Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na razie komp pokazuje 15.4 l / 100 km.

czy resetowales FIS-a od kupna auta ?

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 622 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

schillerpoprzedni wlasciciel jeszcze w niemczech wspominal o chipie i mam jakies papiery spiete razem z briefem, w ktorych cos jest napisane ze autko ma miec 100kW, ale sam jeszcze nigdy nie bylem na hamowni zeby to sprawdzic :cool:

Opublikowano

Mi na raczej krótkich odcinkach pali poniżej 8 litrów, przy w miarę spokojnej jeździe :cool: a więc na baku spokojnie ponad 800 km :a4fan:

Opublikowano

schillerpoprzedni wlasciciel jeszcze w niemczech wspominal o chipie i mam jakies papiery spiete razem z briefem, w ktorych cos jest napisane ze autko ma miec 100kW, ale sam jeszcze nigdy nie bylem na hamowni zeby to sprawdzic :cool:

nie ma szans wyciagnac chipem 10% wiecej mocy. chyba ze np w kombinacji ze zmienionym ukladem dolotowym...

sorry za OT....

Opublikowano

spoko bede mial mozliwosc wskoczyc na hamownie sprawdze wtedy bo na stan dzisiejszy nie mam pojecia z tego co widze moge stwierdzic ze cos jest z nia nie tak bo kumpel ma ten sam motorek w swojej :a4fan: i lykam go obaj na 95PB z ORLENU

Opublikowano

ostatni pomiar 5,5l/100km pełna obsada 80% trasa 20% miasto. 1020km do zaświecenia sie kontrolki rezerwy.

Opublikowano

LOL

to 8 to było max ale w..... 1Z-cie!!!

Teraz mam sporo większe, ale jeszcze dokładnie nie wiem jakie.....

FIS-a nie resetowałem ale dziś to chyba zrobię.....

To średnie na FIS-ie to z jakiego odcinka jest liczone?

Opublikowano
o średnie na FIS-ie to z jakiego odcinka jest liczone?

z aktualnego odcinka przejechanej trasy (od odpalenia auta)

jest też drugi, który sumuje wszystkie (ale nie wiem czy masz to w A8 :polew: )

Opublikowano
To średnie na FIS-ie to z jakiego odcinka jest liczone?

Od ostatniego reset'u, znaczy się, że może byc nawet z paru kkm.

Teraz mam sporo większe, ale jeszcze dokładnie nie wiem jakie.....

FIS-a nie resetowałem ale dziś to chyba zrobię.....

Jak średnie wyjdzie Ci poniżej 15-stu, to też zaczynam myślec o A8=>S8 :wink:

Pozdrawiam!

Opublikowano

Zresetuję i dam znać

Dane nieoficjalene (pół zbiornika opaliłem) --> spalanie: 12.85 (trasa + klima)

Opublikowano
z aktualnego odcinka przejechanej trasy (od odpalenia auta)

A ja będę się upierał, że od ostatniego resetu :cool:

Opublikowano
z aktualnego odcinka przejechanej trasy (od odpalenia auta)

A ja będę się upierał, że od ostatniego resetu :cool:

no napisałem wyraźnie, jest też drugi licznik :wink:

U mnie w B6 jeden się resetuje przy każdym odpaleniu auta.

oczywiście można go sobie w trakcie jazdy zresetować, no ale skoro morgoth pisał że nic nie gmerał ?

Ale tak, od ostatniego reseta :grin:

Opublikowano

ja też, bo to widać

Miałem 15.7 jak kupiłem i cały czas powoli spada, teraz jest 14.5

Opublikowano
z aktualnego odcinka przejechanej trasy (od odpalenia auta)

A ja będę się upierał, że od ostatniego resetu :cool:

no napisałem wyraźnie, jest też drugi licznik :wink:

U mnie w B6 jeden się resetuje przy każdym odpaleniu auta.

oczywiście można go sobie w trakcie jazdy zresetować, no ale skoro morgoth pisał że nic nie gmerał ?

Ale tak, od ostatniego reseta :grin:

Chyba czytanie ze zrozumieniem nie jest moją mocną stroną :wink:

Pisałem na przykładzie B5-untki, a w tak nowoczesnych autkach (dwa liczniki i nie wiadomo co jeszcze) jak Kolegi to słabo się rozeznaję :tongue:

Miałem 15.7 jak kupiłem i cały czas powoli spada, teraz jest 14.5

No to na trasie tragedii jeszcze nie ma :wink:, ale w mieście A8-czka może jeszcze pokazac na co ją stac :evil:

Z drugiej strony nie po to kupuje się takie autko coby przejmowac się za mocno spalaniem.Przecież pali tylko tyle ile musi :grin:

Pozdrawiam!

Opublikowano

6.1 l tylko samo miasto i przeważnie silnik nienagrzany :tongue:

Opublikowano
Z drugiej strony nie po to kupuje się takie autko coby przejmowac się za mocno spalaniem.Przecież pali tylko tyle ile musi

No i właśnie o to chodzi :grin:

Opublikowano
z aktualnego odcinka przejechanej trasy (od odpalenia auta)

A ja będę się upierał, że od ostatniego resetu :cool:

no napisałem wyraźnie, jest też drugi licznik :wink:

U mnie w B6 jeden się resetuje przy każdym odpaleniu auta.

oczywiście można go sobie w trakcie jazdy zresetować, no ale skoro morgoth pisał że nic nie gmerał ?

Ale tak, od ostatniego reseta :grin:

A u mnie resetuje sie po dluzszym postoju, bo jak np przejade trase, zgasze na 15 min i znow ruszam to sie nie kasuje.

Opublikowano

a u mnie zawsze w granicach 7l/100 km ... (miasto-W-wa) ...

p.s ja chce 5l/100 !!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

u mnie 7-8 litrow na 100%

duzo bo w poprzednim oplu astrze 2 mialem srednio 5 l :) ale ciezsze auto i Q

Opublikowano

po powrocie z mini spotu z Brynią wyjaśniło się w końcu ile mi pali moja A4 średnia 7,6l cykl mieszany ale 70% to wkoło komina (czyli ode mnie ze Stogów do Malborka i krążenie po Malborku reszta to jakieś 80km na obwodnicy trójmiejskiej bez szaleństw prędkości do 180 km\h i trasy między Malborkiem a Tczewem~30 km ) przeważnie z włączoną klimą + 235/40/18 także jestem bardzo zadowolony... :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.