Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jak nie duzo dolales to nie powiinno sie nic stac ... ale jezeli dolewka byla znaczna to radze przeplukac uklad i wlac to co byc powinno ....... :twisted:
  2. I jak ??Zadziwiłem Was?? :mrgreen: a nie widac .... :shock: ..... :twisted:
  3. spanky odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer Widzisz ... jadac wieczorkiem przez las lub powoli w trasie wole miec otwarty dach niz sie dusic nawet z klimą dokladnie tak .... B4 TDI to mialo ... to byly czasy ..... jednak szyber daje duzo frajdy ..........
  4. wszelkie informacje sa tutaj :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=465&highlight=przeciwpy%B3kowy wrazie dalszych pytan zwiazanych z filtrem przeciwpyłkowym prosze kontynuowac wskazany wyzej temat.... Zamykam....
  5. jest ciszej bo juz masz PD-ka ... a to juz inna kultura pracy .....
  6. mozna ... i czym predzej jedz napelnic klime .... bo upaly sie skoncza ... :twisted:
  7. spanky odpowiedział(a) na pemo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne TDI .... i w Avancie .... :twisted: P.S a ten przebieg to ori :?:
  8. ale napewno nie ciszej niz w benzynie ... ;-)
  9. ja mam TDI ... i w porównaniu do poprzedniego auta B4 TDI ... to teraz mam cichutko ..... :twisted: ... ale napewno nie tak cicho jak w benzynie ..... P.S bardzo lubie dzwiek swojego TDI .... :razz:
  10. panowie .. ale tu nikt nie napisal zeby odrazu robic cala strone .... tylko zeby szybko zajac sie tematem (czyt.wysrany wahacz) zanim cala strona sie wysra .... :twisted:
  11. Basket ... kto ma tyle cierpliwosci zeby czekac z kupnem Audiczki ... :twisted: P.S ale jezeli doplyw gotówki jest przewidziany w niedlugim czasie to lepiej zaczekac i kupic B6 PD .... ;-)
  12. a ile sekund ... :?: :twisted:
  13. spanky odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    To w takim razie czemu np u mnie zamykanie z kluczyka dziala a otwieranie nie ?? :roll: Moze problem z instalacją ? ale jaki ... dziala w jedna nie dziala w druga ... :?: troszke dziwne ... moze takie wersje tez byly .... :?: ;-)
  14. spanky odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    tez mam taki bajer ..... :twisted:
  15. czarne sa dobre ale na zime ..... :twisted:
  16. nie chodzi mi czy dobra w sensie jakosciowym tylko czy tego typu tasma sie do tego nadaje ... niby w opisie jest napisane ale nigdy nie mialem z tym stycznosci i jestem zielony w temacie .....
  17. ale one sa odporne na warunki atmosferyczne (zimno,cieplo,woda,snieg) :?: jaka jest dobra firma produkujaca takie tasmy ? takia bedzie dobra ? http://www.allegro.pl/item114281288_tasma_dwustronna_samochodowa_1_5m_19mm_f_vat_.html
  18. powiedzcie mi na co najlepiej przykleic znaczki (oznaczenia) do samochodu (tylna klapa) :?:
  19. wiedzac jakie juz sa silniki wybieraj pomiedzy 110 konnym a 115 konnym (kwestia kasy i rocznika) ..... 90 konne sa troszke za słabe ..... ;-)
  20. w B5 nie bylo 130 PD AWX :!: a 115 kucy to AJM (tez PD) i byl w B5 od 1999 roku ... legenda : PD - silnik na pompowtryskach .
  21. Za taką kase to będzie rocznik 2001 raczej z dużym przebiegiem inaczej rzecz ujmujac : zmeczone auto ... :twisted:
  22. z taka sumka zapomnij o 130 PD (AWX) .... :!: szukaj wypasionego 115 konnego albo doluz z 2000 "ojro" i kupuj 130-tke ....
  23. tak jak Basket napisal ... nic dodac nic ujac ....
  24. generalnie zaiwecha A4 ma to do tego ze jak jeden wahacz sie wysral to zaraz poleci reszta ... wiec proponuje sie szybko zajac tematem ....
  25. spanky odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B5
    pomylilo mi sie zimne z cieplym ..... :twisted: P.S niedoczytalem ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.