Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

880km na pelnym baku 62L w miescie, mam ciezka noge :gwizdanie:

dobry wynik u mnie po miescie wiecej pali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz zrobiłem 966km na baku, wyjeździłem prawie do zera bo weszło 64L

i 316zł za bak :wallbash:

Średnie spalanie na FISie i z matematyki ok. 6.6L/100km

80% miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

174km na 9l. 99% trasa i very ekonomia. Dobrze, że nie mam zmiennej geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie zaczelo. Wlasnie wrocilem do letnich (235/45/17) i srednia prawie 11 (jazda warszawska i przy deeeelikatnej jezdzie). Na 205 palil srednio ok. 9,7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie zaczelo. Wlasnie wrocilem do letnich (235/45/17) i srednia prawie 11 (jazda warszawska i przy deeeelikatnej jezdzie). Na 205 palil srednio ok. 9,7.

Hej

Podpisuję się pod tym. 1.8T, quattro,200KM, profil (235/45/17) - 11/13L. A czy delikatna jazda bym nie powiedział. Normalna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM + chip , srednia 6.2-6.4 65% trasa 35% miasto .

Troche mnie zaskoczylo spalanie w B8 (CAGA) , spokojna w sumie 300km trasa (kilka wyprzedzen i autoban (25km - do 160/180) . Spalanie wyszlo 7.1 l :gwizdanie: :gwizdanie: gumy 18 /245 . Nie za duzo troszke ?. W moim poprzednim 2.5 na takich trasach wychodzily okolice 6l przy takiej jezdzie , nie wiecej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zrobiłem trasę Kielce - Lublin jazda w nocy - trochę padało nie dało się pogonić więc postanowiłem jechać eco.

Spalanie PB na FISie 5,8 :naughty:

Ogólnie PB trasa 7,5; miasto 11(jeśli krótkie trasy i korek to więcej)

Gaz +2 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który silnik paliw więcej AHU 90KM czy AFN 110KM? Jedni mówią że AHU drudzy że AFN już zgłupiałem, a chciałbym swoja ciekawość zaspokoić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który silnik paliw więcej AHU 90KM czy AFN 110KM? Jedni mówią że AHU drudzy że AFN już zgłupiałem, a chciałbym swoja ciekawość zaspokoić :)

Wszystko zależy w jakim stanie jest silnik ,oraz przez kogo i jak jest użytkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio pobilem swoj rekord malego spalania ~80/20 trasa/miasto, ksiegowy mi sie zapalil przy ok 1050 km i piszcie co chcecie ale tak wlasnie bylo :) robie ta trase srednio co miesiac i tak ok tysiaca km na baku wyciagam przy jezdie w okolicach 140-160 km/h jadac autostrada dalej to takie krajowe drogi ktore sie zaczynaja od Szarowa do Przemysla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o A6 AFN

:) Panowie ja miałem ustawioną dawkę na 2,8 spalanie 9l/100 i na przyśpieszeniu dawałem radę Audi A3 z 2007 roku 1,9 na pompowtryskach (tam jest chyba 105 koni)

Ponowna regulacja pompy i teraz dawka jest na 3,8 i spalanie 5l/100 tylko że teraz kolega z A3 mnie odstawia. Ale przy tej cenie paliwa tak zostawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o A6 AFN

:) Panowie ja miałem ustawioną dawkę na 2,8 spalanie 9l/100 i na przyśpieszeniu dawałem radę Audi A3 z 2007 roku 1,9 na pompowtryskach (tam jest chyba 105 koni)

Ponowna regulacja pompy i teraz dawka jest na 3,8 i spalanie 5l/100 tylko że teraz kolega z A3 mnie odstawia. Ale przy tej cenie paliwa tak zostawiam.

gdzie tą dawkę można sprawdzić/ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADR z 1995r - średnio wychodzi tak 9l benzyny, nawet nie całe bym powiedział. Styl jazdy raczej normalny - nie narwany ale nie emeryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie opon z 205/55r16 na 235/45r17 nie mogę zejść poniżej 10 litrów ON, z tym, że but cały czas w podłodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...