Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa: 6.3 l/100km

Miasto:7-8 l/100km

Po czipsie:

Trasa: 6.1 l/100km

Miasto:7,5-8.5 l/100km

Największa średnia za jeden bak to 8.93 :evil:

Największe spalanie w trasie - 7.5 (160-180 km/h) (Polska-Dania-Polska)

Letnie butki ma troche ciężkie, 18''/235.

Średnia arytmetyczna spalania ze wszystkich średnich wynosi 7.13, głównie miasto.

Obecnie na zimówkach 15'' w 3miasto robię ponad 900km :cool1:

Wniosek. Jak jest zabawa to pali dużo, ale ponad 1100 km na baku też zrobi, kiedy trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aec30596af7db3d5med.jpg

to jest najmiejsze jakie mi sie udało uzyskac :P na 70 km :) ale naprawde sie zmęczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja spala w miescie (praca-dom) przy tych obecnych temp. 13 L/Pb wydaje mi sie ze jest znośnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja furka pali malo koledzy LPG -miasto-10 ltraska 8 l .jazda umiarkowana :)pozdro z KAZIKA DOL.[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 13:12_________________________________________________

Moja furka pali malo koledzy LPG -miasto-10 ltraska 8 l .jazda umiarkowana :)pozdro z KAZIKA DOL.

:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz swoim pazdziochem na zbiorniku zrobiłem 650 km do zapalenia sie komornika i wszystko po miescie to chyba norma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze moj smok wział ostatnio 15l/100 - no ale krótkie trasy i zima w końcu... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pobiła rekord poprzedniej zimy, 13,5/100, ale duuużo grzała na postoju i ciągle krótkie trasy po mieście. Póki co w 10 się mieszczę na 70% miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze moj smok wział ostatnio 15l/100 - no ale krótkie trasy i zima w końcu... :confused4:

:shocked:

O masakra..

hmm cóż sie dziwic krótkie dystanse , multitronic , benzynka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze moj smok wział ostatnio 15l/100 - no ale krótkie trasy i zima w końcu... :confused4:

:shocked: moja 2,6 L bierze mi 13- 13,5 Pb. w miescie na odcinkach praca dom- jakies 4 km w jedna strone- przy obecnych temperaturkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze moj smok wział ostatnio 15l/100 - no ale krótkie trasy i zima w końcu... :confused4:

:shocked: moja 2,6 L bierze mi 13- 13,5 Pb. w miescie na odcinkach praca dom- jakies 4 km w jedna strone- przy obecnych temperaturkach

Autem wyjeżdzam średnio 1-2 razy w tygodniu i jade ok. 5km. :>

Od kupna w czerwcu zrobiłem aż ... 4500km (raz zaszalałem i pojechałem nad morze) :polew:

Wiec to 15l kompletnie mi nie wadzi

ps.

Nie moja wina że mieszkam w centrum i wszędzie chodzę pieszo (z pracą włącznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz swoim pazdziochem na zbiorniku zrobiłem 650 km do zapalenia sie komornika i wszystko po miescie to chyba norma :gwizdanie:

Cholera a ja myślałem że tylko mój tak żre .. :(

Wygląda na to że AJM to niezbyt oszczędna jednostka w porównaniu z innymi 1.9

szczególnie jak ma 160 kucy :decayed:

i właściciela z ciężką nogą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze ja walnę OT

wczoraj wpełzałem się do Trójmiasta o godzinie 15:30... podobno wtedy jeszcze małe korki... w 1,5 godziny przejechałem jakieś 2 km a ponieważ miałem kupę czasu to sobie myślałem jak Ci ludzie mogą tak egzystować - przecież to 1/4 życia w korkach!... nie ma się co dziwić że na wiochy wszyscy uciekają...

... a ogłoszenia sprzedaży samochodów z takich aglomeracji będę omijał szeroooooooookim łukiem... chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze ja walnę OT

wczoraj wpełzałem się do Trójmiasta o godzinie 15:30... podobno wtedy jeszcze małe korki... w 1,5 godziny przejechałem jakieś 2 km a ponieważ miałem kupę czasu to sobie myślałem jak Ci ludzie mogą tak egzystować - przecież to 1/4 życia w korkach!... nie ma się co dziwić że na wiochy wszyscy uciekają...

Ja tak codziennie do roboty i z roboty :wallbash: busem z typami ,którzy chcą jednego,za palić,ale w mim aucie się nie pali :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, zmieniłem świece i z 15l/100km spalanie spadło do 11,5 :decayed: czy to możliwe? (miasto, korki, krótkie trasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam co jest u mnie, ostatnio trasa miasto 50/50 i 11l na stacji. Jeździłem w miarę spokojnie (bez przesady), auto trochę grzało na postoju, ale nie jakoś bardzo dużo. Świece mają 30-40kkm, od wymiany filtrów i oleju minęło z 7kkm. Całe szczęście, że chociaż paliwo tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x trasa Elblag - Gdansk (predkosci 120-140) a reszta Gdansk na krotkich odcinkach (z Gdanska Glownego do Wrzeszcza) i mam srednia ~7l/100km (wychodzi 6,7xx ale wole zaokraglic do 7) z tym, ze na noc samochod mam w garazu podziemnym gdzie jest dosc cieplo, wiec to pewnie wplywa na rozgrzewanie sie silnika po nocy dosc mocno.

ps. w najlepszym wypadku w warunkach okreslonych wyzej wyszlo mi 6l/100km ale taka kapelusznicza jazda nie dla mnie ;) najczesciej wlasnie na 68l (czyli na baku B6) robie troche ponad 1000km i wtedy jestem gdzies w polowie rezerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...