Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. No bo zaraz bedzie lisc na nowy rok bedzie nowy aparat :razz: tylko kto dzisaij bedzie bo niebardzo to widze adamooo dal ciala i wogole :razz: to panowie dzisiaj STRZELAMY :twisted:
  2. no to jak w prawo i w lewo to oba przeguby :roll: ale jak masz pelny skret to bardziej jarmoli :?: wraz ze zmniejszaniem skretu powinno ciszej sie odzywac :roll:
  3. ja w SCANII sprowadzonej z Dani tez mialem telfon tylko wlasnie jak sie wylamalo karte sim to bylo po zawodach cala karte sie wkladalo bez wylamywania i wszystko ladnie dziala nie wiem jak w A4
  4. No co ja duzo moge powiedziec tylko tyle ze JADE :twisted:
  5. czyli w sumie ten karton to tylko oslania przed sola nasza chlodnice klimatyzacji chyba w tym roku ja zaloze
  6. wszystko na to wskazuje Spanky tylko co do niego ma wilgoć :roll: moze kolega nam nagra ten dzwiek to bedzie nam latwiej wymyslec cos :mrgreen:
  7. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Pierwsze kolego siwekk1, to zapraszam do regulaminu bo widze ze kolega odemnie a taki zly start co do tego przycisku to tak ten od wew cyrkulacji taki z zawinieta strzaleczka
  8. No własnie ja nie wiem co sie dzieje rozumiem Zółwik tego to zobaczymy na wiosne ale reszta kto bedzie jutro na kulkach bo jak tam pojedziemy w 5 to bedzie smiech na sali
  9. Fajna gratuluje szkoda ze nie sedan :mrgreen: ale wazne ze TDI
  10. tak tam wlasnie znajduje sie filtr i spokojnie sam to zrobisz sciagasz podszybie zmieniasz i po sprawie
  11. sadzisz ze cos przymarza po dluzszym postoju :?:
  12. no to jak sa to 3 sygnaly to polecam zaprzyjaznic sie z pania szukaczka bo temat jest troche nizej pod twoim :!:
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. Po pierwsze to zapraszam do regulaminu od tego sie powinno zaczynac uzytkowanie forum a jaki to jest sygnal pewnie 3 razy pikniecie :roll:
  15. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    jak dales to cierpliwie czekaj na aktualizacje to dostaniesz i swoja assistance
  16. panowie raz dwa mi ogladac polsat i uczyc sie strzelac przyda sie we wtorek :twisted:
  17. a widzisz to bylo tak odrazu gadać teraz to wszystko jasne a juz myslalem ze mam jakies inne auto :mrgreen:
  18. chyba u ciebie nie pada :razz: we wtorek to juz ciemno bedzie
  19. strzelanie do wszystkiego co sie rusza takze zapraszam
  20. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    gosć w maluszku to chyba ma mokro z tej radosci http://www.wrzuta.pl/film/suKDKEL5G6/szalony_tir
  21. ale nikt nie twierdzi ze to juz musimy wplacic calosc na 5 miesiecy wczesniej
  22. ale ja aqu zmienialem w sierpniu a piszczal dzisiaj poprostu jest nienaladowany
  23. Pikna tylko zawias pasowało by do ziemi troszke
  24. z jego tytulu wyglada ze tak "A4 powered by VTG :)"
  25. A dziwisz się .Jak jeździsz z zimym łokciem to opadają ale to prawe drzwi a takiego lansu to az nie uprawiam :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.