Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga pobiłem rekord spalania aż jestem w szoku jak to mozliwe , 20proc miasto (płock) 60proc wiochy wąskie drogi 20 proc trasa , jazda bardzo dynamiczna i na zbiorniku wlane 55l paliwa ( specjalnej miieszanki ) zrobiłem 1200km :shock3: i jeszcze jechał ale już nie chciałem ryzykować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T AVJ. 850km od odbicia pistoletu do zapalania się żydka :) Nie wiem ile jest rezerwy. W tym dwa razy trasa wiochami w tą i z powrotem po 145km w jedną stronę czyli razem 580km a reszta miasto ok 30tyś mieszkańców. Prędkości do 120km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi udało się na trasie 380km zejść do 8.2l PB czyli jakieś ~10lgazu przy jezdzie na S-kach i A4 zgodnie z przepisami, drogi krajowe lekko naciągane prędkości. Chyba całkiem niezły wynik jak na 3.0 i :quattro::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu wracałem z trasy, przejechałem 390km, w tym 300km po autostradzie z ustawionym tempomatem na 180 km/h, 4 osoby i załadowany do pełna bagażnik, całą drogę chodziła klima, opony 225/40/18 i jeszcze Quattro, według fisu średnie spalanie wyszło 10,5l/100km

ale przed wyjazdem zatankowałem do pełna i jak dojechałem do domu ponownie zatankowałem do pełna, weszło 31,4l więc średnie wyszło 8l/100km

a jakieś dwa tygodnie temu sprawdzałem ile wyjdzie po mieście, to przy bardzo spokojnej jeździe wyszło 11,6l/100 tylko że to było jeszcze na oponach zimowych :facepalm: o takim samym rozmiarze jak wyżej a fis pokazywał coś koło 13/14L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1.6 AHL wybrałem sie na mazury 600km w obie strony 2 osoby + pełen bagażnik, spalił mi 31 litrów :) wychodzi 7l - 8l /100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankowane przed wyjazdem do pełna. Trasa do Chorwacji. 3 osoby i pełny bagażnik. Na zbiorniku 950 km i żyd się nie zaświecił ale z racji, że nie miałem pewności jak później ze stacjami zalałem szybciej. Trasa w nocy klima sporadycznie. W drodze powrotnej niewiele więcej- cała trasa klima.

Zapomniałem dodać 1,9 TDI, 110 KM, quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licząc od 10 miesięcy, mam średnio 8,08l/100 km.

Zimą leciało 8,5-9l, latem ~ 7,5l

Z tym, że do poruszania się po mieście mam rower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 50 l gazu zrobiłem 500 km. Tyle wyszło mi po raz pierwszy po korektach gazu. Zobaczę następny zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8t 380 km na 42l gazu w trasie 140 i wiecej km/h korekty lambdy w okolicach zera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4B61.9 tdi avf

Na baku od 950km do 1150km w zależności od tego jak cisne. Koła 235 na 17tkach. Większość to trasa z czego około 25% autostrada (140 - 160km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepiej wypadła rok temu podróż nad morze - na baku wyszło 1150 km i jeszcze coś zostało. Większość trasy to prędkość ok. 160-170, przy średniej 6,3l/100 wg FIS.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...