Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie, zrobilem w poprzednim tygodniu 3tyś. km w tym 2tyś. po niemczech na ichnim paliwie.

wyraźnie samochód inaczej pracował i palił mniej o jakiś litr ropki.

SuperB 1.9 130KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgadzam sie, zrobilem w poprzednim tygodniu 3tyś. km w tym 2tyś. po niemczech na ichnim paliwie.

wyraźnie samochód inaczej pracował i palił mniej o jakiś litr ropki.

SuperB 1.9 130KM

Wydaje mi sie ze to raczej niemeckie drogi.Na betonowych highwayach sa zancznie mniejsze opory toczenia.W imprezie widzialem to nawet nie po spalaniu a po znacznie wyzszej predkosci osiaganej przy tym samym cisniemu doladowania.Sprawdzone wielkrotnie mino iz w baku bylo jeszcze polskie paliwo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moje spalanie przy 160km/h

No to powiem Ci ze wg mnie spore:) albo jechales pod gore albo trzymales go na tempomacie... Jak regulujesz noga to raczej nei bedzei przy 160 9.5 ??:) troche juz zrobilem km z taka predokoscia moim a4 i takich spalan nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci ze wg mnie spore:) albo jechales pod gore albo trzymales go na tempomacie... Jak regulujesz noga to raczej nei bedzei przy 160 9.5 ??:) troche juz zrobilem km z taka predokoscia moim a4 i takich spalan nie mialem.

no na tempomacie,ale droka płaska :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam że niecałe 10 miałem na tempomacie przy 150 na 17" w BFC więc, moim zdaniem ok ze spalaniem wszystko... :good: przecież nie będzie palił 7 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam że niecałe 10 miałem na tempomacie przy 150 na 17" w BFC więc, moim zdaniem ok ze spalaniem wszystko... :good: przecież nie będzie palił 7 :polew:

panowie 10 przy takiej predkosci to nie wiem czy Q pali ... a tu jest oska . Ja tylko mowie swoje zdanie w czwartek sprawdze i dam znac ile u mnie moze foto pykne bo filmu raczej nie bede krecil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze foto pykne bo filmu raczej nie bede krecil .

prosiłbym jednak o filmik :gwizdanie:,

na moim było spalanie od 8,7 do 10,7

zbyt dużo będzie zależało od momentu w którym zrobisz fotke :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moje audi a4 2.5 tdi 1999 avant przejechało trase w cztery osoby London - Amsterdam - London ilość kilometrów to 1100 ,średnia prędkość wyliczona przez komopa to 66 km/h ,średnie zużycie paliwa 7.8 ,ilość godzin to 16.20 , prędkość maksymalna to 210 km/h (pytanie czy jest to prędkość ograniczona czy moja bryka poprostu już nie daje rady) średnia prędkość jazdy do amsterdamu to 160 - 170 km/h ,srednia prędkość do londynu to 120 - 130 km/h ilość wlanego paliwa to 104 litry ja jestem zadowolony a co wy myślicie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że Ci spalił w normie :good:

Mój przy jeździe 100% miasto pali 10,5

Miasto/trasa-srednio 8,5

trasa 6,5-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Was spalanie S4:

Spokojna jazda:

to tak mniej więcej miasto 17-20

trasa ok 13l

Audi spala dużo więcej niż moje poprzednie e39 540 (silnik 4,4) Spodziewałem się mniejszego spalania wkońcu auto lżejsze.

Na pełnym zbiorniku na trasie max do 500km a w mieście 350km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,9 TDi 130km ..... srednio 6,5 litra przy spokojnej jezdzie, dynamiczna - 7,5l. Natomiast trasa Białystok - Gdańsk trasa w nocy 80-140 km/h srednie 4,7 litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak można zejść poniżej 5 literków, mi najmniej przy spokojnej jeździe i stałej prędkości ok. 110km/h spalił 5,1 litra ( na trasie Gdańsk - Warszawa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak można zejść poniżej 5 literków' date=' mi najmniej przy spokojnej jeździe i stałej prędkości ok. 110km/h spalił 5,1 litra ( na trasie Gdańsk - Warszawa )

[/quote']

w moim przypadku poniżej 5 litrów jest osiągalne tylko przy emeryckiej jeździe do 100km/h... ale to nie ma żadnej frajdy z jazdy, nie ma co oszczędzać, bo jak się przyśpiesza dynamiczniej i jeździ tak do 130 to spala 5.5 więc jest git :good: mówie tutaj o trasie Ślesin-Poznań, Poznań Ślesin w różnych warunkach pogodowych i drogowych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie sprawę z tego, średnia z 3000km mam 5.6, a jak liczę przy dystrybutorze to tak wychodzi 5.7 więc w miarę ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku poniżej 5 litrów jest osiągalne tylko przy emeryckiej jeździe do 100km/h... ale to nie ma żadnej frajdy z jazdy, nie ma co oszczędzać, bo jak się przyśpiesza dynamiczniej i jeździ tak do 130 to spala 5.5 więc jest git :good: mówie tutaj o trasie Ślesin-Poznań, Poznań Ślesin w różnych warunkach pogodowych i drogowych :cool1:

u Ciebie akurat mnie nie dziwi wynik poniżej 5 litrów bo masz lżejsze auto ale w A4 Avant to nie wiem jak to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...