Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Sam na forum siedzę mnóstwo czasu, na drodze zawsze mrugnę albo pomacham, ba nawet chętnie podyskutuje, lub zorganizuje mały sprint :wink4: jeśli tylko jest okazja. Ale na spoty nie przyjeżdżam, raz z braku czasu, dwa zawsze znajdę coś innego do roboty. Trzeba było zrobić regulamin, co trzeba wykonać aby zasłużyć na ramki :polew:

Ja rozumiem b5 battalion, ale forumowe ramki? wrzućcie na luz...

jestem tego samego zdania co Ty ;) chcesz ramki to se załóż , ale będziesz kiedyś potrzebować podpiąć auto do kompa to nie przyjeżdzaj na spot :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam na forum siedzę mnóstwo czasu, na drodze zawsze mrugnę albo pomacham, ba nawet chętnie podyskutuje, lub zorganizuje mały sprint :wink4: jeśli tylko jest okazja. Ale na spoty nie przyjeżdżam, raz z braku czasu, dwa zawsze znajdę coś innego do roboty. Trzeba było zrobić regulamin, co trzeba wykonać aby zasłużyć na ramki :polew:

Ja rozumiem b5 battalion, ale forumowe ramki? wrzućcie na luz...

jestem tego samego zdania co Ty ;) chcesz ramki to se załóż , ale będziesz kiedyś potrzebować podpiąć auto do kompa to nie przyjeżdzaj na spot :wink4:

:mysli:

w sumie to ja też zawsze przyjeżdzam jak coś chcę :mysli:

jak chcę... chcę się spotkać i pogadać z kumplami najczęściej:decayed:

a co do podpięcia pod vaga czy tam innej pomocy to przecież mogą przyjechać np z flaszka i załatwić fejs to fejs :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na forum siedzę mnóstwo czasu, na drodze zawsze mrugnę albo pomacham, ba nawet chętnie podyskutuje, lub zorganizuje mały sprint :wink4: jeśli tylko jest okazja. Ale na spoty nie przyjeżdżam, raz z braku czasu, dwa zawsze znajdę coś innego do roboty. Trzeba było zrobić regulamin, co trzeba wykonać aby zasłużyć na ramki :polew:

Ja rozumiem b5 battalion, ale forumowe ramki? wrzućcie na luz...

Mógłbyś lepiej napisać, że po prostu nie chce Ci się jeździć na spoty i tyle.

Uzasadnienie brak czasu jest najprostszą wymówką.

Na spoty jeżdzą do nas ludzie z Pszczyny, czy też Rybnika. Ludzie, którzy mają kilkunastotygodniowe dzieci( i zabierają je ze sobą), czy też jeżdzą na wózku inwalidzkim. Więc pie*dolenie o braku czasu jakoś do mnie nie przemawia.

Wystarczy trochę chęci, nic więcej. Ale zmuszać do przyjazdu nikogo nie będę/ nie będziemy

Na spotach i tak jest nudno, ludzie są drętwi itp

BTW

Po chvj się odzywasz jeśli nie wnosisz nic do tematu..... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam na forum siedzę mnóstwo czasu, na drodze zawsze mrugnę albo pomacham, ba nawet chętnie podyskutuje, lub zorganizuje mały sprint :wink4: jeśli tylko jest okazja. Ale na spoty nie przyjeżdżam, raz z braku czasu, dwa zawsze znajdę coś innego do roboty. Trzeba było zrobić regulamin, co trzeba wykonać aby zasłużyć na ramki :polew:

Ja rozumiem b5 battalion, ale forumowe ramki? wrzućcie na luz...

jestem tego samego zdania co Ty ;) chcesz ramki to se załóż , ale będziesz kiedyś potrzebować podpiąć auto do kompa to nie przyjeżdzaj na spot :wink4:

Mariusz dobrze piszesz :good: a jak będziesz potrzebował podpiąć auto do kompa to zapraszam na spoty do Rybnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak poważnie to ile ludzi tyle pomysłów.. W Rybniku ostatnio była debata czy na spocie powinno się coś jeść grupowo czy nie :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 13:09_________________________________________________

a już poza OT

Robert o 13:48 wyjeżdzał na Raciborską w SR

chyba że jest dalej na L4 to wtedy to na pewno nie był on :tongue4: a mi się odkropnie przewidziało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley

widzę jesteś specjalistą od PR grona spotowiczów :wink4:

