Treść opublikowana przez Lukas
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
Dokladnie A3 takze ta ktoś pożycza
-
Przyznać się kto ma A4 gwiazdę w M jak miłość
Kurcze Bratpit sprzedalem tych smyczy w świat 300szt. takze moze byc ciezko znalesc gwiazdeczke
-
Jakie fele do mojej A4??
Te od RSa to tylko rozmiar 19" mniejsze to
-
[B5 AFN] Brak możliwości wrzucenia jakiegokolwiek biegu
a co tu zglebiac w sytuacji awaryjnej np. urwana linka od sprzegla wystarczy dobrze operowac gazem i biegi mozna zmieniac bez sprzegla powtarzam sytuacja awaryjna (ostanio mialem tak w fordzie dalo rade zjechac do domu :th: )
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
ale teraz nocujemy w Gołebiewskim tak ? Basen byłby za friko
-
Jakie fele do mojej A4??
Jesli z tego cos mialbym wybrac to numer 1 chcialem takie na zime
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hello Dawaj jutro na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widocznie dostal tajny przekaz i woli nie ryzykowac To co jutro jeszcze moze w Promce ale jak tak dalej pojdzie temp w dol to widzimy sie na bemowie
-
[TDI] PB zamiast ON
znam goscia ktory cale zycie jezdzil na tirach czyli nie raz tankowal ON do auta a ostatnio zalal do osobowki PB zamiast ON. Dobrze ze to nie bylo w ciezarowce 1200litrow sciagnac z baku i wylac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko ciekawe co na to jej Łukasz jak Poziek bedzie chcial jeszcze zalozyc Prezent na Aneczke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas nie jest z zadnego ukladu ale za krowke albo dwie to kto wie A ty Poziu bys wrocil do nas ilez mozna sie szlajać :bicz3:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Mironek ja juz tak mam to sie zawsze sciaga a czepiam sie bo na bokach jest Sline a przod a juz wiem przod nie jest Sline to nie ma znaczka
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
no raczej nie 100% a gdzie zderzaki ? i dlaczego atrapa nie ma znaczka s-line ? Generalnie to "pazdzioch" ale jak zmienisz jeszcze zderzaki to bedzie lux malina GRATULUJE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi masz juz przeciez obiecane jak postawisz flaszke to moge dac ci to na pismie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co ona tam reklamuje niech to ktos nagra i nam pokaze [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 17:45 _________________________________________________aaa melex połączony ze smartem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Nie ma to jak słynne miasto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma http://picasaweb.google.pl/malinowy/GrillHybryda/photo#5115010788469672642
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli sa jacys chetni mozemy ustawic sie na kresce na bemowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to co jednak dowiedzial sie ze zostanie dziadkiem gratuluje Wiciu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik narazie nie mam foto bo auto trzeba umyc bo sie strasznie te czyste grille wyrozniaja Co do probowania miejscowek to jestem na NIE juz tak raz bylo ze czesc ludzi stala na Torwarku a czesc w FW No ale z tym bemowem mozemy probowac bo przejechalbym sie tym malym samochodzikiem znowu (dawno nie robilem kreski z oniakiem )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr chyba sam zostaniesz na tej pradze bo ja tez zmieniam lokalizacje takze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co jest FW cieply parking i duzo miejsca Bemowo moze byc Norbi tez nie mialby daleko Grille wyrezalem Malik jest KOX :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tam to jakos jest za ciasno strasznie wieje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O to chodzi ze nie zawsze wszystkim sie dogodzi. Najlepsze jest centrum ale tam nie ma nic co by nam odpowiadalo powierzchniowo i cieplnie.