Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Juventus nie zagrał jak na prawdziwy Juventus przystoi... Oni przestraszyli się meczu z Bayernem jak AC Milan rewanżowego meczu z Barceloną...

Pirlo już kolejny raz podaje piłkę do rywali... Nie miał kto uruchomić podaniem napastników... Vidal próbował, walczył, starał się, ale sam nie da rady wygrać meczu. Złe zmiany Conte. Pirlo już powinien zejść w drugiej połowie, a za niego Pogba. Co robi Peluso w JUVE, który wcześniej grał w Serie B, a nie gra o niebo lepszy Asamoah? Oglądając mecz... Czułem się jakbym oglądał mecz Polska - Ukraina... :facepalm::doh:. Liczyłem na zacięty pojedynek, a tu...

To nie Bayern był taki mocny. To Juventus był taki słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Juventus nie zagrał jak na prawdziwy Juventus przystoi... Oni przestraszyli się meczu z Bayernem jak AC Milan rewanżowego meczu z Barceloną...

Pirlo już kolejny raz podaje piłkę do rywali... Nie miał kto uruchomić podaniem napastników... Vidal próbował, walczył, starał się, ale sam nie da rady wygrać meczu. Złe zmiany Conte. Pirlo już powinien zejść w drugiej połowie, a za niego Pogba. Co robi Peluso w JUVE, który wcześniej grał w Serie B, a nie gra o niebo lepszy Asamoah? Oglądając mecz... Czułem się jakbym oglądał mecz Polska - Ukraina... :facepalm::doh:. Liczyłem na zacięty pojedynek, a tu...

To nie Bayern był taki mocny. To Juventus był taki słaby.

trudno mi komentować, no nie znam włoskiej piłki, ale ...

wszyscy którzy przegrywają z Bayernem piszą, że wcale nie był mocny, a akurat XXXXXXX miał słaby dzień

a może te wszystkie XXXXXXXX przy Niemcach po prostu nie mają pomysłu jak grać?

bo jak na moje to trudno znaleźć słaby punkt w tym zespole

tak mi się wydaje, serio

a to że rok temu przegrali LM w finale, do dzisiaj uważam za cud

gdyby nie Drogba któremu za całokształt się należało, w ogóle bym tego nie zrozumiał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barca za bardzo gwiazdorzyla przez te ostatnie 5min... po co atakowac jak im wszyscy strzelaja gole w zasadzie tylko z kontry? za to beckham to juz niezly dziadzia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym jest..., ale to nie ten Juventus, którego znam :hi:. Oby za tydzień zagrali tak jak na Juventus przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus nie zagrał jak na prawdziwy Juventus przystoi... Oni przestraszyli się meczu z Bayernem jak AC Milan rewanżowego meczu z Barceloną...

Pirlo już kolejny raz podaje piłkę do rywali... Nie miał kto uruchomić podaniem napastników... Vidal próbował, walczył, starał się, ale sam nie da rady wygrać meczu. Złe zmiany Conte. Pirlo już powinien zejść w drugiej połowie, a za niego Pogba. Co robi Peluso w JUVE, który wcześniej grał w Serie B, a nie gra o niebo lepszy Asamoah? Oglądając mecz... Czułem się jakbym oglądał mecz Polska - Ukraina... :facepalm::doh:. Liczyłem na zacięty pojedynek, a tu...

To nie Bayern był taki mocny. To Juventus był taki słaby.

trudno mi komentować, no nie znam włoskiej piłki, ale ...

wszyscy którzy przegrywają z Bayernem piszą, że wcale nie był mocny, a akurat XXXXXXX miał słaby dzień

a może te wszystkie XXXXXXXX przy Niemcach po prostu nie mają pomysłu jak grać?

bo jak na moje to trudno znaleźć słaby punkt w tym zespole

tak mi się wydaje, serio

a to że rok temu przegrali LM w finale, do dzisiaj uważam za cud

gdyby nie Drogba któremu za całokształt się należało, w ogóle bym tego nie zrozumiał :wink:

+1!!!

to tak samo jak z barca.ona nie przegrywa,bo ktos gral lepiej,tylko..... i sami dokonczcie:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym jest..., ale to nie ten Juventus, którego znam :hi:. Oby za tydzień zagrali tak jak na Juventus przystało.

Arek

podkreślam jeszcze raz - żaden ze mnie znawca ligi włoskiej

bardzo możliwe że Ty masz rację

dajmy im szansę, choć wiesz sam jak trudno będzie ...

poczekajmy, 2 (czy tam 3) tygodnie i wszystko będzie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż oglądałem tylko skróty to powiem, że sędziowanie we wczorajszych spotkaniach to żenada, Ibra strzelił ze spalonego, druga bramka dla Bayernu też problematyczna, moim zdaniem podający Mandzukić był na spalonym w momencie strzału Alaby, przynajmniej w Polskiej Lidze takie spalone gwizdają.

