Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem po piwrwszej dluzszej trasie.

1450 km z czego ok 1050 km po trasie z predkosciami raczej umiarkowanymi (90-140) + jazda po Krakowie ok 120 km + reszta to jazda po górach i serpentynach i tutaj sie nie oszczedzalem. Srednie spalanko 6,45l. /100 km. Generalnie spalil 0,45 l wiecej niz fabryka pisze :mrgreen:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

6,5 widocznie to średnia dla 1,9TDI 110-115km bo mi na urlopowej trasie 6220km spalił ok. 6,5, gdzie sporo km zrobione po Alpejskich górkach oraz Apeninach, wielu miastach Europy czy też ok. 400km Lazurowym Wybrzeżema z Pizy do Nicei (omijając autostradę to jakby jechac non-stop w mieście), także samej spokojnej trasy nie było zbyt wiele a jak sie zdarzyła to udało sie zejść na ok. 5litrów.

Opublikowano
niemiecka autostrada ,odcinek 300km , czas 1g25min , spalanie 20litrow

ta sama trasa z powrotem czas 2g30min , spalanie 9litrow

wyszło Ci 3l/100km :shock: przy silniku 2.8l w benzynie :shock:

przy prędkości 120kph

coś nie chce mi sie wierzyć

Opublikowano
niemiecka autostrada ,odcinek 300km , czas 1g25min , spalanie 20litrow

ta sama trasa z powrotem czas 2g30min , spalanie 9litrow

wyszło Ci 3l/100km :shock: przy silniku 2.8l w benzynie :shock:

przy prędkości 120kph

coś nie chce mi sie wierzyć

wg mnie Nasti nie dopisal /100 km bo o to zapewne chodzi...

Opublikowano
niemiecka autostrada ,odcinek 300km , czas 1g25min , spalanie 20litrow

ta sama trasa z powrotem czas 2g30min , spalanie 9litrow

wyszło Ci 3l/100km :shock: przy silniku 2.8l w benzynie :shock:

przy prędkości 120kph

coś nie chce mi sie wierzyć

wg mnie Nasti nie dopisal /100 km bo o to zapewne chodzi...

coś tu niegra .... bo te 20 (?l/100km?) to "trochę" dużo

Opublikowano

wszystko gra ma byc 9/100 i tyle :wink:

Opublikowano
niemiecka autostrada ,odcinek 300km , czas 1g25min , spalanie 20litrow

ta sama trasa z powrotem czas 2g30min , spalanie 9litrow

wyszło Ci 3l/100km :shock: przy silniku 2.8l w benzynie :shock:

przy prędkości 120kph

coś nie chce mi sie wierzyć

wg mnie Nasti nie dopisal /100 km bo o to zapewne chodzi...

coś tu niegra .... bo te 20 (?l/100km?) to "trochę" dużo

srednia prekosc na tej trasie to 214 km/h z malym hakiem, wiec takie spalanie jest jak najbardziej realne.

Opublikowano
srednia prekosc na tej trasie to 214 km/h z malym hakiem, wiec takie spalanie jest jak najbardziej realne.

Ładna średnia. :twisted:

BTW nie wiem ile to by było realnie, ale u mnie przy stałej prędkości 200km/h komputer pokazuje spalanie 12,7l/100km. Ale do średniej takiej prędkości na jakiejś miarodajnej trasie nawet się nie zbliżyłem jeszcze.

Opublikowano

zrobilem ta trase o 1 w nocy wiec pusta droga ,

20 i 9 to jest na 100km , komputer pokazywal mi 14l a spalil 20, nie ma co sie sugerowac komputerem chyba ze przy spokojnej jezdzie wtedy oszuka ale nie duzo :twisted:

Opublikowano

Zrobiłem traske Olsztyn - Gdańsk/Gdynia - Olsztyn na koncercik w Stoczni Gdańskiej. Prędkości różne bo i droga zapchana. Momentami 80 km/h momentami 160 km/h. Średnia wychodzi 6,3-6,6 w trasie. Niestety w mieście wciąga od 8l do 12l. Ale jak turbinka napompuje to cięzko odpuścić :mrgreen: więc wychodzi że w mieście pali mi od 10 do 12 litrów, w trasie 6 z kawałkiem. Coś za coś. W papierach mam cykl miejski 11,2 tarsa 6,2 więc wszystko w normie.

