Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

BEX, felga 18' opona 235 pirelli nero, srednie standard prawie zawsze wychodzi mi w granicach ok 10/100, przy spokojnej jezdzie ok. 7/100 a przy szybszej >12 .. ogień wiadomo >15 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja przy spokojnej jeździe (do 120 km/h) głownie w trasie 1200 km na baku i jeszcze trochę zostało :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

830km na 58,5L V-Powera- co daje średnią 7L, do pracy 10 kilometrów, natomiast komputer uparcie pokazuje 9.5L- coś bardzo przekłamane dane wyświetla, można to wyregulować VAG-iem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

830km na 58,5L V-Powera- co daje średnią 7L, do pracy 10 kilometrów, natomiast komputer uparcie pokazuje 9.5L- coś bardzo przekłamane dane wyświetla, można to wyregulować VAG-iem?

stoisz w korkach... zobacz jakie masz wtedy chwilowe... nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

830km na 58,5L V-Powera- co daje średnią 7L, do pracy 10 kilometrów, natomiast komputer uparcie pokazuje 9.5L- coś bardzo przekłamane dane wyświetla, można to wyregulować VAG-iem?

stoisz w korkach... zobacz jakie masz wtedy chwilowe... nic nie zrobisz.

U mnie za to odwrotnie, np.. komputer 5,6 a w rzeczywistości 6,3.

Taki urok tych komputerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni bak 12.7, 100% Krk, na wyjeżdzenie baku potrzebowałem 14 dni, więc jeden pies czy 7.12 czy 12.7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbytnio okazji do stania w korkach:P

to jak staniesz na światłach... jeden grzyb... czasem chwilowe pokazuje 40l/100 bo cisnąłeś do świateł i tak dolicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbytnio okazji do stania w korkach:P

to jak staniesz na światłach... jeden grzyb... czasem chwilowe pokazuje 40l/100 bo cisnąłeś do świateł i tak dolicza...

a po wycieczce jak ci wyszło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbytnio okazji do stania w korkach:P

to jak staniesz na światłach... jeden grzyb... czasem chwilowe pokazuje 40l/100 bo cisnąłeś do świateł i tak dolicza...

a po wycieczce jak ci wyszło :mysli:

komputer 6.3... dystrybutor 5.94... 2300km w 26godzin... i troszkę czasem cisnęlim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2300km w 26godzin...

ladnie...

ja wiem poprzednia A4 do Barcelony zajechalem w niecale 21h z Krakowa... (2300km) . Srednia wyszla potworna , postoje tylko na tankowanie (co 800-850km) ciagle 160-180 na liczniku . Jeden kierowca wiekszosc trasy (zmiana na 3h) :decayed: niektorzy nei dowierzaja ale takie sa fakty :tongue4: .Powrot 25h godzin jeden kierowca z czego 2-3 h stracone na trasie Olkusz - Krakow . Przyznam ze ostatnie km jechalem na resztkach Tigera bo zmeczenie bylo potworne ... . Dodatkowo w Niemczech zepsuly sie wycieraczki ( w mojej poprzedniej A4) i dlatego brak decyzji o zmienie kierowcy . We Wroclawiu zaczelo padac ... przy 140 deszcz tak splywal z szyb ze nie trzeba bylo ich uzywac - cale szczescie choc momentami z widocznoscia bylo kiepksko :( .

3 zdjecia we Francji do tej pory nie doszly (oby sie nie pojawily :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie komputer pokazuje mi 5.9 średnie z ostatnich 25 h jazdy 80% trasa + 20% miasto :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie powinienem chwalić bo ledwo wsiadłem do auta... to mnie zabiło...

Wskazania komputera przed zakupem ( Chojnice jako miasto ... ) 8.0l - śr.pręd. 32km/h... w miarę wyglądało jak na automat i kobietę...

W trasie wskazała po dojechaniu do domu 5.5l - śr.pręd. 76km/h ( cóż zacięta sztanga... i koszty 500 za czyszczenie sztangi i turbinki... ) więcej niż 110km/h nie chciała jechać...

Domowe warunki czyli rozkopany Gdańsk Mega korki zero trasy i klima ... dają w kość... wynik

11.5l śr.prędkość 12km/h :shocked: Załamanie nerwowe....

I gdzie te sławne ekonomiczne spalanie 6.3l...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co Ty sie dziwisz... Auto wiecej stoi jak jezdzi (12km/h) i ma malo spalic ? To nie perpetum mobile :polew: :polew: . Ciesz sie ze tylko 11 a nie np 16 :naughty:

u mnie trasa 65% miasto 35% . 7-7.3 l/100km . Biorac pod uwage predkosci i styl jazdy mysle ze to wmiare dobry wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pogoniliśmy na wesele prawie w Bieszczady a więc pod górkę i z górki no i spalanie wyszło około 7,3 z tym że z powrotem było w miarę spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co Ty sie dziwisz... Auto wiecej stoi jak jezdzi (12km/h) i ma malo spalic ? To nie perpetum mobile :polew: :polew: . Ciesz sie ze tylko 11 a nie np 16 :naughty:

u mnie trasa 65% miasto 35% . 7-7.3 l/100km . Biorac pod uwage predkosci i styl jazdy mysle ze to wmiare dobry wynik :)

Nie no nie dziwię się ale chyba wytoczę :polew: proces z powództwa cywilnego Prezydentowi Miasta Gdańska o zbyt wiele rozkopanych ulic... na dziś w gdańsku w 4 i to najbardziej korkogennych miejscach jest remont :wallbash: można :kox: a kierowcy często są tacy że mam chęć wysiąść podejść do takiego wyciągnąć kluczyki ze stacyjki i wrzucić do pierwszej lepszej studzienki.... ( blokowanie skrzyżowania ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...