Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. 1lbsft = 1.36 Nm .... czyli wychodzi 155 KM i 331 Nm .... dosyc mocny program ale osiaglany ... P.S moze to nie tylko samym softem ...
  2. masz na mysli grzybek .... :?:
  3. nie martw sie ...
  4. ja nie widze powodu do zamartwien ... wrecz przeciwnie .... :twisted: P.S masz starego kondona 1Z i jak nie gwizdze to znaczy ze jest OK ... inaczej jest z turbinami VTG (o zmiennej geometrii łopatek) tam turbinka jest slyszalna juz od niskich obrotów .... i jak basket powiedzial dziwek jest cudowny .... :twisted: takze podsumowujac znajdz sobie innym problem .... :twisted:
  5. byly dwa silniki 1.9 TDI PD 115 koni AJM 115 koni 285 Nm (5-cio biegowy) ATJ 115 koni 310 Nm (6-cio biegowy) co do modyfikacji to bezpiecznie 145 koni i jakies 340 Nm co do quattro to nie wiem czy były takie wersje .... co do ceny to zapytaj Masters'a,Tory,Ctv .....
  6. zamiast kupowac podjedz do jakiegos warsztatu moze beda mieli na wymiane to sprawdzisz i zobaczysz czy faktyczne to lmm .... albo najpierw odepnij przeplywke i zobacz jak sie zachowuje autko z odpietym lmm .... P.S radze podjechac do dobrego warsztatu TDI i zrobic pelna diagnoze autka ... niech ktos je obejrzy fachowym okiem ..... ;-) .... moze to cos innego, mechanikiem nie jestem ... :twisted: P.S zrob jeszcze logi z bloku 008 (pod obciazeniem) ....
  7. dobre teksty nie sa złe ..... P.S czytam nie tylko Diagtronika .... [ Dodano: 2006-10-12, 20:17 ] 011 wyglada OK ... natomiast 010 ... cisnienie doładowanie OK (podcisnienie w kolektorze ssacym) natomiast odczyty lmm (przepływomierz) wskazyja na to ze przydałoby sie go wymienic ... wymagane wartości to min 850mg/skok .... a u ciebie 90% odczytów jest ponizej 750 ... stad tez spadek mocy na wyzszych obrotach ..... to tyle co moge powiedziec .... napewno ktos jeszcze doda cos od siebie ....
  8. odpowiem Ci tak .... ζηψσ♣ δδΣΦ δσ»♣δΔ ... rozumiesz cos z tego :?: ...... ja tez nie ... ale wlasnie tak wyglada to co przedstawiles ... przenies te dane do pliku excelowskiego i bedziemy rozmawiac ... oczy mam tylko jedne .... P.S powinno to wygladac o tak :arrow: http://img168.imageshack.us/my.php?image=003obciazonypq3.jpg
  9. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Po jakiego grzyba zakladasz nowy temat :?: juz zadałes to pytanie :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2936&highlight=kody :!: :!: P.S nastepnym razem bede kasował bez ostrzezenia :!: ZAMYKAM :!:
  10. ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ...... e czemu tajemnica,wszystko powiedziane niby wszstko ale tak hasłami ... osobiscie ciekaw jestem jakie turbo,jak zamontowane,jaki IC,jak rozwiazales układ dolotowy,jaki wydech i co najwazniejsze jaka jest teraz moc .... nie mowie o elaboracie ale o krotkim opisie przeprowadzonych modyfikacji .... P.S wiem jak wyglada zderzak od S4 ..... :twisted:
  11. "prawie" jak profesjonalny przelotowy uklad wydechowy ..... :twisted:
  12. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    prawdopodobnie którys z wezyków przelewowoych na wtryskiwaczu popuszcza i ropa rozlewa sie po calym silniku .... (a nie tak jak napisales ze wtryskiwacz jest nieszczelny) co do pompy wtryskowej to ile pamietam jest tam uszczelka które moze juz popuszczac ... podjedz do jakiegos pompiarza powinien zajac sie tamatem w rozsadnych pieniadzach .... co do podejrzenia pocenia sie silniczka ... wyczysc zabrudzone miejsca .. pojezdzij troche i zobacz czy w dalszym ciagu wycieka olej ... co do wtrysków od AFN'a to jest to prawie plug & play ;-) ... trzeba tylko przelutowac wtyczke i kupic KONIECZNI cztery nowe podkladki pod wtryski (koszt w ASO to kilkanascie złotych) cena wtrysków od AFN'a to jakies 700-800 zł (komplet,nówki sztuki) P.S zamiast rozpaczac i sluchac kolegów o kosmicznych kosztach podjedz do mechanika i zajmij sie tematem .. z tego co opisujesz sa to normalne przypadosci 11 -l etniego starego kondona jakim jest 1Z .... :twisted:
  13. niedowiarek .... :twisted:
  14. 1000 stopni Celsjusza .....
  15. male OT ... czy to zdjecie w podpisie to twoje autko .... :?:
  16. tez mi chlupocze ..... :twisted:
  17. w opisie masz rocznik 1995 i 110 kucy .. co to za silnik bo w tym roku nie robili 110-konnych TDI .... :roll:
  18. bezpiecznie samym softem to ponad 110 kucy i 250 niutków .....
  19. auto nie jedzie .... :twisted: (czyt.nie ma mocy) ... P.S wyłącz Caps'a .... P.S 2 popraw temat tak zeby bylo wiadomo o co chodzi, bo zostanie skasowany ....... :!:
  20. to napisz cos wiecej ... co sie wysrało, jakie miales problemy ..... :?:
  21. u mnie jest zaznaczone ..... po 85 tys km i po 162 tys km .... :twisted: dla ułatwienia : Wymiana paska rozrządu = "Zahnriemenwechsel" Pasek rozrządu został wymieniony = "Der Zahnriemen wurde gewechselt"
  22. spanky odpowiedział(a) na ml0dy temat w Układ Jezdny
    ciezko cos poradzic ..... :roll:
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    z przodu tarcze i klocki ATE .... :twisted: z tyłu nie wiem ... jeszcze nie zmieniałem ale podejrzewam ze jeszcze jest fabryczny zestaw Lukasa ... przynajmniej tarcze ..... :twisted:
  24. no własnie ... kolejna opinia od osoby siedzacej gleboko w temacie TDI ze 2.5 TDI V6 to kibel .... i nie moge tego jakos zrozumiec .... sporo uzytkownikow (jak nie wiekszosc) chwali sobie te silniki ,natomiast grono mechanikow (mowie tu o znawcach tematu TDI) uwaza ze te silniki nie sa udana konstrukcja .... skad ta rozbieznosc .... :?:
  25. ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.