Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie z tego co widze po zapisach kto bedzie jutro to jesli stali czlonkowie nas nie zawioda to bedzie blisko pobicia rekordu takze mam nadzieje ze nikt nie zawiedzie i pokazemy jak sie robi spoty całej POLSCE :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dieta skonczy sie w czwartek chociaz Tomboy my potrzebujemy tylko sponsora ty pic nie musisz
-
B5 A4 radio Symphony
kris_lpgcars, ale to tylko ramka wystarczy ze dokupisz do swojego klimatronika taka ktora bedzie pasowała i po zabawie jak znajde gdzies foto to ci pokaze co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky tak jak zawsze czyli WSZYSCY beda :mrgreen: ja znam ale tu nie ma co znac tylko trzeba przyjechac jak zapraszał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak zawsze we wtorki od 19 do 22 tak srednio ale zapraszam jeszcze raz pietro nizej
-
B5 A4 radio Symphony
kris_lpgcars, sorry ale tak to piszesz ze nie ma ni ładu ni składu ja wiem ze jestes w Angli w tym lepszym kraju ale my zyjemy w Polsce ja jakos nie widze roznicy pomiedzy tymi dwoma klimatronikami co pokazales na zdjeciach :roll: niech ktos sie jeszcze wlaczy do tej dyskucji bo zaraz wpadne w szau :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1,9TDI kuni cos kolo 170 zwykla padaka :mrgreen:
-
[B5 2.5TDI] Moja S4 w wersji zimowej...:)
pikne jeszcze ladniej bedzie w sceneri zimowej odwazne kapciochy na snieg Tomboy kazdy by chcial miec S4 nawet nas prezes ma na swoim traktorze S4 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka pozniej dopiero to zaczelo jechac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale szewczyk to szewczyk a z tego co wiem to lakiernia juz nie podlega pod szewczyka to jest oddzielna firma dlatego nie ma zastepczego :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to teraz zapraszam na spota pokazac to cudo na zywo w kazdy wtorek o 19 na parkingu Media marktu na ostrobramskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi ty jeszcze zyjesz :?: twoje scierwo jeszcze jezdzi czy juz na zyletki poszlo :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja robilem sluzbowe to fakt tak bylo bo tam jakies chore kolejki ale w tydzien sie wyrobili takze nie wiem
-
B5 A4 radio Symphony
no własnie po co inny :?: jak wystarczy wywalic popielniczke troche przyciac klimatronik i go obnizyc troche rezania z tym jest ale niektorzy daja rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jarku pierwsze to raz dwa do dzialu newbie sie przywitac a pozniej damy wszelkie info na temat spotkania w Warszawie bo chyba o takie ci chodzi :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli z tego co podales to szewczyk
-
B5 A4 radio Symphony
ale zaraz bo nic nie rozumie jaki problem z klimatronikiem w tym co pokazales radiu nie ma klimatronika (bo chyba o to chodzi) to jest zwykle radio 2dinowe i zeby go zamontowac w twoim aucie trzeba klimatronik dać do dołu i ta zaślepke zmienic.
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
Przepraszam za OT Radku321 ale musze Szewczenko7, jak zalozysz 17 to jak nie zglebujesz auta to to nie bedzie robilo dobrego wygladu takze jak szalec to zakladaj 18 glebuj i LANSSSSSS :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jako ze naszemu stałemu klubowiczowi urodziło sie dziecko to trzeba podlać zeby zdrowe rosło i czkawki nie mialo no i jeszcze jedna impreza w czwartek jest ANDRZEJA i dostałem polecenie zaproszenia wszystkich na małe co nieco u naszego Najlepsiejszego kolegi z A4 WARSAW TEAM oj bedzie sie działo :mrgreen:
-
[B5] Oświetlenie wewn. nie działa po otwarciu drzwi
no własnie jest w zamku a zamek w drzwiach :razz:
-
Nowy fan audi
Kurcze ale jakis taki czarny ten twoj mały a wiem ze ty nie jestes, czy oby gdzies Murzyn sie nie platał po WAWIE rok temu :mrgreen: Podaj jeszcze Sebmis jakies cyferki bo na zdjeciu nie widac czy ten twoj chlop bedzie jezdzil A4 czy zmiesci sie do A3 :mrgreen:
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
to kupuj od Kunia teraz w promocji no tak my na nich nie bedziemy jezdzic tylko TY [ Dodano: 26-11-2006, 16:18 ] to zes teraz błysnal :razz: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3808
-
Nowy fan audi
Sebmis Stary gratulacje to na spocie we wtorek opilamy klubowicza oby tylko mu sie zabardzo nie odbijało po tym Niech duzy rosnie no i zdrowy :!:
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
a jakie byly za i przeciw bo te co teraz pokazales bardziej pasuja do A4 :razz:
-
Czy ma ktos Vaga w Warszawie??
Jakbys przyjezdzal na sopoty to bys wiedział czy ktos ma :razz: napisz do kolegi platinummm on czesto go nosi. Tylko ze to sporo bedzie cie kosztowało bo nie jestes pełnym klubowiczem :razz:. Pytanie tez mogles jakos bardziej sprecyzować bo na tym forum to pewnie z 50 osob ma vaga :razz: