:

ale okey już wszystko jasne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy trzecia pozycja w nr. OE nie jest literą tylko zawsze jest liczbą :wink4:

kapisz Herr Professor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :hi:

Niestety dziś dekoder nie rozkodował Twojego VIN-u (czasami tak się dzieje i nie wiem czemu) , ale będę próbował :wink4:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:44_________________________________________________http://www.etkainfo.ru/service.php spróbuj sam wygenerować plik txt. >>> wejdź do tego Demo zaznacz Audi i poniżej wpisz swój VIN , jak wygeneruje Ci plik txt. to zapisz go i podeślij mi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 08:20_________________________________________________

Cześć :hi:

Niestety dziś dekoder nie rozkodował Twojego VIN-u (czasami tak się dzieje i nie wiem czemu) , ale będę próbował :wink4:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 21:44_________________________________________________http://www.etkainfo.ru/service.php spróbuj sam wygenerować plik txt. >>> wejdź do tego Demo zaznacz Audi i poniżej wpisz swój VIN , jak wygeneruje Ci plik txt. to zapisz go i podeślij mi :wink4:

Ja to samo miałem -

В данный момент бесплатная услуга временно отключена, по вопросом регистрации пишите на [email protected].

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :-) a może któryś co posiada VAGa i wieksza wiedze z kolegów poswiecił by troszke czasu by podskoczyc zobaczyc to autko ze mna i ojcem :?: nic za darmo oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

_________________________________________________

potrzebuję zrobić zamówienie u Toma77 ktoś się pisze ? :(

Trzeba było wcześniej pisać :kwasny: , do mnie wczoraj przyszła paczuszka z klockami i płynem hamulcowym od Tom'a :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

_________________________________________________

potrzebuję zrobić zamówienie u Toma77 ktoś się pisze ? :(

Trzeba było wcześniej pisać :kwasny: , do mnie wczoraj przyszła paczuszka z klockami i płynem hamulcowym od Tom'a :wink4:

nic nie pisałeś :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...