Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Oniak ma orginaly ja tez posiadam samorobki takze Sebek damy rade
  2. Zostajemy na WOLI nic innego nie szukamy na LATO Promka
  3. MSC79 a to ty moze parkujesz w weekendy przed WSCIL na Jagiellońskiej ?
  4. Ja mysle Hugo ze można mowic nawet o 40 osobach zawsze to klubowicz plus osoba towarzyszaca.
  5. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No ale jak ladnie wyprzedzil Kubica 2 auta na raz na 10 okrazeniu
  6. Jak dobrze ze ja juz takie felgi mam i nie musialem za nie placic fakt moze jest ciezka farba czy zlazi jak sie ja uderzy kluczem do kol to tak ale i tak felga jest bo ciezko spotykana
  7. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No jesli juz to tylko Raben jedyna firma ktora ma normalne ceny ale za 400zł z tymi wymiarami mozesz nie dac rady obstawiam ze cos kolo 800zl beda chcieli zalezy jeszcze jaka odleglosc
  8. Ja zakladam jak tylko zakupie 16 srub do alusów bo w starych felgach mam stożki a w zimowkach sferyczne łby
  9. A o to winowajca tego zamieszania
  10. No ja tez takie zdjecie wklejalem tylko my mielismy latwiej bo to byl cienias a nie opel Spetsnaz zapraszamy na spota
  11. nawet pisalem wczesniej ze przy komisie takze ciezko bylo nas nie znalesc Hornet czwartek jest dobrym dniem
  12. Hornecik nie ma problemu powiesz tylko kiedy i gdzie a spot taka jak zawsze tylko troche malo aut
  13. Malik specjalnie dla Ciebie Pamietajcie ze dzisiaj FORT WOLA
  14. dziekowac za zwrocenie uwagi zmienilem wszedzie tylko nie w podpisie Wieczorem tajne przez poufne pozniej kazdy by mial takie ladne
  15. ale ja pisalem o smyczach
  16. Do ekipy "panna w avatarku" zmieniamy pozycje bo mi sie juz znudzily
  17. Ja wczoraj mijalem sie na miescie z A5 tez jest malina te lampeczki
  18. Dziewczynki patrzac na dzisiejsze temp. to zima juz blizej niz dalej
  19. Wtedy pamietnego dnia na Borniszach bylo strasznie Adas pelne gacie po wjezdzie oniaka boczkiem. No i te subaraki i mietki piknie bokiem na raz zawijali a my za nimi
  20. Bo wy Uzytkownicy zwyklego napedu pospolitego (to juz moj traktor ma 4x4) nie wiecie co to jest dobra zabawa na sliskim A Bronisze sa pikne do slizgania :th:
  21. No jak co ty gadasz Malik my uzytkownicy najlepsiejszego napedu chcemy juz sniegu
  22. No ja zimowki szykuje na koniec pazdziernika To kiedy ten snieg
  23. Samochody z instalacja gazowa maja to do siebie ze posiadaja tysiac dodatowych trytytek (opasek) na trojnikach ja u siebie jak kupilem auto to z 5 musialem dokrecic bo kapal plyn latwo sprawdzic po czerwonym zabarwieniu. Takze moze u Ciebie tez gdzies sie poluzowalo i scieka ten plyn a jak czesto musisz dolewac ?
  24. Zaraz obok komisu na samym dole tylko zebyscie nie pomylili spotow bo tam jeszcze mazda bedzie
  25. Spota robimy w FW na poczatek, nastepnym razem moze jakies karty ale to w CB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.