Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. jezeli ktos z Was ma ori zmieniarke CD w swoim A4 B5 Avant to prosze o wstawienie/przesłanie fotki jak to jest zamontowane . dzieki. [ Dodano: 2006-06-11, 21:28 ] nikt nie ma oryginalnej zmieniarki ........... :?:
  2. kolorek plynu to albo zielony albo pomaranczowo/czerwony ...... osobiscie mam ten drugi ,taki został wlany w serwisie Audi u helmutów.....
  3. spanky odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładny sedanik
  4. takich magnetyzerow potrzeba z 15 sztuk zeby byl jakis efekt przyrostu mocy ..... ;-) takze jak juz na nie uzbierasz to zamiast je kupic jedz i wgraj sobie jakis nowy sofcik, radosc gwarantowana ..... :twisted:
  5. spanky odpowiedział(a) na Ataman70 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    sliczna :!: P.S szkoda ze nie TDI :twisted:
  6. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    pora uwierzyc w możliwosci TDI .... :twisted:
  7. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    z drugiej strony jest tak samo .... ;-)
  8. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łep momentno i moc. :mrgreen: u mnie przy 3800 obr mam 180km/h :mrgreen: nie masz sie czym chwalic ...... :twisted:
  9. poprostu nie masz sub'a.......... nie można miec wszystkiego :twisted:
  10. spanky odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    odciecie w TDI jest gdzies w granicach 4900 rpm .... prawdopodobnie problem jak koledzy napisali wyzej ..... Vag prawde Ci powie .... :twisted: P.S powycej 4000 rpm i tak sie juz w 1.9 nic nie dzieje ... ;-)
  11. stojąc tyłem do bagażnika... :twisted: widać w B7 cos zamieszali.... ;-)
  12. tak ..... jak otworzysz schowek to na dole
  13. ja mam u siebie fabryczne nagłośnienie Bose i subwoofer jest po lewej stronie i z tego co wiem to tylko z lewej strony byly wkladane skrzynki .... :twisted:
  14. panownie ...... kazdy wymienia tak czesto ja uwaza ja wymieniam co 10 000 km i przy tym zostane :twisted: P.S 1. znam ludzi którzy w swoich TDI-kach wymieniaja co 5 000 km :!: P.S 2. producent podaje co 15 000 - 20 000 km.... co jest słuszne ale nie w przypadku aut które maja grubo ponad 200 tys km przebiegu a czasami wiecej (w takich silnikach i m czesciej tym lepiej) .
  15. spanky odpowiedział(a) na insula temat w Elektryka i Oświetlenie
    A wypuszczaja wogole z fabryki z gasnica?? tak ... np A3 ma w siedzeniu kierowcy, w A4 chyba tez ... ale bylo to chyba wyposazenie dodotkowe
  16. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    :shock: :???:
  17. nic dodac nic ując : -> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=2011&highlight=motorlife
  18. ale ja mowie o tej zupie ktora niby ma smarowac ...... :twisted:
  19. :shock: nie polecam tak częstej wymiany .... :twisted:
  20. i jeszcze zeby cie bardziej nie dolowac to Spanky ma diesla a ty benzyne to powinienes miec bardziej czysto :razz: :twisted: a wracajac do tematu to na twoim miejscu zmienil bym olej ... bo to cos w srodku to chyba swoja siwetnosc ma juz dawno za soba .... :twisted: i po 2000 km ... znowu zmienil ... takie delikatne plukanko ... ;-)
  21. spanky odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    Taki olej to chyba polsyntetyk. Syntetyk to 5W??? Chyba, ze sie myle to mnie poprawcie. to są pełne syntetyki .... -> http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004977&contentId=7009906 -> http://www.olejesilnikowe.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=50&category_id=4&option=com_phpshop&Itemid=31 jak widac z opisu do mocno obciążonych silników
  22. silnik V6 TDI 150 kucy czyli chyba taki jaki ty masz ma max moment równy 310 Nm przy 2200 rpm ..... a zakres jazdy od 1500 - 3500 rpm powinien sprawiac jak najwiecej przyjemnosci .... :twisted:
  23. ja u siebie jak zdjąłem pokrywe od rozrządu (po zlaniu oleju) to mogłem sobie śniadanie rozłozyc ... tak było czysto ..... :twisted: P.S nie chciałbym Cie dołowac ale w porównaniu z moim to masz gnój

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.