Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ,mam podbny dylemt z olejem kupilem a4 z olejem pół.s mobil10w/40 mechanik poradził żeby już tak zostawić nie zmieniać na syntetyk a co wy panowie mi możecie poradzić? :hi:

Kolego uciekaj od tego "mechanika" najdalej jak możesz !!!!!!!!!!!!!!

do Twojego auta TYLKO olej z norma 505.01

i wymien jak najszybciej bo konsekwencje będą poważne !!!!!

taki olej masz zalac:

http://allegro.pl/olej-motul-8100-x-cess-5w40-5l-5w-40-megapromocja-i1389307438.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy na butli Motula jest jakiś hologram mówiący o oryginalności produktu? Jak powinno wyglądać opakowanie od 505.01? starą butlę od krakowskiego przedstawiciela Motula wyrzuciłem :wallbash:

kolego w dzisiejszych czasach nawet hologramy podrabiają a o baniakach nie wspomnę najłatwiejszym rozwiązaniem jest kupić od sprawdzonego sprzedawcy a tutaj na forum jest ich paru wiec tak będzie najlepiej

a z tego co pamiętam to hologramu i tak żadnego nie ma na MOTULU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo oddaj swoj i pisz do kolego TOM77 i kup od niego...profesjonalna obsluga gwarantowana

dokładnie - polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego devastation, dobrze napisales jaka norma, ale podałeś link do oleju który nie spełnia normy vw505.01. :tongue4:

polecamy motul, ale specific 505.01 np.tutaj :

http://allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-5w-40-promocja-i1389305365.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quriwa, nie zauwazyłem, faktycznie :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

zly wkleiłem link

ale to i tak lepszy olej od tego który miał wlany :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na butli Motula jest jakiś hologram mówiący o oryginalności produktu? Jak powinno wyglądać opakowanie od 505.01? starą butlę od krakowskiego przedstawiciela Motula wyrzuciłem :wallbash:

kolego ja bym ci radzil kupić u Dzika. Dzik sciaga Motula z Niemiec. Sam osobiscie jezdzi i ciagnie Transporterem. To jest jedyny wiarygodny kontakt. zadne allegro.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kolego devastation ja ten olej jeszcze wczoraj zamówiłem :(

Sprobuj to szybko odkrecic - moze jeszcze nie wyslal... chociaz pewnie tak

I powiedz, ze chodzilo Ci o Motul X-clean C3 5-40

nazwa podobna a ten olejek juz sie nada w 100% do Twojego motorku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamow u dzika wlasciwy. moze sie wymieni z Toba. Jak znam Dzikusa - moze pojsc na taki uklad. Albo oddaj tacie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś używał tych olejów Pentosin, jedne użytkownik sprzedaje je na forum w promocyjnej cenie i mówi że na tych olejach Audi wyjeżdża z fabryki, to prawda? Oto link do jego ogłoszenia :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138190.0

a swistak siedzi i zawija je w te sreberka :cool1:

Czyli czysty blef z jego strony :P

Musahi dlaczego uważasz że to co napisałem o Pentosinie jest nieprawdą? Masz jakieś wiadomości na temat tej marki o których ja nie wiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem olej 505.01 Motul, filtr i engine clean u kolegi Dzika wczoraj zamówiłem dzisiaj dostałem, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem olej 505.01 Motul, filtr i engine clean u kolegi Dzika wczoraj zamówiłem dzisiaj dostałem, polecam

radzę wymienić wszystkie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamow u dzika wlasciwy. moze sie wymieni z Toba. Jak znam Dzikusa - moze pojsc na taki uklad. Albo oddaj tacie... :cool1:

Czy na butli Motula jest jakiś hologram mówiący o oryginalności produktu? Jak powinno wyglądać opakowanie od 505.01? starą butlę od krakowskiego przedstawiciela Motula wyrzuciłem :wallbash:

kolego ja bym ci radzil kupić u Dzika. Dzik sciaga Motula z Niemiec. Sam osobiscie jezdzi i ciagnie Transporterem. To jest jedyny wiarygodny kontakt. zadne allegro.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0

To ja już nie rozumiem, wcześniej endriuu pisałeś że ten olej z allegro od Net Hurtu to jest podróbka a teraz proponujesz aby miron1970 wysłał do Dzik-a ten olej i zamienił się z nim na podróbkę którą komuś dalej wciśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...