Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

za kilka miesiecy pojawi sie kilka nowych olei o innych właściwościach i karuzela rozpocznie sie od nowa, uważam że nie warto zamykac wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :doh1:

I "Mody na Sukces" ciąg dalszy :decayed:

Aby musze znaleźć opcje żeby mi nie wysletlało tego wątku w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." bo chyba oszaleję :disgust:

PS. Moim zdaniem to czy sie pojawi choćby milion nowych olejów to nie zmienia faktu że pierwszym poście jest informacja jakich norm się trzymac i to cała wiedza w tym temacie. Jesli gość jeden z drugim umie czytać to przeczyta na plakietce na butelce jaką norme spełnia a jak czytac nie umie to do przedszkola a nie na forum :evil:

Tyle ode mnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :doh1:

I "Mody na Sukces" ciąg dalszy :decayed:

Aby musze znaleźć opcje żeby mi nie wysletlało tego wątku w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." bo chyba oszaleję :disgust:

PS. Moim zdaniem to czy sie pojawi choćby milion nowych olejów to nie zmienia faktu że pierwszym poście jest informacja jakich norm się trzymac i to cała wiedza w tym temacie. Jesli gość jeden z drugim umie czytać to przeczyta na plakietce na butelce jaką norme spełnia a jak czytac nie umie to do przedszkola a nie na forum :evil:

Tyle ode mnie :hi:

Właśnie jak coś takiego znajść :mysli: Pastaldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :doh1:

I "Mody na Sukces" ciąg dalszy :decayed:

Aby musze znaleźć opcje żeby mi nie wysletlało tego wątku w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." bo chyba oszaleję :disgust:

PS. Moim zdaniem to czy sie pojawi choćby milion nowych olejów to nie zmienia faktu że pierwszym poście jest informacja jakich norm się trzymac i to cała wiedza w tym temacie. Jesli gość jeden z drugim umie czytać to przeczyta na plakietce na butelce jaką norme spełnia a jak czytac nie umie to do przedszkola a nie na forum :evil:

Tyle ode mnie :hi:

Właśnie jak coś takiego znajść :mysli: Pastaldo

Jak znajde to się podzielę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę, że nie ma co przeżywać :wink4: Ręczę wam, iż pierwsi właściciele aut którymi jeździcie w ogóle się nad kwestia oleju nie zastanawiali tylko pałowali te silniki po 15 - 30 tkm a jak by się dało to by w ogóle go nie wymieniali. Mam przykład w rodzinie osoby która jeździ nowym autem i sugeruje się wyłącznie zapisem, że ma przejechać 30 tkm a jak zaczną się problemy to stwierdziła, że sprzeda auto. Najważniejsze aby olej spełniał normę producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co chcą zamknąć ten watek, jeżeli jest to farsa to dlaczego wchodzisz czytasz i wypowiadasz się na tym wątku, jeżeli tak to niektórych irytuje to może lepiej niech nie czytają tego wątku i się nie wypowiadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tych co chcą zamknąć ten watek, jeżeli jest to farsa to dlaczego wchodzisz czytasz i wypowiadasz się na tym wątku, jeżeli tak to niektórych irytuje to może lepiej niech nie czytają tego wątku i się nie wypowiadają

niestety ciągle używam opcji "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki." i irytuje mnie jak sie co troche pojawia takie samo pytanie. Myslisz że może ktoś ma faktycznie jakieś sensowne pytanie i potrzebuje pomocy a okazuje sie że jeden czy drugi zadaje po raz setny pytanie "czy taki olej bedzie ok?"

A ty co chcesz zapytać? Serce Cie boli że chcą zamknac ten śmietnik?

A czytał będe co chce i nic Ci do tego :evil:

Ciągłe pytania na ten sam temat świadcza o poziomie rozwoju pytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co za problem klikasz na powiadamiaj i dajesz ok i juz nie masz tego w info jak dojda nowe wpisy bardzo prosta sprawa

a co do pytan to fakt czasme niektorzy tutaj przeginaja pytajac sie po raz miliardowy o to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamkniesz wątek i co pytania nagle się skończą dzięki temu? Nagle wszystko stanie się jasne :cool1:

Później będzie po 10 nowych watków dziennie zakładanych jaki olej wlać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watku nie ma co zamykac bo jest co czytac ale mozna by jakas redukcje stron zrobic i bezsensowne komenty wywalic jak np ten ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watku nie ma co zamykac bo jest co czytac ale mozna by jakas redukcje stron zrobic i bezsensowne komenty wywalic jak np ten ....

ale przecież zamknięcie watku nie oznacza wykasowanie go. Mysle że kazdy myślący człowiek powinien znaleść odpowiedź na pytanie dotyczące olejów na tych 281 stronach czesto wałkowanych na temat tego samego oleju.

Tak czy inaczej widze jednak wielkie halo w tym więc odpuszczam. Mam nadzieje tylko że nie natkne się juz na ten watek nigdy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos:tak porownywalem w bardzo podobnych warunkach +30C i pod obciazeniem na trasie.

przebieg roznil sie moze 3tys km bo wlasnie dokonalem wymiany z mobila na motula.

nie twierdze ze motul to najlepszy olej na swiecie,ale cena do jakosc jest bardzo dobra +banka 5l :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na różnych forach można zaobserwować opinie że nie ma lepszego oleju niż motul,czyżby silne lobby sprzedających ten olej? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki olej na estrach do afn? widziałem że wcześniej ktoś pisał, ze jest już kilka gatunków 505.00 opartych na estrach... ja nie znalazłem albo słabo szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to są porządne oleje :good:przynajmniej do naszych silników :wink4:

Do Twojego raczej nie :cool1:

Mają aprobate VW 505.00 , aprobaty VW do PD nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ,jeździłem na takim -różnica żadna miedzy motulem :> To moje zdanie :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ,jeździłem na takim -różnica żadna miedzy motulem :> To moje zdanie :hi:

Ja wiem że tu to tylko motul i motul :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...