Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: skonczylo sie euro ale stadiony nadal stoja i co dale? Przekwalifikuja je na bazar czy jednak uda sie zrobic z nich pozytek. Utrzymanie kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy a moze by tak powiedziec _pas_ i pogadac o pilce a nie swoich pogladach na jej temat.

Euro się skończyło, Hiszpania wygrała. O czym będziemy gadać ? :decayed:

przerwa letnia i dla kibiców:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: skonczylo sie euro ale stadiony nadal stoja i co dale? Przekwalifikuja je na bazar czy jednak uda sie zrobic z nich pozytek. Utrzymanie kosztuje.

Ale o czym Ty piszesz. Ekstraklasa zyskała trzy fajne obiekty, a Ty się zastanawiasz czy uda się zrobić z nich jakiś pożytek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: skonczylo sie euro ale stadiony nadal stoja i co dale? Przekwalifikuja je na bazar czy jednak uda sie zrobic z nich pozytek. Utrzymanie kosztuje.

Ale o czym Ty piszesz. Ekstraklasa zyskała trzy fajne obiekty, a Ty się zastanawiasz czy uda się zrobić z nich jakiś pożytek...

Pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B7rulez

Te 4 - 0 to był i tak najniższy wymiar kary pomijając wpadkę sędziów którzy z odległości 10m nie potrafili zobaczyć ręki u Włocha w polu karnym.

Kolega Kamyk ma chyba jakiś kompleks tylko jeszcze nie wiem jaki :mysli:

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

Jeśli chodzi o stadiony to największy problem z utrzymaniem będzie w Warszawie bo tam żaden klub nie będzie grał ale myślę że różnego rodzaju imprezy, koncerty, mecze reprezentacji podołają temu problemowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem pozyjemy zobaczymy,napewno kolorami nie jest uslana ich przyszlosc i nie jestem krytykiem ale widze jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy o kandydatach na selekcjonera Reprezentacji Polski i wyborach w PZPN :decayed:.

Fornalik?, Kasperczak?, Nowak?, Skorża?, a może ktoś inny?

Czy Lato kolejny raz zostanie prezesem PZPN?

Ja bym widział Jerzego Dudka albo Bonka na jego miejscu :decayed:

Żeby oczyścić polską piłkę trzeba wprowadzić kuratora?

Polscy piłkarze kolejny raz zawiedli? Czy byli najsłabsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt minut temu AC Milan pozyskał gwiazdę marokańskiej piłki Hachima Mastoura. Ten super talent, który ma dopiero 14 lat charakteryzuje się nadzwyczajnymi umiejętnościami jak na swój wiek. Urodził się w marokańskiej rodzinie, ale posiada włoski paszport. Mówi się, że to nowy Marco Van Basten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panowie- już po EURO, więc zamykamy ten kramik...

Dominik, weź no tu nie fantazjuj więcej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano na RMFie słyszałem, że niebawem Polska ma rozegrać mecz towarzyski z RPA. Mecz ma odbyć się na stadionie... w Bydgoszczy.

Jeśli to prawda to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kamyk ma chyba jakiś kompleks tylko jeszcze nie wiem jaki :mysli:

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

Jeśli chodzi o stadiony to największy problem z utrzymaniem będzie w Warszawie bo tam żaden klub nie będzie grał ale myślę że różnego rodzaju imprezy, koncerty, mecze reprezentacji podołają temu problemowi :wink:

nie mam

mialem wtedy za duzo we krwi - az mi glupio, przyznam szczerze .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam

mialem wtedy za duzo we krwi - az mi glupio, przyznam szczerze .....

to akurat nie usprawiedliwia faktu że na piłce się nie znasz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stadiony to największy problem z utrzymaniem będzie w Warszawie bo tam żaden klub nie będzie grał ale myślę że różnego rodzaju imprezy, koncerty, mecze reprezentacji podołają temu problemowi :wink:

akurat tu problemu nie bedzie :) stadion poza tym ze jest obiektem sportowym ma powierzchnie biurową i to całkiem sporą, wiec raczej kasy na utrzymanie nie zbraknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...