Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

średnia z baku 160 to było by coś :wink4:

To by było :shocked::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w ubiegły weekend też robiłem trasę Wawa-Olsztyn-Wawa i widziałem jak śmigają tymi megankami, z tyłu od wydechu cały zderzak obkopcony, na szczęście zaopatrzyłem się w CB i już na wyjeździe z Wawy wszystko było wiadomo gdzie misiaczki latają :evil:

nie draznia Cie kable? tez sie zastanawiam na takim radyjkiem bo kosztuje znacznie mniej niz jeden mandat... nie wspomne juz o pkt... mam juz 20 (bralem kolegow bo bylem nieuchwytny... :polew: . az do czasu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków = > Warszawa 8,5 l / dwie osoby , prędkosci hmmm różne :kox:

Warszawa => Kraków 7,4 l / dwie osoby , prędkosci do 160 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegły weekend też robiłem trasę Wawa-Olsztyn-Wawa i widziałem jak śmigają tymi megankami, z tyłu od wydechu cały zderzak obkopcony, na szczęście zaopatrzyłem się w CB i już na wyjeździe z Wawy wszystko było wiadomo gdzie misiaczki latają :evil:

nie draznia Cie kable? tez sie zastanawiam na takim radyjkiem bo kosztuje znacznie mniej niz jeden mandat... nie wspomne juz o pkt... mam juz 20 (bralem kolegow bo bylem nieuchwytny... :polew: . az do czasu...)

tez na początku myślałem że bedą drażnić mnie kable, ale funkcje jaką spełnia radyjko w trasie rekompensują to 100 krotnie -- to że wiesz gdzie stoją misiaczki z suszarką lub krecą się tajniacy to pikuś, masz przede wszystkim rozeznanie w trasie, co się dzieje na drodze przed tobą, jak ominąć korki, no i czasami kupa śmiechu z tekstów jakie lecą w eter :) jednym słowem polecam jeszcze nie zdecydowanym na CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1.9 pali w trasie tyle, co 2.5Q... :)

no przecież są tutaj tacy co pisza że pali 5 litrów :gwizdanie:

oczywiscie ze mozna było zejsc z moim spalaniem na trasie do 6,5 ale po co ? wlec sie i robić korki jak połowa ludzi na trasie i zaoszczędzic te 10 zł na trasie.... wole dodać i jakos w miare jechac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim 1 zbiorniku tzn. zalalem do pelna i wyzerowalem licznik zrobilem w jezdzie mieszanej 580km no i zostalo jeszcze 20 km jak tankowalem to chyba normalnie.obroty w granicach ktorych nie ma na obrotomierzu, no chyba ze na autobahnie normalna jazda z pewna iloscia niedozwolonych redukcji ale to takie tam emocje na drodze. drugi bak juz sie konczy jutro bede tankowal jezdzilem spokojniej i mam juz nastukane 600km i na rezerwie 70km ale glownie trasa. co o tym sadzicie chyba jest ok, a moze nie? pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,17 bez zmian.

miasto i znów przejechałem kawał drogi do Tarnowa.

W mieście bez szarży ułańskich, w trasie nie przypominam sobie, żebym był wyprzedzany, tak dla sportu, bo czasami te harce nie mają jakiegokolwiek sensu :wink4:

tak wiem, Cuber i tak mi zaraz powie że takie rzeczy to tylko w erze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,17 bez zmian.

miasto i znów przejechałem kawał drogi do Tarnowa.

W mieście bez szarży ułańskich, w trasie nie przypominam sobie, żebym był wyprzedzany, tak dla sportu, bo czasami te harce nie mają jakiegokolwiek sensu :wink4:

tak wiem, Cuber i tak mi zaraz powie że takie rzeczy to tylko w erze :>

czekam aż przyjedziesz na spota to szybko się to zweryfikuje :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63l - 790km czyli 8l/100km

lane pod korek,pol na pol miasto i trasa,

jestem w szoku,decydujac sie na ten silnik liczylem na srednie spalanie ok.10l/100,

a tu mile zaskoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,17 bez zmian.

miasto i znów przejechałem kawał drogi do Tarnowa.

W mieście bez szarży ułańskich, w trasie nie przypominam sobie, żebym był wyprzedzany, tak dla sportu, bo czasami te harce nie mają jakiegokolwiek sensu :wink4:

tak wiem, Cuber i tak mi zaraz powie że takie rzeczy to tylko w erze :>

obawiam się że nie szybko podjedzie :) weryfikacja może byc bolesna :polew:

Bardzo miłe spalanie :)

U mnie ostatnio coś spadło spalanie :gwizdanie: o 1L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63l - 790km czyli 8l/100km

lane pod korek,pol na pol miasto i trasa,

jestem w szoku,decydujac sie na ten silnik liczylem na srednie spalanie ok.10l/100,

a tu mile zaskoczenie

innego BDG masz u takiego gościa pre_pl pod nickiem, o tuu, zaraz obok.

Te 9L :) Tyle, że praktycznie 100% miasto

Kilka tanńkowań pełnego baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dzisiaj FIS w chu*a zrobił niesamowicie :shocked: jazda 70/30 trasa/miasto - wg FIS 11,2, po wyliczeniu na stacji 9.13 !!! ostatni raz był kasowany przy poprzednim tankowaniu, na pewno nie był skasowany w trakcie robienia przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie interesuje spalanie i ceny paliw ,bo i tak zawsze tankuję za 100zł :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...