Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. konkrety to 650$ plus wysylka :razz: te a moze jeszcze na jednej ze szprych wygrawerujemy A4-KLUB :mrgreen:
  2. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ten to nie bo tam sa ludziska nie wiedzacy czym beda jeszcze jezdzic
  3. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    jak zamkniemy klubowe to lipa najlepiej techniczny :mrgreen:
  4. no widze ze jak to wypali to beda nawet klubowe felgi
  5. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    no mysle ze wplaci 10% no a reszty i tak nie zmusisz takie zycie a tu sa normalni obywatele
  6. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    juz dawno powinnismy zrobic zrzute i jakos to normalnie zalatwic nie bylo by problemu tygodniowego jestem za wplatami :!:
  7. Tomboy dzwoniles tam gdzie miales zadzwonic :?: i nas ustawic
  8. opcja szukaj nie boli http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1704
  9. O Norbi pojawilbys sie na spocie bo juz zapomnialem jak wygladasz :mrgreen:
  10. Tomboy widze ze auto jeszcze nie ma ale w podpisie jest :razz: co do felg to przeciez to sa 18" a ty masz slaby kregoslup ps. a wiesz od czego jak nie to popatrz na tego goscia w twoim podpisie mnie tez by bolal jakbym tak caly dzien machal
  11. stronka adamooo dziala www.auto-pokrowce.prv.pl
  12. no ale mam nadzieje ze nie "NA"
  13. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. A tak dla przypomnienia to jak forum nie dziala to nie oznacza ze nie ma spotow :razz: wczoraj obecni to : tomboy ono platinummm sebmis poziek adamooo no i ja :mrgreen: a żółw ma z liscia bo budzi z rana smsami o spocie a nie przyjezdza :!:
  15. No nareszcie bo juz myslalem ze wpadne w skrajny alkoholizm z braku zajecia Elo wszystkim
  16. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jak tylko dojdzie do mnie paka wyslana chyba w srode z 4 czarnymi L
  17. Lukas odpowiedział(a) na adamq temat w Audi A4 B5
    Kurcze a my na ostatnim spocie sie zastanawialismy u Kolegi Stecika w B6 co to za uchwyt bo jakby mu cos wyjeli
  18. jakbym nie wiedzial ze moja fura stoi na parkingu to powiedzial bym ze to LZA czyli moj no ale chyba nikt z naszych tylko szkoda A4
  19. no to niewiadomo czy wtorkowy dojdzie do skutku bo wiesz ja jak sie przykleje do sciany to moze jeszcze mnie nikt nie ustrzeli ale reszta oprocz grubasa to moze byc niewesolo a z martwymi spota nie bedzie
  20. widze ze nie tylko uzywa sie [ you ] w podpisach ale i w postach :razz: no ale zaczne poza A4 to moje hobby jest tez zwiazane z autami tylko ze troszke wiekszymi a dokladna nazwe nosi SCANIA :mrgreen: ktora mam okzaje od czasu do czasu pojezdzic po europie :twisted:
  21. Norbi jakby nie miala to by nie dal zaliczki mysle Norbi a ty na kulki jutro sie nie piszesz z nami kazde rece sie przydadza bo nas wykoncza
  22. O tomboy a jednak zyjesz juz mialem slac list gonczy bo nie bylo cie z dobe :mrgreen:
  23. Lukas odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    jak ogladam te zdjecia to przypomina mi sie jak w "45" bylem wozony taka rakieta tego sie nie da zapomniec :roll: no nie spanky
  24. gruby mial byc w bostonie ale chyba wkoncu kolo NY go zrzucili bo na tyle mu biletu starczylo
  25. no i jak Poziek wsio gra i jezdzi Ktos moze wie czy nie spadl jakis samolot wczoraj bo gruby nie daje sladow zycia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.