Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. ...jak Ty to robisz ,że masz zawsze czyste auto??
  2. mam nadzieję , że więcej ,nie będę musiał tracić czasu , na usuwaniu tematu o tej zdechlinie :gwizdanie: :kox:
  3. silnik?? co mu było , nie wytrzymał upalania?? , o co dokładnie chodzi z tym napinaczem ,słyszałem ,że trzeba go wymienic na jakiś inny bardzo drogi - tak??
  4. ...a niech ma chopaczyna udane święta , najwyżej po nowym roku sie go zdegraduje
  5. no klasa Solar , witamy w battalionie
  6. jakie koło na wiosnę , jakiś remap by się zdał :naughty: i jakieś eskowe kubełki :naughty:
  7. ta 1 mega :kox:
  8. olej w trasie potrafi skoczyć do 100*C , zależy jak dynamiczna jazda, w czasie postoju stoi na 80*C ,
  9. te zdjecia to ze 2 lata maja pamietam je z innych for http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23270409
  10. ...enjoy http://www.audizine.com/forum/showthread.php/399953-**-Chops-B7-Pic-Post-**
  11. no fajnie , jeden minus - nie avant , czekam na mody bo wiem , że będzie grubbo
  12. dlatego kupuje się avanty , trzeba myśleć rozwojowo , bo nigdy nic nie wiadomo hyhy
  13. ...ja pitole nowy dywan :polew: :polew:
  14. wrzućcie jakieś foty z upalania a nie pitolicie bez sensu
  15. dude...więcej zdjęć i uporządkuj opis auta w 1 poście , ładny kolor
  16. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...to cześć
  17. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...ale macie tu nudno :thumbdown: :tongue4:
  18. Cris tam z seryjnego ajm to mało co zostało
  19. tak ma , kolejne -200zł na koncie
  20. no po zastosowaniu przepływki awx musisz zastosować filtr i obudowę z paska , ale raczej nic to nie daje
  21. zależy od tunera , goodhope brał 400-500zł
  22. 7k tys to moje wyliczenia , ja nie wiem ile Kowi wydał -turbo 1500-2000 -pompki hybrydy 1500 -kolektor awx + opaski , łączniki itd 200 -chłodniczka oleju 300 -fmic 1500 -dp z kwasiaka 300 -przelot na seryjnym 150 -zaslepienie egr 30 -map sensor awx 2bar 100 -strojenie 1000 -nie licze poprawy napinacza rozrządu ...nie liczę swapu hamulców i wzmocnionego sprzęgła wrazie W - to jest dla mnie max setup dla PD
  23. Lapek ja nie mówie , że to nie jest miłe i nie ciekawe , bo jest , chyba dla każdego kto kocha motoryzację , dla mnie osobiście , nie oplacalne jest wydanie 7k zł na uzyskanie 30-40 ps i 50nm , napewno duzym + dla Kowiego jest to , że ma Q , i bardzo dobrze zrobił poddając auto modyfikacji , bo pewnie jest teraz przepaść w stosunku do serii Jestem zdania jak Paput , kupuj ese , albo 1.8TQ bo tu już nie ma co robić
  24. http://www.cliosport.net/forum/showthread.php?531894-350BHP-Scania-turbo-d-Merc-W123-diesel-drift-weapon no....to byłby kox [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________
  25. mowiłem Ci że scania ma wiekszą lochę :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.