Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie jelenie ???

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I znowu te jęczenie Szpakowskiego.Ciekawe,jak się znowu będą tłumaczyć.Na co,kogo zwalą?

Opublikowano

Nie porozumienie z sedzia...

Sedzia ma im mecz wygrac..

qr** do lopaty a nie na ms...

Opublikowano

Gamonie

Opublikowano

Baaardzo słabo to wyglądało. Idę na spacer. 

 

Opublikowano

No i już krytyka za bramki Senegalu,że żadna nie taka,jak Krychowiaka.Żenada.I,że jeszcze są 2 mecze.Pierdu pierdu.Z taką grą,to będą 2 ostatnie?.Znowu o wszystko następny?.Też idę jeszcze zrobić coś pożytecznego.

Opublikowano

Niemcy też nie maja łatwo :decayed:

Opublikowano

Tyle że Niemcy z grupy wyjdą a my nie :)

Opublikowano
2 godziny temu, stanley napisał:

Baaardzo słabo to wyglądało. Idę na spacer. 

 

Gra się tak jak przeciwnik pozwala .

Trochę mnie irytowały zmiany , strasznie późno nawałka je robił

Opublikowano
42 minuty temu, pajda napisał:

Gra się tak jak przeciwnik pozwala .

Trochę mnie irytowały zmiany , strasznie późno nawałka je robił

Pajda, ale Oni nic nie grali... Wydaje Ci się, że Senegal zagrał solidnie w obronie, ale my ich w ogóle nie sprawdziliśmy, nie siedliśmy na nich, nie wywieraliśmy żadnej presji. A gadając w stylu Szpaka, że gra się jak przeciwnik pozwala jest fałszem.

 Co tak długo na boisku robił Milik ? Podsumowując jego grę: 

Przed przerwą zaliczył cztery celne podania, w tym jedno, gdy wznawiał grę od środka.Jego statystyki po meczu – jeden strzał (niecelny), zero dryblingów, jeden wygrany pojedynek, 12 celnych podań na 24 próby. Sabotażysta gry ofensywnej, zbędnie zabierał moskiewskie powietrze. 

Moim zdaniem Nawałka nie trafił ze składem. Postawił na grajków z większym doświadczeniem, którzy dwa lata temu błyszczeli w kadrze, ale teraz są bez formy : MILIK, Błaszczykowski,  Cionek, Piszczek chyba nie miał swojego dnia.

Kownacki zrobił więcej w 15 minut niż Milik przez 75. 

Opublikowano

Kiedyś tutaj napisałem, że nie wyjdziemy  z grupy.... obym się mylił  :ph34r:

Opublikowano

Za to u Ruskich radocha.Już wyszli i pytanie czy tacy dobrzy,czy ta reszta taka słaba.Jak Urugwaj jutro wygra,to się w ostatnim meczu tego nie dowiemy.?

Opublikowano
10 godzin temu, mirek31071977 napisał:

Za to u Ruskich radocha.Już wyszli i pytanie czy tacy dobrzy,czy ta reszta taka słaba.Jak Urugwaj jutro wygra,to się w ostatnim meczu tego nie dowiemy.?

Ruscy jeszcze nie wyszli ale na 99% wyjdą 

apropo zmian Polaków 

w przerwie schodzi pomocnik a wchodzi obrońca więc nominalnie mamy 5 obrońców z czego zostali przkwalifikowani na pomocników ( piszczek, rybus)

troszkę to dziwne ze gramy od 1 minuty formacją ktora nie grali w meczach kontrolnych

Edytowane przez Karasik2

Opublikowano

Nasz poziom ......

 

 

 

 

 

Screenshot_2018-06-19-21-42-39.png

Opublikowano
3 godziny temu, Karasik2 napisał:

Ruscy jeszcze nie wyszli

Wyszli wyszli.?

Opublikowano
5 minut temu, jacek70 napisał:

Wyszli wyszli.?

no nie wyszli :)

dziś Arabia wygrywa z Urugwajem 

i ostatnia kolejka Rosja - Urugwaj 0-7 Arabia - Egipt 7-0 

1. Urugwaj

2. Arabia 

3. Rosja 

Opublikowano

Jak zwykle przychodzi turniej i nic nie grają... ale nie ma co na razie panikować. Jeszcze dwa mecze oby je wygrali. 

Mna poprawę humoru jeden mem :decayed: 

7287EB71-0256-465F-AF21-5F027C0CD45F.jpeg

Opublikowano

Z Kolumbią o wszytko, z Japonią o honor. Tradycji musi stać się zadość.?

Opublikowano

dzisiaj była Bałkanica  :kox:   pięknie zagrali  

Opublikowano

fajny mecz Chorwatów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.