Opublikowano 19 Października 201411 l Nie co ile wymieniacie, tylko co 10000 lub co roku, zależnie co nastąpi pierwsze. A olej Valvoline, Motul itp 505.01.
Opublikowano 21 Października 201411 l I bardzo dobrze :polew: dobrze to będzie jak sam zatrzesz swoje śruta,na Motulu poleciał mi wałek ori wałek po 30kkm dokładnie na specificu i nie był on z allegro podrabiany,tylko z iC,dlatego to Motul to łajno i wszystko w temacie
Opublikowano 21 Października 201411 l A mi po 100 tysicach sie walek nie wytarł.Pytanie co z tego wynika? Aplikując podobną logikę powinienem stwierdzić, że motul to najlepszy olej świata. Edytowane 21 Października 201411 l przez marekg
Opublikowano 21 Października 201411 l A mi po 100 tysicach sie walek nie wytarł.Pytanie co z tego wynika? Aplikując podobną logikę powinienem stwierdzić, że motul to najlepszy olej świata. zaapalikuj leki najlepiej,bo porannych raczej nie wziąłeś,po za tym z wypowiedzi twoich przekaz jest jasny,że twoja jazda autem jest tak szybka jak jazda furmanki,a tak na marginesie oglądałeś swój wałek,skąd ta pewność ze jest ok?
Opublikowano 21 Października 201411 l A pprzedni wałek po czym poleciał? Jesteś kolego zwykłym laikiem i pieniaczem i tyle w temacie. Wysłane batonikiem Kitkat
Opublikowano 21 Października 201411 l A pprzedni wałek po czym poleciał? Jesteś kolego zwykłym laikiem i pieniaczem i tyle w temacie. Wysłane batonikiem Kitkat jaki poprzedni pieniaczu i nabijaczu postów?? naucz się dżichadzie czytać ze zrozumieniem Edytowane 21 Października 201411 l przez baszmak7
Opublikowano 21 Października 201411 l jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)? 5W30 Motul XClean+ lub LM TopTec 4200
Opublikowano 21 Października 201411 l Nie pień się kolego. Chyba nie da się zabić wałka podczas takiego przebiegu nawet mineralnym bez wymiany przez cały ten okres, ale ty jak dziecko uparłeś się, że to wina oleju, który akurat znajdował się w silniku i siejesz ferment po forach. Wysłane batonikiem Kitkat Edytowane 21 Października 201411 l przez jihaad
Opublikowano 21 Października 201411 l mycha852, dnia 21 Paź 2014 - 14:26, napisał:jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)?5W30 Motul XClean+ lub LM TopTec 4200 z doświadczenia klientów specific 5W30 507.00 lepiej się sprawdza do dpfa i rzadziej go wypala .
Opublikowano 21 Października 201411 l Nie pień się kolego. Chyba nie da się zabić wałka podczas takiego przebiegu nawet mineralnym bez wymiany przez cały ten okres, ale ty jak dziecko uparłeś się, że to wina oleju, który akurat znajdował się w silniku i siejesz ferment po forach. Wysłane batonikiem Kitkat jesteś laikiem w tej branży raczkujesz dopiero i mądrujesz bez sensu,także zakończ i nie tocz piany,po forach? to niby gdzie to jeszcze napisałem ? co za człowiek dżichad normalnie mycha852, dnia 21 Paź 2014 - 14:26, napisał: jaki olej do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM (przebieg 95 tys. km)? 5W30 Motul XClean+ lub LM TopTec 4200 z doświadczenia klientów specific 5W30 507.00 lepiej się sprawdza do dpfa i rzadziej go wypala . Edytowane 21 Października 201411 l przez baszmak7
Opublikowano 21 Października 201411 l A mi po 100 tysicach sie walek nie wytarł.Pytanie co z tego wynika? Aplikując podobną logikę powinienem stwierdzić, że motul to najlepszy olej świata. zaapalikuj leki najlepiej,bo porannych raczej nie wziąłeś,po za tym z wypowiedzi twoich przekaz jest jasny,że twoja jazda autem jest tak szybka jak jazda furmanki,a tak na marginesie oglądałeś swój wałek,skąd ta pewność ze jest ok?A poza tymi prymitywnymi docinkami, które ludziom w pewnym wieku i nawet minimalnym poziomie wychowania nie przystoją to jesteś w stanie udowodnić tezę o tym, ze to wlasnie motul wykonczyl wałek? Bez wykazania bezpośredniego zwiazku twoja teza jest bezwartosciowa. I tu już nie chodzi o takie czy inne preferencje co do marki oleju ale o zwykly szacunek dla podstaw logiki. O szacunku do innych forumowiczow nie wspomne ale braków w twoim wychowaniu prostowac nie bede. Czas dorosnąć i ponosić odpowiedzialność za to co się a przede wszystkim jak się pisze, nawet jeśli anonimowo. Edytowane 22 Października 201411 l przez marekg
Opublikowano 21 Października 201411 l http://autobeztajemnic.pl/pl/strefa-kierowcy/nowosci/oleje/38.html Edytowane 27 Października 201411 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 21 Października 201411 l Chyba nie da się zabić wałka podczas takiego przebiegu nawet mineralnym bez wymiany przez cały ten okres dokładnie.Przyczyna musi być gdzie indziej
Opublikowano 23 Października 201411 l Twoja. Wysłane batonikiem Kitkat dokładnie bo wlałem to co wlałem
Opublikowano 23 Października 201411 l Nie świadczy to zaraz że to wina oleju. Z twoich postów wynika że nowy walek został kupiony w IC czyli nie mówimy o oryginalne lecz zamienniku co też ma znaczenie gdyż jakość tych części jest adekwatna do ceny. Rozumiem że szklanki są również nowe bo jak zostały stare to masz już jedną z przyczyn pozostaje też kwestia smarowania o czym wspominali powyżej koledzy. Nie ma się co denerwować gdyż historię tego silnika tylko Ty znasz a skoro zastosowałeś olej Motula silnik poprzednio musiał jeździć na innym oleju.
Opublikowano 23 Października 201411 l Nie świadczy to zaraz że to wina oleju. Z twoich postów wynika że nowy walek został kupiony w IC czyli nie mówimy o oryginalne lecz zamienniku co też ma znaczenie gdyż jakość tych części jest adekwatna do ceny. Rozumiem że szklanki są również nowe bo jak zostały stare to masz już jedną z przyczyn pozostaje też kwestia smarowania o czym wspominali powyżej koledzy. Nie ma się co denerwować gdyż historię tego silnika tylko Ty znasz a skoro zastosowałeś olej Motula silnik poprzednio musiał jeździć na innym oleju. z IC był Motul a wałek od nowości był ori w ładnym stanie-był,pisze o swoim przypadku konkretnym,każdy niech leje co uważa
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto