Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

880km na pelnym baku 62L w miescie, mam ciezka noge :gwizdanie:

dobry wynik u mnie po miescie wiecej pali....

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1800 na trzech bakach przy delikatnej jezdzie po miescie :) :) :)

Opublikowano

Teraz zrobiłem 966km na baku, wyjeździłem prawie do zera bo weszło 64L

i 316zł za bak :wallbash:

Średnie spalanie na FISie i z matematyki ok. 6.6L/100km

80% miasto

Opublikowano

174km na 9l. 99% trasa i very ekonomia. Dobrze, że nie mam zmiennej geometrii.

Opublikowano

w gazie na 38.6litra mam kolo 430km.. w trasie

w gazie na miescie kolo 350km..

Opublikowano

Panowie, przejrzałem 5 stron, ale szukać dalej mi się nie chce :wink4:

Podpowie mi ktoś ile tak +/- spali 1.9TDi 130 manual quattro A4 B6?

Opublikowano

Quattro zazwyczaj pali ok. 1L więcej.

Opublikowano

no i sie zaczelo. Wlasnie wrocilem do letnich (235/45/17) i srednia prawie 11 (jazda warszawska i przy deeeelikatnej jezdzie). Na 205 palil srednio ok. 9,7.

Opublikowano

no i sie zaczelo. Wlasnie wrocilem do letnich (235/45/17) i srednia prawie 11 (jazda warszawska i przy deeeelikatnej jezdzie). Na 205 palil srednio ok. 9,7.

Hej

Podpisuję się pod tym. 1.8T, quattro,200KM, profil (235/45/17) - 11/13L. A czy delikatna jazda bym nie powiedział. Normalna :wink4:

Opublikowano

AJM + chip , srednia 6.2-6.4 65% trasa 35% miasto .

Troche mnie zaskoczylo spalanie w B8 (CAGA) , spokojna w sumie 300km trasa (kilka wyprzedzen i autoban (25km - do 160/180) . Spalanie wyszlo 7.1 l :gwizdanie: :gwizdanie: gumy 18 /245 . Nie za duzo troszke ?. W moim poprzednim 2.5 na takich trasach wychodzily okolice 6l przy takiej jezdzie , nie wiecej .

Opublikowano

Ja ostatnio zrobiłem trasę Kielce - Lublin jazda w nocy - trochę padało nie dało się pogonić więc postanowiłem jechać eco.

Spalanie PB na FISie 5,8 :naughty:

Ogólnie PB trasa 7,5; miasto 11(jeśli krótkie trasy i korek to więcej)

Gaz +2 litry

Opublikowano

Który silnik paliw więcej AHU 90KM czy AFN 110KM? Jedni mówią że AHU drudzy że AFN już zgłupiałem, a chciałbym swoja ciekawość zaspokoić :)

Opublikowano

Który silnik paliw więcej AHU 90KM czy AFN 110KM? Jedni mówią że AHU drudzy że AFN już zgłupiałem, a chciałbym swoja ciekawość zaspokoić :)

Wszystko zależy w jakim stanie jest silnik ,oraz przez kogo i jak jest użytkowany.

Opublikowano

ja ostatnio pobilem swoj rekord malego spalania ~80/20 trasa/miasto, ksiegowy mi sie zapalil przy ok 1050 km i piszcie co chcecie ale tak wlasnie bylo :) robie ta trase srednio co miesiac i tak ok tysiaca km na baku wyciagam przy jezdie w okolicach 140-160 km/h jadac autostrada dalej to takie krajowe drogi ktore sie zaczynaja od Szarowa do Przemysla.

Opublikowano

Mowa o A6 AFN

:) Panowie ja miałem ustawioną dawkę na 2,8 spalanie 9l/100 i na przyśpieszeniu dawałem radę Audi A3 z 2007 roku 1,9 na pompowtryskach (tam jest chyba 105 koni)

Ponowna regulacja pompy i teraz dawka jest na 3,8 i spalanie 5l/100 tylko że teraz kolega z A3 mnie odstawia. Ale przy tej cenie paliwa tak zostawiam.

Opublikowano

Mowa o A6 AFN

:) Panowie ja miałem ustawioną dawkę na 2,8 spalanie 9l/100 i na przyśpieszeniu dawałem radę Audi A3 z 2007 roku 1,9 na pompowtryskach (tam jest chyba 105 koni)

Ponowna regulacja pompy i teraz dawka jest na 3,8 i spalanie 5l/100 tylko że teraz kolega z A3 mnie odstawia. Ale przy tej cenie paliwa tak zostawiam.

gdzie tą dawkę można sprawdzić/ustawić?

Opublikowano

Ostatnie spalanie 6,66l/100km Bio. 20/80 trasa miasto.

Opublikowano

ADR z 1995r - średnio wychodzi tak 9l benzyny, nawet nie całe bym powiedział. Styl jazdy raczej normalny - nie narwany ale nie emeryt.

Opublikowano

Na zimówkach jeszcze 80% trasy i spalanie 6.4l/100km.

Opublikowano

Po zmianie opon z 205/55r16 na 235/45r17 nie mogę zejść poniżej 10 litrów ON, z tym, że but cały czas w podłodze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.