Masz rację czas to nie jedyny problem, jestem z tych ludzi którzy muszą mieć pretekst żeby gdzieś podjechać, dlatego myślałem że dopiero jak kupię jakieś części, czy felgi, albo grupowy zakup od forumowicza to odbiorę je sobie na spocie, ale na katowickich jestem już chyba spalony :rolleyes:

@A-rek

dzięki za zaproszenie, może kiedyś skorzystam, tylko VAG'a swojego mam więc jak coś to wpadnę w innym celu :good:

PS. A klubowe ramki wyglądają za***iście, dlatego nawet jak przez cały okres użytkowania A4 nie wpadnę na spota to i tak Audik będzie je nosił :wink4:

Pokój Panowie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley i Mariusz90r ustawcie się na kreskę może to rozwiąże Wasz spór :kox:

ssij ściulu :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 20:30_________________________________________________

@stanley

widzę jesteś specjalistą od PR grona spotowiczów :wink4:

Masz rację czas to nie jedyny problem, jestem z tych ludzi którzy muszą mieć pretekst żeby gdzieś podjechać, dlatego myślałem że dopiero jak kupię jakieś części, czy felgi, albo grupowy zakup od forumowicza to odbiorę je sobie na spocie, ale na katowickich jestem już chyba spalony :rolleyes:

@A-rek

dzięki za zaproszenie, może kiedyś skorzystam, tylko VAG'a swojego mam więc jak coś to wpadnę w innym celu :good:

PS. A klubowe ramki wyglądają za***iście, dlatego nawet jak przez cały okres użytkowania A4 nie wpadnę na spota to i tak Audik będzie je nosił :wink4:

Pokój Panowie :notworthy:

bedziesz chciał to wpadniesz....

Nie wiem czym się zajmujesz i kim jesteś, ja po krótce napisałem jacy ludzie jeżdzą na spoty i znajdują trochę czasu. Jeżeli ktoś chce, to na pewno co któryś wtorek lub też piątek (SG) znajdzie chwile żeby podjechać i pogadać.

Nie zrozum mnie źle, ale takich typów jak Ty było już 10tki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley i Mariusz90r ustawcie się na kreskę może to rozwiąże Wasz spór :kox:

O jakiej kresce mówisz, o takiej co kartą kredytową się układa :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka do sklepu 200m i pod moim blokiem na Al. Bielskiej zaparkowane B7 avant 3.0TDI Q po programie na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz90r widziany koło 8:20 w Katwoicach koło g10 :polew: WSZOP górą :D Jak mniemam szukał miejsca a ja mu się passatem wbiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz90r widziany koło 8:20 w Katwoicach koło g10 :polew:WSZOP górą :D Jak mniemam szukał miejsca a ja mu się passatem wbiłem :decayed:

skończyłem to kiedys :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz90r widziany koło 8:20 w Katwoicach koło g10 :polew:WSZOP górą :D Jak mniemam szukał miejsca a ja mu się passatem wbiłem :decayed:

skończyłem to kiedys :decayed:

i co się chwalisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się okaże że połowa osób studiuje wSZOP-ie :polew:

PS: Arturoo widziany i obgadany pare minut temu u mnie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się okaże że połowa osób studiuje wSZOP-ie :polew:

PS: Arturoo widziany i obgadany pare minut temu u mnie :naughty::decayed:

no potwierdzam :wink4: ale tylko jedno widziany i obgadany :cool1::good:

człowieku piszesz ...."u mnie"...... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak ja w tym mieście mieszkałem to Twoi Rodzice się jeszcze nie znali :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sensie po moją klatką :gwizdanie:

Czy ja wiem czy się nie znali ja tylko młodo wyglądam - pije się tą ambrozje :naughty::evil:

PS: zaraz się dowiemy że Arturoo jest taki stary że budował Jastrzębie, a co tam Jastrzębie - Piramidy w Egipcie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...