Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ulubione piwo!


Ulubione piwko   

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko



Rekomendowane odpowiedzi

Swoja drogą raz popijałem wódkę piwem :decayed: pierwszy i ostatni :naughty: a później :sick3:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:37_________________________________________________

ambera naturalnego proponuje sprobowac

A cóż to za wynalazek??nie słyszałem nigdy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię test..wybudowali niedaleko mnie Kaufland..banery, że 200 rodzai piwa..zacząłem od dolnej póły czyli do 3 zł :D

Łomża Export i Złoty Denar... łomża po otwarciu spieniła się jak wściekłe bydle :blink:

[br]Dopisany: Październik 13, 2010, 10:22:30 _________________________________________________Łomża kwas straszny..w mordzie rośnie z prędkością światła.. zdatne do picia..ale tylko na dojebkę :decayed::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja popijam od czasu do czasu tego okocima pszenicznego i jak mnie najdzie to nawet mi smakuje

ale normalnie to jestem za Żubrem, Specjalem, Warką, Lechem, Tyskim i Żywcem

nie lubię monotoni i co jakiś czas muszę zmieniać piwo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty denar też śmieć jakich mało..jakby komuś przyszło zakupić takie piwo do testów to lepiej oranżadę z Helleny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty denar też śmieć jakich mało..jakby komuś przyszło zakupić takie piwo do testów to lepiej oranżadę z Helleny :wink4:

kupuj perełkę chmielową dostała pierwsze miejsce na tegorocznych Chmielakach i jest naprawdę super. Nie piłem Perły w ogóle kiedyś bo za bardzo alko i chmielem waliła ale teraz jest miodzik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty denar też śmieć jakich mało..jakby komuś przyszło zakupić takie piwo do testów to lepiej oranżadę z Helleny :wink4:

kupuj perełkę chmielową dostała pierwsze miejsce na tegorocznych Chmielakach i jest naprawdę super. Nie piłem Perły w ogóle kiedyś bo za bardzo alko i chmielem waliła ale teraz jest miodzik :good:

Perłę Export to ja tłoczę caly czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich ulubionych akurat nie ma w ankiecie a są to rybnickie i grolsh

grolsch ma tylko fajną butelkę, smak jak dla mnie takie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu w rynku jest browar SPIŻ już dawno tam nie byłem ale kilka lat temu mieli tam dobre piwo pszeniczne i do tego dawali ciemny chleb ze smalcem było super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu w rynku jest browar SPIŻ już dawno tam nie byłem ale kilka lat temu mieli tam dobre piwo pszeniczne i do tego dawali ciemny chleb ze smalcem było super!

Szczególnie fajnie było tam na poczatku, jak stały talerze z tym chlebem na stołach, a studenciaki robili zrzut na 1 piwo i przychodzili się nażreć :decayed:

Potem dawali juz tylko pajdę do piwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś załapałem się tam na wizytę prezydenta Czech Vaclava Havla, to był przypadek. Była wtedy orkiestra i grali przeboje Gleny Millera.Moja wizyta też była nie oficjalna :) bo żonka noc nie wiedziała :gwizdanie: ale jak obejrzała wiadomości to ja się załapałem w kadrze :shocked: a wtedy była lipa :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś załapałem się tam na wizytę prezydenta Czech Vaclava Havla, to był przypadek. Była wtedy orkiestra i grali przeboje Gleny Millera.Moja wizyta też była nie oficjalna :) bo żonka noc nie wiedziała :gwizdanie: ale jak obejrzała wiadomości to ja się załapałem w kadrze :shocked: a wtedy była lipa :bicz:

Wpadłeś jak Szwejk :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadki się zdarzają :drunk:, następną zaliczyłem jak między mostami był BAR Polsatu , wtedy córka mnie namierzyła :confused4:.No cóż mam słabość do piwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadki się zdarzają :drunk:, następną zaliczyłem jak między mostami był BAR Polsatu , wtedy córka mnie namierzyła :confused4:.No cóż mam słabość do piwka.

Cos wiem o tej słabości. na szczęście żonka jej u mnie nie tępi :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...