Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ulubione piwo!


Ulubione piwko   

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi: Pozwolę sobie zacząć wątek z zapytaniem kto jakie lubi piwko i ile potrafi w te upalne dni spożyć?Rzecz jasna w granicach rozsądku :wink4: Ja osobiście w tej chwili preferuję Żywca,chociaż kiedyś bardzo lubiłem Tyskie Gronie.Pozdrawiam PIWOSZY! :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dog in the fog było moim najlepsiejszym piwem pod słońcem póki jeszcze było w polsce ( może ktoś gdzieś widział ostatnio ? )

potem Lech premium, Tyskie, Kasztelan niepasteryzowany, Żywiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech,Żywiec i małe z Czarnkowa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio piję piwo DAB i jest za***iste :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniacy OOOO mają podobne podniebienia

kiedyś Lech zielony, póżniej Tyskie( dziś ma całkiem inny smak niż kiedyś)

dziś Zywiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debowe Mocne, Lech, Zywiec, Specjal :) z troche nietypowych to Paulaner pszeniczny mi bardzo smakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancin, Ciechan, Perła (moje regionalne), a jak nie ma w najbliższym sklepie, to sięgam po Lecha. Kiedyś Tyskie, ale zgaga bardzo często dawała znać o sobie. Znajomy piwosz (i piwowar) polecił właśnie Lecha, bo jest najbardziej "obojętny" i może nawet zwalczyć zgagę - to dla tych co mają z tym problem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperados :wink4:, na finał dnia, w Trakcie, Leszek, Tyskie, i Miejscowy Okocim :hi:

Kiedyś Palone Okocimia, było :kox: piwko, ale dawno juz go nie widziałem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Kazimierskie . Jest to piwo niepasteryzowane ale dostępne niestety tylko w Kazimierzu Dolnym . Ale to jeszcze nic, bo w Puławach wkrótce będzie otwarty browar i będzie się można napić świeżuteńkiego piwka bez żadnych dodatków, ummmmmmmm , już się nie mogę doczekać. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okocim Mocne, Okocim Pszeniczne, Kasztelan, i to co Hugo ale + balsam pomorski jako wkładka, czasami małe z Czarnkowa Eire

Lech :thumbdown: Tyskie :thumbdown:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 22:53_________________________________________________Żywe w Piotr & Paweł, czasami Real i na 99% Alma - patrz na datę bo możesz trafić na przeterminowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...