Opublikowano

trasa (120 km / 140 km) 5,5 l /100 , miasto 6,5

Opublikowano

Miasto około 12l

Na trasie 10l przy predkościach do 100km/h

...a jak depne to gdzieś 18l w porywach do 20l

Opublikowano
Miasto około 12l

Na trasie 10l przy predkościach do 100km/h

...a jak depne to gdzieś 18l w porywach do 20l

aż się oplułem prawie piwem...

ILE ?!? Chyba powinno być mniej ? Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ?

dżizas ... for gad sejk !!

:razz:

Opublikowano
Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ?

dżizas ... for gad sejk !!

Muszę "dobrze" deptać żeby zechlał 20 L (przy kapciach 225 / 17 / 65 ) :mrgreen:

Opublikowano
Miasto około 12l

Na trasie 10l przy predkościach do 100km/h

...a jak depne to gdzieś 18l w porywach do 20l

aż się oplułem prawie piwem...

ILE ?!? Chyba powinno być mniej ? Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ?

dżizas ... for gad sejk !!

:razz:

hary nie dopisal, ze ma ostro dlubany siklnik :P

Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ?

dżizas ... for gad sejk !!

Muszę "dobrze" deptać żeby zechlał 20 L (przy kapciach 225 / 17 / 65 ) :mrgreen:

ja do 21l/100km doszedlem w miescie przy ostrym szalenstwie z czterema osobami na pokladzie :)

Opublikowano
hary nie dopisal, ze ma ostro dlubany siklnik

a faktycznie, przypominam sobie.

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2114

To ten słynny, dziwny silnik

:wink:

Hary, ty się dowiedz lepiej co tam siedzi ;)

Opublikowano
  • Autor
Muszę "dobrze" deptać żeby zechlał 20 L (przy kapciach 225 / 17 / 65 )

Odpowiednikiem sa 225/45/17 ;) Ty masz 65 ? :roll:

Opublikowano

no to naprawde niezle 12 litrow jest sie czym pochwalic :lol:

Opublikowano
Miasto około 12l

Na trasie 10l przy predkościach do 100km/h

...a jak depne to gdzieś 18l w porywach do 20l

aż się oplułem prawie piwem...

ILE ?!? Chyba powinno być mniej ? Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ?

dżizas ... for gad sejk !!

:razz:

Masz racje,to żłopie jak 2.8 :???:

To wiecej pali niż ja szlugów :roll:

[ Dodano: 2006-09-03, 01:13 ]

Przecież to złopie jak w 2.8 prawie ?

dżizas ... for gad sejk !!

Muszę "dobrze" deptać żeby zechlał 20 L (przy kapciach 225 / 17 / 65 ) :mrgreen:

Ja latam na 235/17/45

[ Dodano: 2006-09-03, 01:24 ]

hary nie dopisal, ze ma ostro dlubany siklnik

a faktycznie, przypominam sobie.

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2114

To ten słynny, dziwny silnik

:wink:

Hary, ty się dowiedz lepiej co tam siedzi ;)

Co tam siedzi? :?: Tego chyba nikt nie wie :mrgreen:

Od czterech dni siedze na warsztacie i doprowadzam ją do porządku.

Najbardziej sie męcze z hamulcami. Mam miękki pedał,wpada mi hamulec do podłogi.

Auto hamuje tyle ze musze wczesniej podpompowac :???:

Wymieniłem pompe,przez chwile było dobrze ale wyjechałem wieczorem na runde to znowu sie zjebało :mad:

Walcze z tymi hamulcami z kilka dni i nic.

Tak sie zastatnawiam ze tez moze byc to korektor hamulców,moze sie popsuł czy coś.

Od poniedziałku z samego rana znowu lece na warsztat działać dalej.

Jutro postaram sie zrobić pare zdjeć tej wariatce także bedziecie mogli ją wkońcu ujrzeć :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.