Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W hameryce to fajnie maja tam to duzo tych silnikow jezdzi a u nas po takim czyms toz to bylaby S4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to chyba juz bym musial gazik wywalic kurna 15 klockow i tylko 100 kucy ale w Polsce to ktos to zrobi ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli jeszcze nie bylo banana na twarzy u Adasia ? jedynie baki czuje ze ja musze sie zaczac rozgladac za kompresorem tylko po co
-
RS4 auto za 80k EURO
no jak po co byle kto wsiada na tylna kanape i smiech na sali az wstyd wtedy przyznac sie ile kosztowalo to "cacko"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a czyli jeszcze dostaje od Ciebie a Poz wstawil tego swojego pazdziocha czy oddal go tam na zyletki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac Silnik taki sam jak moj tylko mlodsze troche
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Murzyn wogole to jedzie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet nie zawracaj nam gitary takimi malymi pazdziochami my to pow 200 kucy tylko Stary no innego wyjscia nie ma jak czujnik widocznie ma zla rezystancje i zle zapina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak uwazacie ze sie myle ? za kare bede JA polewal w sobote
-
Fura gasnie po sekundzie (ale kontrolka od immo w ogole sie nie swieci)
No stary to masz szczescie ze nie pojechali idz dac na msze wydaje mi sie ze tylko jedne drzwi sa master no chyba ze masz 2xmaster u mnie bylo tylko z kierowcy
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
No mnie tez sie podobuje tym bardziej ze juz widzialem na live tylko nie bylo tych fajnych list na drzwiach chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No prosze ile deklaracji sie sypie od Nowych osob ale przejscie od slow do czynow dopiero we wtorek o 19 takze zapraszam Oniak ale masz duuuze koła pelen kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak ono oddasz kluczyki A i po sprawie jakos wroci a ty do bagaznika grzecznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie to ja mam jeszcze 2 miejsca jak cos tylko pamietac ze ja bede wracal raczej do domu bo na 8 rano musze byc w szkole oczywiscie moge jechac bezposrednio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółwiczku jak cos to sie nia zaopiekuje ale wiesz tak jak siostra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit jakie masz ladne foto nawet z tym paskiem na oczach ci do twarzy a ta pani to miala kiece chociaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ale wiesz ja mam butle z gazem w bagazniku to ciezko ja bedzie tam zmiescic (wedlug twojego opisu)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie tak i wygladaly jeszcze jak ta pogieta co oniak zdjecia wklejal, byly 18 ale dalo sie tylko wyprostowac na 17,5 "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio mowil ze wygladaja jak 17" ale to sa 18 " Wit jak cos ja bede jechal samochodem to cie zabiore
-
Jaki rozmiar opon do mojego autka i jakie spalanie???
smialo mozesz zakladac tak jak spedyt pisze na tył nawet 255
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuu to strasznie zle dlugo sie nie najezdziles Wit a jakie sa nagrody w tym konkursie ale w sumie to ja i tak wiem kto wygra nasz Adas on ma najwieksze doswiadczenie w tych sprawach
-
RS4 auto za 80k EURO
w USA takiej wersji exclusive nie znajdziesz takie rzeczy to tylko w Polsce
-
Spoty Olsztyńskie
ale do nas tez nie przyjechales wczoraj oj Elb
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie mi wychodzi w jego grafiku bicie kotletow ale moze sie myle zapomnialem sie go spytac dzisiaj
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
No jaki avancik sie trafil i to w moich rodzinnych stronach sie bedzie krecil