Messi jednak kontuzjowany, już myślałem, że on nie ma mięśni :decayed: a tu będzie pauzował przez ok. 3 tygodnie i chyba w rewanżu nie zagra.

Boniek szuka nowego selekcjonera dla naszej kadry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wszystko w piłce jesr możliwe... Jednak dla mnie szanse na awans Juve są nikłe. Bayern w każdym meczu w tym sezonie strzelał bramkę (wyjątek mecz z Arsenalem). W rewanżu będzie pewnie podobnie, a wątpię by Juve strzeliło 4 bramki do awansu... Tymbardziej, że Bayern na wyjeździe traci mniej bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus nie zagrał jak na prawdziwy Juventus przystoi... Oni przestraszyli się meczu z Bayernem jak AC Milan rewanżowego meczu z Barceloną...

Pirlo już kolejny raz podaje piłkę do rywali... Nie miał kto uruchomić podaniem napastników... Vidal próbował, walczył, starał się, ale sam nie da rady wygrać meczu. Złe zmiany Conte. Pirlo już powinien zejść w drugiej połowie, a za niego Pogba. Co robi Peluso w JUVE, który wcześniej grał w Serie B, a nie gra o niebo lepszy Asamoah? Oglądając mecz... Czułem się jakbym oglądał mecz Polska - Ukraina... :facepalm::doh:. Liczyłem na zacięty pojedynek, a tu...

To nie Bayern był taki mocny. To Juventus był taki słaby.

Nie wiem co ty za mecz oglądałeś :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekkość Realu jest fenomenalna

ależ przyjemnie ich się ogląda

drybling Di Marii i Ozila

poezja

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Borussię sobie nagrałem - jest sens w ogóle to odtwarzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekkość Realu jest fenomenalna

ależ przyjemnie ich się ogląda

drybling Di Marii i Ozila

poezja

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Borussię sobie nagrałem - jest sens w ogóle to odtwarzać?

tak, mecz Borusii szczególnie w I połowie bdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz tak jak Ci pozwolą....dziękuję dobranoc

Wyjątkowo zgodzę się z tym co piszesz Tomek:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz tak jak Ci pozwolą....dziękuję dobranoc

No co Ty, Oni mieli zły dzień i pierwszy raz w LM i w ogóle :grin: powinni powtórzyć spotkanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś LE? :cool: Ciekawe wyniki... Szkoda Garetha Bale'a - kontuzja... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś LE? :cool: Ciekawe wyniki... Szkoda Garetha Bale'a - kontuzja... :kwasny:

pewnie ze tak

Tottenham wczoraj tak dal ciala, ze ledwo to sie ogladac dalo

kompletna paranoja - do tego biorac pod uwage ich kalendarz ligowy, w ogole sie w pale nie miesci jakie wyzwania przed nimi

Everton juz za chwile, a dalej niewiele lepiej ....

Odnosnie Bale'a, na razie oficjalnie nic nie wiadomo. No, moze tylko to : Andre Villas-Boas, the Tottenham Hotspur manager, immediately admitted that Bale was certain to miss at least the next two fixtures, against Everton on Sunday and Basle next Thursday, but is hoping that a previous tear to the same ankle ligament could minimise the chances of more serious damage.

Kontuzja z 92 minuty, gdy grali w 10, typowa pilka o nic... :facepalm:

szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem dwa kanały filmowe i trzy ze sportem od C+ i było co oglądać prócz fajnych filmów ostatnio... Dzisiaj włączam a tam jeden kanał sportowy i pięć z filmami... Po przejęciu eNki miało być więcej sportu, a mam więcej filmów :tonguemad:

BTW Oglądałem końcówkę meczu Śląsk - Górnik i... Gdyby jeszcze dokładnie podawali to nawet fajnie by się to oglądało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem dwa kanały filmowe i trzy ze sportem od C+ i było co oglądać prócz fajnych filmów ostatnio... Dzisiaj włączam a tam jeden kanał sportowy i pięć z filmami... Po przejęciu eNki miało być więcej sportu, a mam więcej filmów :tonguemad:

BTW Oglądałem końcówkę meczu Śląsk - Górnik i... Gdyby jeszcze dokładnie podawali to nawet fajnie by się to oglądało :kox:

ja mam kolego tak samo.. ;/ jeszcze na 111 kanale masz nSport.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...