Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ujek a dasz sie przejechac :diabel: oby auto bylo całe i nie pili w nim bo nasz adas to ma kiszki krotkie :053: pasowało by go wyslac na dosztukowanie
-
[B6 1,9 TDI ] Jakie oznaczenia silnikow 130 KM i 100 KM
chyba 103 konne :?:
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
OT : a skad wiesz przeciez nie byles u nas na spocie zeby zobaczyc tego dzika :053: nie moglem pohamowac bajery zdeniu :one: a co do S4 to ile Ci spala tylko nie jak zona jezdzi tylko Ty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli cos kolo kwietnia hmm :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o prosze i niuniek do nas zawitał :one: ale Warszawa to sie szykuje na zimowego zlota w marcu :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:one: mam nadzieje ze adas nie bedzie zalowal samochodu Pozia i przedmucha mu ta rure a wlasnie Poziu obiecal we wtorek oddac nam na testy swoja rakiete :diabel:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze ono piknie normalnie a ja dostalem info ze nasze Dziewczynki pojechaly do Krakowa :564:- [B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
:509: Niuniek musisz zamiscic jakies lepszejesze zdjecia bo z tch to nie moge oceniac ale ufam na slowo ze piekna :one:- spoiler tyl - duzy obciach?
wustyle, to moze ty nam wyjasnisz co ty chcesz zakladac bo chyba nie te stery od motorowki jak Zólw mowi :one:- spoiler tyl - duzy obciach?
ale Zółw my tu nie rozmawiamy o zderzaku tylko o bojlerze na gorze :one:- kalkulator 1/4 mili
Mi wyszlo tyle co na G_techu prawie ale to zalezalo od wagi swoja znam auta nie do konca jaki z tego wniosek jak chcesz zeby twoje auto bylo niebieska strzala to oddaj je nam :diabel: :one:- [S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
nie no w sam raz babski samochodzik :one: pewnie nie jednemu kopara opada jak strzela na zielonym :galy:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam 12 letnie i jezdzi jeszcze :one: a z tym 10 letnim to jakos dawno matematyke mialem :diabel: Al_Capone, pokazesz furaka na zywo to ocenim jak to wyglada :one:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
auto z takiego rocznika musi miec jakies wady przeciez to tylko audi nowe auta maja wady a co mowic 10 letnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wiesz odmulanie swojego auta to nie to samo co obcy kierowca ten jak sie przejedzie to az tarcze powygina :053:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary ale masz Audi tylko ze trafiles na felerny ale tez nie do konca egzemplarz pojaw sie na spocie to wyjasnimy wsio- [S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
no to jeszcze sie pochwal w jakim rejonie mozna tocudo zobaczyc :one:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja odbieram Hugowi on odbiera mi :diabel: ale i tak wszsytko w rodzinie zostaje :564:a tak na marginesie to kto by nie wiedzial gdzie sie dziki zbieraja :one:- [S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
no zapowiada sie interesujaco a jakies inne zdjecia :027:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to ja ze zapraszasz wujkow na imprezke :564:- [B5 ALL] Jaka żarówka do podświetlenia licznika?
chlopaki poszukajcie sobie w warsztacie u nas rezanie ramek na zegarach tem jest opis jak wyjac zegary ze zdjeciami zadna filozofia- [B5 ALL] Jaka żarówka do podświetlenia licznika?
dlatego nie mozna zmienic koloru podswietlenia w A4 np.na niebieskie :one:- [B5 ALL] Jaka żarówka do podświetlenia licznika?
jak pomaranczowe przeciez to zegary sa malowane a nie zarowki, zarowki sa biale- [B5 ALL] Jaka żarówka do podświetlenia licznika?
wystarzylo poszukac a sa to zarowki R5 kupic lepiej odrazu na zapas tak z 5 sztuk bo przy wymianie moze sie kilka zepsuc :one: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.