Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja włącznika świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopiero za tydzień jak w Polandii będę :P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

iiii??

Opublikowano

Zrobione, super robota, polecam!! :hi:

Opublikowano

Auto tez ?

Opublikowano
:good:
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ma ktos pliczek w corelu do wlacznika szyb ?

Opublikowano

Dobry temat, a ja od Adamoo kupiłem włacznik :wallbash: Ale zregeneruje stary i na alledrogo znajdzie sie kogoś;)

Opublikowano

Też bym wysłał do kolegi zuloo ale nie mam drugiego za zmiane, a na czymś trzeba jeździć niestety.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałem nawiązać do pytań odnośnie faktury farby, że jest bardziej chropowata a nie taka gumowana jak ori. koledzy, powiem tak, jestem po wymianie włącznika świateł na nowy (w sumie to już dawno temu) oraz niedawno włącznika ESP. oba elementy nowe z ASO. I to co najważniejsze to po pierwsze te nowe elementy juz nie są takie czarne jak wadliwa produkcja 2000-2003. po drugie ta nowa farba nie jest gładka jak na starych elementach. Więc myślę, że nie macie się czym przejmować, w tej chwili ori niczym nie przypomina tych starych podgumowanych elementów.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Czy któryś z kolegów ma w posiadaniu jeszcze taki wzór na sprzedaż wraz z folią transportową? :hi:

Opublikowano

A czy któryś z kolegów "produkujących" ikonki do włącznika świateł byłby w stanie wyprodukować również inne ikonki?

Z tym, że już nie do A4..

Ewentualnie może ktoś mógłby mnie naprowadzić gdzie się udać żeby takowe mi zrobili?

Opublikowano

Nikt już nie ma tych szablonów na sprzedaż? :wallbash:

Opublikowano

Kto sprzedaje te szablony i za ile?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________I jeszcze jedno jak zdemontować przyciski w klimie, a jak od szyb :mysli:?

Opublikowano

dolanczam sie do pytania sprzedaje ktos szablony ?

Opublikowano

to ja też się podepnę, szukam szablonów szyb,i włącznika świateł, proszę o kontakt na priv

Opublikowano

to ja też się podepnę, szukam szablonów ..... włącznika świateł, proszę o kontakt na priv

Fizycznie już wyciętego szablonu, czy pliku Corela?

Jakiś szablon włącznika świateł do A4 B6 w pliku Corela znalazłem u siebie (zdaje się, że ktoś tu na forum go udostępniał). Jeśli kogoś interesuje, to proszę:

http://chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi+A4/przelacznik_A4_B6,1341443857.cdr

--

Pozdrawiam.

Sławek

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuje szablonu do kubka i wizytownika ma ktoś może??A także do szyb.

Opublikowano

posiada może ktoś zrobiony w corelu szablon do przełączników szyb????????

Opublikowano

Panowie znajomy który zajmuje się na codzień tworzeniem projektów na koszulkach samochodach itp itd, zaproponował mi żebym niemalował włącznika świateł tylko on wytnie ploterem matowy szablon który później nakleji, twierdzi że nie będzie się ścierać i że żadnej różnicy widać niebedzie co sądzicie??

Opublikowano

Tak może i dobrze bedzie wyglądac ale to jednak będzie klejone i z czasem może odchodzić....rózne warunki atmosferyczne, mróz, upał, czasem wilgoć, mokra ręka itp

malowanie mimo wszystko wydaje mi sie być bardziej trwalsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.