Treść opublikowana przez bongod
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
O Mother piszesz ? . Niezła impreza była pod koniec z drobnymi przekąskami hahahaha Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż anteny na relingu za i przeciw .
Dach odpada ze względu na boxa . Dla mnie najważniejszy jest odbiór ,nadawanie mniej więcej chyba się zdecyduje . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Sterownik zmieniłem chyba z 2 lata temu dopiero teraz pompa . Odpowietrzanie podciśnieniem i jakoś po godzinie było już ok . Faktycznie jak jak ludzie pisanie ABS nie jest już tak bardzo czuły . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Założyłem w końcu pompę ABS quattro hahaha zobaczę czy działa jak śnieg będzie Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
W cloverfield paradox wyjaśniona jest 1 część czyli projekt monster i w sumie po części 2 . Sam film do obejrzenia takie 6.5/10 . W październiku podobno część 4 . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż anteny na relingu za i przeciw .
Witam . Mam dylemat odnośnie anteny przymocowanej do relingu . Ogariał ktoś temat ? Jest masa na relingu w naszych autkach? Poczytałem trochę na różnych forach i jest to temat sporny . Dobrej pory jeździłem z magnesem i to dużym i niestety źle się dzieje pod nim :/. Naklejka pozostawiła straszne zniszczenia po kilku latach a bez naklejki wiadomo co się dzieje z lakierem . Do tego dochodzi problem z boxem dachowym . Szczerze mówiąc najchętniej to bym wywiercił w tylnej części relingu dwa otwory następnie je nagwintował i przykręcił dorobiony kątowniczek pod główkę od anteny . Jak jest masa na relingu to powinno hulać . Tylko z czego jest zrobiony reling noi czy jest umasowiony . Tak więc chce zamontować na relingu i proszę o pomocne porady [emoji6]. Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jest cloverfield 3 na cda [emoji6] zaraz lookam . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na cinemax gliniarz z Beverly hills [emoji6] I po raz enty mój 1 film na własnym video czyli polowanie na czerwony październik na TVN7 . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Panowie macie coś sprawdzonego do podgłiśnienia tylko jednej , wybranej aplikacji ? Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Żyjemy . Wszyscy na bani cały czas i za kółko nie wsiadają . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Siema . Nie ma ktoś na handello zderzaka sline ze spryskami w kolorze lz9w ? Kurde nie mogę nigdzie znaleźć już sporo czasu . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Elegancko Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Obejrzałem Mother matko boska co tu się wydarzyło . Mózg mi się zlasował . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Zaliczka wpłacona . Czekam na żółtaczkę . Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawno zapisany Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Hahahahah Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
No wszędzie muszą nos wetknąć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Ano niestety :/. My nie wykluczamy adopcji jeszcze. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Hahaha na dwa auta akurat z drugim dzieckiem łatwiej finansowo i w sumie pod każdym względem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
No przy 2 na wyjazd musi box być. Dobre to dla mnie bo na codzień sam jeżdżę i nie potrzebuje większego samochodu a na 2 niestety nie stać . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Tacierzyństwo
Wątpliwa sprawa Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak chcesz skrzynie z dyfrem puścić to pw Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No właśnie nie koniecznie bo coś mnie słuchy doszły że 2000 obr chyba Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Daj kolego znać jakie obroty masz na 6b przy 140. Mam teraz z bexa zestaw i masakra 3700 jednak przy dużo . Rozumiem że pod 1.8t p&p Ci podeszła skrzynia, półośki i dyfer? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
Uczestnik zlotu : Bongod Osoba towarzyszącą: Ponton Dodatkowa osoba towarzyszącą : Misiek