Regeneracja włącznika świateł

dabliues

Ciekawa alternatywa z tym zamiennikiem i trochę ludzi już go kupiło. Może trafił się ktoś z klubu co go kupił i wypowie swoją opinie o tym włączniku

Kupilem i jestem zadowolony,wszystko dziala i nie odbiega od orginalu,tez pokryty guma i. ladnie rowno swieci

Skusiłem się i ja.

Zobaczymy co to będzie ... Mam nadzieje że wart pieniędzy zamiast zabawy ze spray'em.:wink:

Ja zamontowałem z polo.Jest lekko przekrzywiony ale to mi nie przeszkadza.

Krzysiu muszę cię przeszkolić jak to zrobić profi :decayed:

Ja zamontowałem z polo.Jest lekko przekrzywiony ale to mi nie przeszkadza.

Krzysiu muszę cię przeszkolić jak to zrobić profi :decayed:

Masz patent jak zrobić, żeby włącznik nie był przekrzywiony? Podziel sie :)

Skusiłem się i ja.

Włącznik doszedł i zamontowałem.

Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to od 1do 10 daję 8,5.

Przełącznik ładnie wykonany bardzo ładnie świeci.Jedynym jak narazie mankamentem jest "klikanie" podczas przełączania świateł jest ono słyszalne dość trochę i "twardo" działa przełącznik. Myślę że to kwestia wyrobienia.

Ja zamontowałem włącznik świateł z passata b5 , ale tylko przednia część - tył z pinami został stary - wszystko pasuje. Minusem jest tylko to, że wszystko jest lekko przekrzywione. Na razie mi to nie przeszkadza, ale także myślę o regeneracji.

Fajny poradnik napewno się przyda :wink: ja już pomału dojrzewam do takiej regeneracji bo mnie wkurza moj : /

co myślicie o takim włączniku Włącznik Świateł AUDI A4 B6 B7 Przełącznik 00-08r. (2992213929) - motoAllegro

mam swój stary przełącznik , kupie ten i czy moge pozamieniać cześci ? powiedzmy tą część gdzie są numery(dolna) połącze z tym gdzie jest trzpień i diody(górna) itd itp:d

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 09:53 ----------

a po co zamieniać?

Dziś postanowiłem zregenerować mój włącznik świateł, jednak podczas przeglądania zdjęć zdziwiła mnie jedna rzecz a mianowicie na moim włączniku brakuje ikonek :shock3: chodzi mi o te trójkąty i kreski pod symbolem halogenów i przeciwmgłowych. Na dodatek wygląda, że mój włącznik jest ori jako dowód dołączam foty robione kalkulatorem ale widać. Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? teraz zastanawiam się czy robić je czy dać sobie spokój z nimi.

Zdj_cie0035.jpg

Zdj_cie0036.jpg

Zobacz czy masz podświetlenie tych ikonek.

Masz ułatwione zadanie bo masz wytarte do białego więc powinno się swiecić na czerwono

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Podświetlanie halogenów i przeciwmgłowych jest czerwone - diody 2 świecą, dodatkowo po włączeniu ich zapala się po kolei dioda zielona na halogen i żółta przeciwmgłowe tylne. Płytka wygląda dokładnie jak w tym wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia-32677/index5.html - czyli starszego typu. Teraz już wiem te ikonki są namalowane później i nie są podświetlane, pewnie w początkowej produkcji włączników nie było ich a później się pojawiły :kwasny:

mam b6 z 2001r. i u mnie są te ikonki :naughty: może już ktoś regenerował ten włącznik i je zamalował :eusathink:

koledzy ja się wziąłem za regeneracje mojego włącznika bez auto, wszystko poszło super, jednak po zamontowaniu okazuje się że w pozycji 0 włączają mi się światła mijania po zapłonie, w pozycji 1 mam światła postojowe a w pozycji 2 mijania.

dodatkowo w module centralnej elektryki mam błąd:

przechwytywaniequ.jpg

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.

uważam że nie uszkodziłem włącznika podczas demontowania, malowania i montowania.

proszę o pomoc.

Pewnie źle złożyłeś