Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Panowie z tego co widze po zapisach kto bedzie jutro to jesli stali czlonkowie nas nie zawioda to bedzie blisko pobicia rekordu takze mam nadzieje ze nikt nie zawiedzie i pokazemy jak sie robi spoty całej POLSCE :twisted:
  2. Dieta skonczy sie w czwartek chociaz Tomboy my potrzebujemy tylko sponsora ty pic nie musisz
  3. kris_lpgcars, ale to tylko ramka wystarczy ze dokupisz do swojego klimatronika taka ktora bedzie pasowała i po zabawie jak znajde gdzies foto to ci pokaze co i jak
  4. spanky tak jak zawsze czyli WSZYSCY beda :mrgreen: ja znam ale tu nie ma co znac tylko trzeba przyjechac jak zapraszał
  5. tak zawsze we wtorki od 19 do 22 tak srednio ale zapraszam jeszcze raz pietro nizej
  6. kris_lpgcars, sorry ale tak to piszesz ze nie ma ni ładu ni składu ja wiem ze jestes w Angli w tym lepszym kraju ale my zyjemy w Polsce ja jakos nie widze roznicy pomiedzy tymi dwoma klimatronikami co pokazales na zdjeciach :roll: niech ktos sie jeszcze wlaczy do tej dyskucji bo zaraz wpadne w szau :!:
  7. 1,9TDI kuni cos kolo 170 zwykla padaka :mrgreen:
  8. pikne jeszcze ladniej bedzie w sceneri zimowej odwazne kapciochy na snieg Tomboy kazdy by chcial miec S4 nawet nas prezes ma na swoim traktorze S4 :mrgreen:
  9. no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka pozniej dopiero to zaczelo jechac
  10. ale szewczyk to szewczyk a z tego co wiem to lakiernia juz nie podlega pod szewczyka to jest oddzielna firma dlatego nie ma zastepczego :roll:
  11. no to teraz zapraszam na spota pokazac to cudo na zywo w kazdy wtorek o 19 na parkingu Media marktu na ostrobramskiej
  12. Norbi ty jeszcze zyjesz :?: twoje scierwo jeszcze jezdzi czy juz na zyletki poszlo :?:
  13. no ja robilem sluzbowe to fakt tak bylo bo tam jakies chore kolejki ale w tydzien sie wyrobili takze nie wiem
  14. no własnie po co inny :?: jak wystarczy wywalic popielniczke troche przyciac klimatronik i go obnizyc troche rezania z tym jest ale niektorzy daja rade
  15. ale jarku pierwsze to raz dwa do dzialu newbie sie przywitac a pozniej damy wszelkie info na temat spotkania w Warszawie bo chyba o takie ci chodzi :?:
  16. jesli z tego co podales to szewczyk
  17. ale zaraz bo nic nie rozumie jaki problem z klimatronikiem w tym co pokazales radiu nie ma klimatronika (bo chyba o to chodzi) to jest zwykle radio 2dinowe i zeby go zamontowac w twoim aucie trzeba klimatronik dać do dołu i ta zaślepke zmienic.
  18. Przepraszam za OT Radku321 ale musze Szewczenko7, jak zalozysz 17 to jak nie zglebujesz auta to to nie bedzie robilo dobrego wygladu takze jak szalec to zakladaj 18 glebuj i LANSSSSSS :mrgreen:
  19. Panowie jako ze naszemu stałemu klubowiczowi urodziło sie dziecko to trzeba podlać zeby zdrowe rosło i czkawki nie mialo no i jeszcze jedna impreza w czwartek jest ANDRZEJA i dostałem polecenie zaproszenia wszystkich na małe co nieco u naszego Najlepsiejszego kolegi z A4 WARSAW TEAM oj bedzie sie działo :mrgreen:
  20. no własnie jest w zamku a zamek w drzwiach :razz:
  21. Lukas odpowiedział(a) na SebMis temat w Lifestyle i Hydepark
    Kurcze ale jakis taki czarny ten twoj mały a wiem ze ty nie jestes, czy oby gdzies Murzyn sie nie platał po WAWIE rok temu :mrgreen: Podaj jeszcze Sebmis jakies cyferki bo na zdjeciu nie widac czy ten twoj chlop bedzie jezdzil A4 czy zmiesci sie do A3 :mrgreen:
  22. to kupuj od Kunia teraz w promocji no tak my na nich nie bedziemy jezdzic tylko TY [ Dodano: 26-11-2006, 16:18 ] to zes teraz błysnal :razz: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3808
  23. Lukas odpowiedział(a) na SebMis temat w Lifestyle i Hydepark
    Sebmis Stary gratulacje to na spocie we wtorek opilamy klubowicza oby tylko mu sie zabardzo nie odbijało po tym Niech duzy rosnie no i zdrowy :!:
  24. a jakie byly za i przeciw bo te co teraz pokazales bardziej pasuja do A4 :razz:
  25. Jakbys przyjezdzal na sopoty to bys wiedział czy ktos ma :razz: napisz do kolegi platinummm on czesto go nosi. Tylko ze to sporo bedzie cie kosztowało bo nie jestes pełnym klubowiczem :razz:. Pytanie tez mogles jakos bardziej sprecyzować bo na tym forum to pewnie z 50 osob ma vaga :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.