Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

1200 km do zapalenia rezerwy :naughty: nad morze i z powrotem. (4 osoby + trochę gratów) no i trochę buta po mieście też było :cool1:

na 15 zimowych :tongue4:

prędkość w granicach 110-130 + kilka szybszych ściganek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zabawne wszyscy opisujecie - but w podłodze samochód załadowany po dach i prędkości 140-180 a spalanie 5-6 l :polew:

aż strach pomyśleć jak byście jeździli 90km/h poza miastem pewnie by było 3,5l w porywach do 4,5l nic tylko startować w Shell Eco-marathon pozycja w czołówce zapewniona :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne wszyscy opisujecie - but w podłodze samochód załadowany po dach i prędkości 140-180 a spalanie 5-6 l :polew:

aż strach pomyśleć jak byście jeździli 90km/h poza miastem pewnie by było 3,5l w porywach do 4,5l nic tylko startować w Shell Eco-marathon pozycja w czołówce zapewniona :good:

Sam masz w podpisie spalanie 4.8 , więc o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmowy Seat Cordoba 1.9sdi...od cholery kilometrów w trybie mieszanym...miasto, i trasa do 100km/h i średnia 5L

...Co nas Audimaniaców obchodzi jakiś tępy Seat? :polew:

Kolego a jest to gdzieś zakazane? Jeśli tak to pokaz mi gdzie. :evil:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 16:02_________________________________________________

Trasa nad morze i kawałek z powrotem (jazda w nocy,czyli bez korków) cały czas prędkości,autostrada 140-150 km/h lokalne trasy około 100-120 w samochodzie dwie osoby i bagaże,zrobiłem 904 km na 44,5 litra to wychodzi 4,922 na 100 km.

Pomnożyć razy 2. Albo cały czas jechałes z górki bez klimatyzacji, mój Boże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa nad morze i kawałek z powrotem (jazda w nocy,czyli bez korków) cały czas prędkości,autostrada 140-150 km/h lokalne trasy około 100-120 w samochodzie dwie osoby i bagaże,zrobiłem 904 km na 44,5 litra to wychodzi 4,922 na 100 km.

Pomnożyć razy 2. Albo cały czas jechałes z górki bez klimatyzacji, mój Boże :decayed:

przy 100-120 można zejść poniżej 5 przy płynnej jeździe w nocy :gwizdanie: ale w 140-150 to nie wierze.

wczoraj zrobiłem 1000km na lokalnych 100-120 no to miałem 5.1 ale jak tylko wskoczyłem na autostrade i 140-160 to w oczach wskazówka spadała i 5.6 się na kompie zrobiło po 120km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa nad morze i kawałek z powrotem (jazda w nocy,czyli bez korków) cały czas prędkości,autostrada 140-150 km/h lokalne trasy około 100-120 w samochodzie dwie osoby i bagaże,zrobiłem 904 km na 44,5 litra to wychodzi 4,922 na 100 km.

przy 100-120 można zejść poniżej 5 przy płynnej jeździe w nocy :gwizdanie: ale w 140-150 to nie wierze.

wczoraj zrobiłem 1000km na lokalnych 100-120 no to miałem 5.1 ale jak tylko wskoczyłem na autostrade i 140-160 to w oczach wskazówka spadała i 5.6 się na kompie zrobiło po 120km :gwizdanie:

Ty masz kolego kombi i silnik AVF więc jest różnica :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem awx i w sedania i tez nie wierze w to spalanie.Raz udalo mi sie zejsc na 5.1 czy 5.2 ale jazda 100-110 i zero wyprzedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko wskoczyłem na autostrade i 140-160 to w oczach wskazówka spadała i 5.6 się na kompie zrobiło po 120km

przy takich prędkościach to nawet u mnie nie spada w oczach :wink4:

za to >200 to już prawie jak obrotomierz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na ostatnich 500km, zecior wciągnął 5,8/100km, jak dla mnie jest nieźle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem awx i w sedania i tez nie wierze w to spalanie.Raz udalo mi sie zejsc na 5.1 czy 5.2 ale jazda 100-110 i zero wyprzedzania.

ja moim AVF do 120/h 5,4 max 2tyś obrotów, ale jak tylko prosta była to już szło pod 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio w trybie mieszanym (30%miasto,70%trasa) z tym, że na trasie sobie nie żałowałem i deptałem do tego kilka wahadełek dystans łączny to 340km średnia wyszła 7.99L :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8L w AKN??

Dobry jesteś ale napewno więcej jak 100km/h nie jechałeś :naughty::kox:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 22:05_________________________________________________jeszcze powiedz że z klimą? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że z klimą :P 30 stopni na zewnątrz to w środku by niezła sauna była :D Prędkość to tak oscylowała w granicach 110-120. Z tym że po Wrocławiu teraz dużo luźniej się jeździ i to odrazu widać po spalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miescie wychodzi mi okolo 6.5 ON,jak jechałem do Kołobrzegu(około 300 km)to wyszlo mi jakies 6.7 na 100 km.Była wlączona klima cały czas na pokładzie 5 osobników,korki jak diabli,wracałem 7 godzin :naughty: a do Kołobrzegu jechałem 5.Oczzwiscie chodzi o ON.Czasem nawet polecialem okolo 150-180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio w trybie mieszanym (30%miasto,70%trasa) z tym, że na trasie sobie nie żałowałem i deptałem do tego kilka wahadełek dystans łączny to 340km średnia wyszła 7.99L :P

No pewnie że z klimą :P 30 stopni na zewnątrz to w środku by niezła sauna była :DPrędkość to tak oscylowała w granicach 110-120. Z tym że po Wrocławiu teraz dużo luźniej się jeździ i to odrazu widać po spalaniu.

jak na mój gust jedno drugiemu przeczy, znów zaczynacie bajki pisać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie sporo było małych miasteczek i fotoradarów czyli hamowanie do 59-69. Pozatym może niezbyt dokładnie sprecyowałem to deptanie. Miałem na myśli zdecydowane przyspieszanie, czyli 4-3 bieg i but. Pozatym nie zabardzo rozumiem stwierdzenie o pisaniu bajek. Te 8 litrów to mało ? Ile waszym zdaniem powinno być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb miejski, full klima, spokojna jazda = 7-7,5l :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf 4, 1.9TDI ALH @ 130PS

750km, 35% miasto, 65% trasa, spalanie 6,9l/100km :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...