Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
...jak Ty to robisz ,że masz zawsze czyste auto??
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
mam nadzieję , że więcej ,nie będę musiał tracić czasu , na usuwaniu tematu o tej zdechlinie :gwizdanie: :kox:
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
silnik?? co mu było , nie wytrzymał upalania?? , o co dokładnie chodzi z tym napinaczem ,słyszałem ,że trzeba go wymienic na jakiś inny bardzo drogi - tak??
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
...a niech ma chopaczyna udane święta , najwyżej po nowym roku sie go zdegraduje
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no klasa Solar , witamy w battalionie
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
jakie koło na wiosnę , jakiś remap by się zdał :naughty: i jakieś eskowe kubełki :naughty:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ta 1 mega :kox:
-
[B5 AHU] Bardzo długo osiąga temperaturę
olej w trasie potrafi skoczyć do 100*C , zależy jak dynamiczna jazda, w czasie postoju stoi na 80*C ,
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
te zdjecia to ze 2 lata maja pamietam je z innych for http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=23270409
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
...enjoy http://www.audizine.com/forum/showthread.php/399953-**-Chops-B7-Pic-Post-**
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
no fajnie , jeden minus - nie avant , czekam na mody bo wiem , że będzie grubbo
-
Snowboard sezon 2010/11
dlatego kupuje się avanty , trzeba myśleć rozwojowo , bo nigdy nic nie wiadomo hyhy
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
...ja pitole nowy dywan :polew: :polew:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
wrzućcie jakieś foty z upalania a nie pitolicie bez sensu
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
dude...więcej zdjęć i uporządkuj opis auta w 1 poście , ładny kolor
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
...ale macie tu nudno :thumbdown: :tongue4:
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Cris tam z seryjnego ajm to mało co zostało
-
[B5 AJM] Chip w AJM
tak ma , kolejne -200zł na koncie
-
[B5 AJM] Chip w AJM
no po zastosowaniu przepływki awx musisz zastosować filtr i obudowę z paska , ale raczej nic to nie daje
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zależy od tunera , goodhope brał 400-500zł
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
7k tys to moje wyliczenia , ja nie wiem ile Kowi wydał -turbo 1500-2000 -pompki hybrydy 1500 -kolektor awx + opaski , łączniki itd 200 -chłodniczka oleju 300 -fmic 1500 -dp z kwasiaka 300 -przelot na seryjnym 150 -zaslepienie egr 30 -map sensor awx 2bar 100 -strojenie 1000 -nie licze poprawy napinacza rozrządu ...nie liczę swapu hamulców i wzmocnionego sprzęgła wrazie W - to jest dla mnie max setup dla PD
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Lapek ja nie mówie , że to nie jest miłe i nie ciekawe , bo jest , chyba dla każdego kto kocha motoryzację , dla mnie osobiście , nie oplacalne jest wydanie 7k zł na uzyskanie 30-40 ps i 50nm , napewno duzym + dla Kowiego jest to , że ma Q , i bardzo dobrze zrobił poddając auto modyfikacji , bo pewnie jest teraz przepaść w stosunku do serii Jestem zdania jak Paput , kupuj ese , albo 1.8TQ bo tu już nie ma co robić
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
http://www.cliosport.net/forum/showthread.php?531894-350BHP-Scania-turbo-d-Merc-W123-diesel-drift-weapon no....to byłby kox [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mowiłem Ci że scania ma wiekszą lochę :wallbash: