Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Kubel zimnej wody na hiszpanskie łby :polew:

Chyba raczej na Katalońskie, Real odpadł po wyrównanym dwumeczu.

Niemcy okazali się lepsi a Borusia ma swoje pięć minut, ciekawe jak długo... Swoją drogą z tak wysoką frekwencją na meczach i finansowym potencjałem aryjczyków to oni stale powinni być w ścisłej europejskiej czołówce. Wszyscy się zastanawiają gdzie teraz Lewy powinien być sprzedany, a ja się pytam po co ? BVB to klub o ogromnym potencjale, co więcej europejscy potentaci mogą mu zaoferować niż ma w Dortmundzie ? Silniejszą ligę, kibiców, pieniądze...?

popieram.

mało jest na dzień dzisiejszy klub gdzie Lewy miałby to co teraz ma w Dortmundzie.

A finał - ciężko będzie BVB wygrać. Bayern mocny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Kubel zimnej wody na hiszpanskie łby :polew:

Chyba raczej na Katalońskie, Real odpadł po wyrównanym dwumeczu.

Niemcy okazali się lepsi a Borusia ma swoje pięć minut, ciekawe jak długo... Swoją drogą z tak wysoką frekwencją na meczach i finansowym potencjałem aryjczyków to oni stale powinni być w ścisłej europejskiej czołówce. Wszyscy się zastanawiają gdzie teraz Lewy powinien być sprzedany, a ja się pytam po co ? BVB to klub o ogromnym potencjale, co więcej europejscy potentaci mogą mu zaoferować niż ma w Dortmundzie ? Silniejszą ligę, kibiców, pieniądze...?

dobrze Jarko prawisz:wink:

wg mnie zostanie w BVB... a finał im będzie ciężko wygrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięzko będzie ale nie jest to nie wykonalne.Znają sie więc mają łatwiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Bayernu nasuwa mi się jedno: Umarł król, niech żyje król... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A finał - ciężko będzie BVB wygrać. Bayern mocny jest.

"Wróg jest, ale swój, na swojej krwi wychodowany, po co po świecie nowych szukać , jak pod bokiem stary sie znalazł" - :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w lidze niemieckiej bedzie spotkanie borussia - bayern, wiec taki tescik przed finalem lm kto mocniejszy :naughty: w pierwszym byl remis 1:1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz sobotni meczowi na Wembley na bank nie będzie równy więc nie ma co patrzeć na niego jak na teścik. :wink4: Na finał obie drużyny wytoczą najcięższe działa a teraz raczej odpuszczą. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III liga nie jest zła, w III lidze też się gra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE=jarko;3528459]III liga nie jest zła, w III lidze też się gra :naughty:

Fajnie, ze gracie przy sztucznym swietle, a i rozeganie, jak i przejscie z obrony do ataku fajnie w tym meczu wychodzilo :naughty:

No i cieszy to, ze nie gracie na pale jakis dlugich bezsensownych pilek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co więcej europejscy potentaci mogą mu zaoferować niż ma w Dortmundzie ? Silniejszą ligę, kibiców, pieniądze...?

to, że przez 3 lata np w Realu zarobi 3x więcej kasy niż analogicznie w tym samym czasie w Dortmundzie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stawiam na Bayern

a z Goetze to jakies jaja

Bild i rzetelnosc tego typu wiadomosci .... :facepalm:

Tak samo Bild "nie miał" racji z Martinezem, Guardiolą...:whistling:

witam kolegów po majówce (no przynajmniej z mojej perspektywy...) :hi:

pozwolę sobie wrócić na chwilę do tego wątku i Bilda

wyczytałem w międzyczasie u Przemka Rudzkiego na blogu ciekawe info

W poprzednim tygodniu byłem przez jeden dzień gościem w Bildzie. Dylemat moich niemieckich kolegów był naprawdę godny podziwu – co jest czołówką sportu: Mario Goetze i jego transfer do Bayernu? A może Borussia, która gra z Realem (to było dzień przed meczem, w którym Robert Lewandowski został bohaterem). Łatwo jest pisać o sporcie, mając takie sukcesy. Sukces zawsze się sprzeda. Nie przypominam sobie, żebym w liceum szedł do kiosku po Tempo, kiedy kadra dostała oklep – chciałem o tym jak najszybciej zapomnieć. Natomiast o zwycięstwach czytałem chętnie, z wypiekami na twarzy, nawet największe banały.

Siedzą więc niemieccy dziennikarze, których każdego dnia czyta 10 milionów ludzi (sprzedaż dzienna gazety to 7 milionów egzemplarzy). Siedzą i rozmawiają o zawrotnych sumach, o wielkich nazwiskach, ja to już widzę w drukarni i widzę w rękach ludzi w autobusach, na stacjach kolejowych i w uniwersyteckich ławkach. W Polsce skopiuje się potem ich informacje, pisząc oczywiście pejoratywnie, że to brukowiec, ale właśnie przed chwilą temu brukowcowi przed kamerami telewizyjnymi pogratulował Karl-Heinz Rummenigge – jest czego: strzału w dziesiątkę z transferem Goetzego. Na stronie gazety tekst otworzyło 21 milionów ludzi. Nowy rekord. Szef sportu dzwoni, kiedy ma potrzebę, do Joachima Loewa, czy Franza Beckenbauera, a na kolegium dostaje esemesa od agenta Goetzego. Dziennikarz, który podał tę informację, młody chłopak, nie dostał premii – zarabia tak dobrze, że nie trzeba go dodatkowo motywować. Dziennikarze niemieccy, tak jak piłkarze Bayernu i Borussii, tak jak fani tych klubów, mają inne potrzeby i inne środki, by je zaspokajać. Jak mawiał klasyk – to jakiś zupełnie inny poziom. Niemieckie imperium ma się dobrze. Nie trzeba go było odbudowywać, bo – tak mi się wydaje – nigdy nie upadło.

obiecuję do informacji z Bilda podchodzić bardziej rzetelnie, a moje drwiny niniejszym odwołuję

o LM napisaliście już wszystko, więc do tematu wracać nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUOTE=jarko;3528459]No i cieszy to, ze nie gracie na pale jakis dlugich bezsensownych pilek :wink:

Jak nasz treneiro powiada: Faja i do przodu ! Czyli to co grała Korona z Polonią we wczorajszym meczu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co, Wigan w EPL nie odpuszcza ... to jest jazda dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bvb:naughty:

wyłączyłem

Borek jest po prostu dramatyczny

śp. Pan Janek lepiej opowiadał, niż ten plecie ..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w finale LM wyjdą w podstawowych składach :naughty:

PS: Neuer to jest gość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, 08.07.13 Magdeburg-BVB towarzysko... A ja na wakacjach będę wówczas :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuer save Robert Lewandowski penalty HD - YouTube

spójrzcie, wyobrażacie sobie taką sytuację w Polsce ? gdzie na meczu wisły z legią pośród kibiców legi stoi chłopiec od góry do dołu w barwach wisły i cieszy się z nie strzelonego karnego przez drużynę przeciwną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...